میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 فوریه 2017 ساعت 11:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, یادداشت 25 دیدگاه 2,492 بازدید

احمدی نژاد در شیراز/ تقابل عوامفریبی احمدی نژاد با ارزش ها و سکوت اصولگرایان

efrاحمدی نژاد در شیراز/ تقابل عوامفریبی احمدی نژاد با ارزش ها و سکوت اصولگرایان

محمود احمدی نژاد ۱۳ بهمن برای مراسم میلاد حضرت زینب(س) به شیراز سفر کرد

احمد حسینی*:‌ از فرودگاه شیراز تا مرکز شهر، قدم به قدم تبلیغات سفر احمدی نژاد بر روی تنه درختان و تیر های چراغ برق نصب بود؛ در اندازه های بزرگ و کوچک. ظاهرا برای شرکت در مراسم تولد حضرت زینب سلام الله علیها، در یکی از حسینیه های شهر.

شب مربوطه از نزدیکی مکان مزبور عبور می کردیم، پایان مراسم بود، با جمعیتی معمولی و در حد و اندازه همان حسینیه. زیر باران شدید، رئیس جمهور سابق آمد بیرون و در یک حرکت عجیب رفت بالای خودروی شاسی بلند و در حالی که باران به شدت می بارید دست هایش را گره کرد و بالای سر برد و چند تا نامه هم از دست مردم گرفت.

محافظ ایشان هم روی سقف خودرو در حال حفاظت بود که در آن وضعیت نامتعادل هر دو پاهایشان لیز خورد و به طرف جمعیت افتادند! بعد هم که رفتند.

این از مشاهدات میدانی. در فضای مجازی نیز عکس هایی از ایشان در شاهچراغ و پاسارگاد منتشر شد. مقبره کورش همان جایی که مدتی پیش جمعی را نیروهای امنیتی به جرم برگزاری جشن بزرگداشت وی دستگیر کردند. برای آنان که شیوه های احمدی نژاد را می شناسند ظاهرا فرقی ندارد که ایشان در شاهچراغ با زوار حضرت احمد ابن موسی(ع ) عکس بگیرد یا در تخت جمشید و پاسارگاد با توریست های ژاپنی! مهم جلب افکار عمومی و تلاش برای فراموش نشدن است و از دید برخی مسئولین  هم که در موارد مشابه فریاد اعتراضاشان در نماز جمعه ها و شوراهای تامین و رسانه های مدعی انقلابی گری در کشور گوش فلک را کر می کند، هنوز که خبری نیست (یک بام و دوهوا!)و ظاهرا این ها اتفاقی هم نباید باشد.

در همین شیراز چندی پیش نیز آقای بذرپاش برای سخنرانی دعوت شده بود که حادثه عظیم رحلت آیت الله هاشمی(ره ) برنامه را به هم زد. گفته می شود روح الله کرمانی استاندار دوره احمدی نژاد در فارس این سفرها را  برنامه ریزی می کند و لابد در سایر استان ها نیز در همین رده سعی در طرح و بازسازی وی دارند.

حالا که گفته شد نامبرده منع نامزدی برای انتخابات را دارد، این جریان سازی نوعی دهن کجی سازمان یافته است. قطعا جناح موسوم به اصول گرا با توجه به آن چه گذشت راه خود را از او جدا کرده، یعنی این امیدواری وجود دارد.

در شرایطی که جهان در بهت عملکرد ترامپ بسر می برد و نگران آینده ای غیر قابل تصور است که تیغ در دست زنگی مست قرار دارد و کشور ما از هر مقطع دیگری، جدی تر در معرض تهدید می باشد، آیا زمان جلوگیری از این نمایش های تفرقه انگیز و مغایر وحدت و امنیت ملی فرا نرسیده است؟! احمدی نژاد در سفر شیراز، ثابت کرد رفتارهای عوام فریبانه اش حتی به قیمت ندیده گرفتن اصول و ارزش های اسلامی، تغییری نکرده است و  این تحلیل که او قادر است بر سبد رای جریان مخالف دولت تاثیر مهمی بگذارد، نیز کاملا غیر واقعی است.پس لطفا تجدید نظر کنید.

*استاندار اسبق ایلام و فرماندار اسبق لارستان

** این یادداشت پیش از این در روزنامه «جمهوری اسلامی» چاپ شده است

از این نویسنده بخوانید:

سندروم عوام زدگی خواص

نيم قرن آرامش و طوفان

نظام جمهوري اسلامي و آفت مديريت

مناسبات دولت قبل در وزرات كشور دولت روحاني حفظ شده است

آينده مذاكرات

باور عمومي چيست؟

نقدي بر سفر استاني دولت به فارس

آقايي كه من شناختم

فروش خاک وطن

روزی که ایران ایستاد


25 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  آیا درست است نسبت به کسی که ازش بدمون می آد از این تعبیرات استفاده کنیم؟!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما معلم اخلاق ما هستید مگه شما به کسانیکه ازشون بدتون میاد فورا برچسب منافق و فتنه گر نمی زنید؟

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  باز برخی اصلاح طلبان ترسیدند
  ترس خودتون رو به مردم نسبت ندهید و اون زنگی مست(به قول خودتان) رو شجاع نکنید
  در زمان بوش هم ترسیدید و نیروگاههای هسته ای رو تعطیل کردید! در زمان اوباما هم ترسیدید و بتن ریزی کردید!…
  چقدر امام گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند؛ آقایان انقلابی دیروز!!
  بس است به جمع مردم بپیوندید و یک کم نترس شوید

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  به نظرم تنها چیزی که می تونه این زنگی مست رو سرجاش بنشونه شجاعت احمدی نژادی است
  هرچند مردم روز ۲۲ بهمن جواب این آمریکایی رو خواهند داد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   وقتی یک طرف میدان زنگی مسته طرف دیگه باید عاقل باشه وگرنه هستی ملت بر باد میره

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  این روزها شناختن دشمنان مردم کار آسونیه کسانی که با شنیدن اضافه شدن تحریم ها علیه ایران لبخند شادی بر صورتشون نقش می بنده

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   واقعا گل گفتی برخی آدمهای از خدا بیخبر و بی رحم به ترامپ نامه می نویسند که ایران رو تحریم کن!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   برای ادعای خودت دلیل داری ؟ آخه عقل کل وقتی شما موشک می فرستید هوا که روش نوشته فلان کشور باید از صفحه ی روزگار محو شود یا وقتی پرچم فلان کشور ها رو زیر پا لگدکوب می کنید دیگه چه نیازیه کسی نامه بنویسه بگه ایران روتحریم کن ؟

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر دربرابر این زنگی بی عقل یک آدم عاقل بگذارید نه یکی مثل خودش می تونه از این موقعیتی که پیش اومده و این نادون کل امریکا رو داره به هم میریزه و ملت خودش علیه خودش ریختن توی خیابون و در مدت هشت روز پنجاه درصد طرفداراش رو از دست داده و … ما می تونیم بهترین استفاده رو بکنیم اما اگر کسی مثل محمود رو بگذاریم جلوی اون که با کارها و حرفاش مردم دنیا از احساس خطر نسبت به ترامپ غافل بشن و امریکا با ابزار قدرتمند رسانه ایی که داره به همه بقبولونه که خطر واقعی احمدی نژاده نه ترامپ اونوقت باز هم یک فرصت خوب رو مثل همه ی فرصت های دیگه از دست میدیم آقای شجاع

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   یادمون باشه که اگه یک قدم عقب رفتیم او صد قدم جلو می آد
   اول گفتن هسته ای حالا می گن موشکی….

 6. عباس صفوی گفت:

  0

  0

  خطر واقعی وادادگی مقابل قدرت پوشالی شیطان بزرگ و دلدادگی به شیطان بزرگ است .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   یک وجه مشترکی که بین شما تند روها با تندروهای امریکا و ا س ر آ ی ی ل هست اینه که از گفتگو و صلح متنفر هستید طرفدار جنگ و خشونت هستید و برای جان مردم هیچ ارزشی قائل نیستید

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   من تعصب جناحی ندارم ولی به نظرم در هر دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب تندروهایی وجود دارند. تندروهایی که به ترامپ نامه نوشتن که ایرانیها را تحریم کنید مگه از جناح اصلاح طلب نبودند که به دامن دشمن پناهنده شده بودند و یا….

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   جناب صفوی این روزها خواهد گذشت و روزهای دیگری می آید آینده ای که نه ما در آن حضور داریم و نه شما اما آنچه مسلم است و من به آن اطمینان دارم این است که در آن روز عقاید و افکار شما بر جامعه مسلط نخواهد بود زیرا افکاری که با فطرت انسان ها مخالف باشد هر گز برای همیشه بر جامعه تسلط نخواهد داشت اگر چه برای مدتی با زور چند صباحی افکارتان را بر مردم تحمیل کنید اما افکار شما با فطرت بشر مخالف است با هنر با عشق با رابطه و گفتگوی انسان ها با شادی با آگاهی و تعقل در هیچ رورانی مانند دوره ی شما هنرمندان در فشار و محدودیت نبوده اند چه هنرمندان هنرهای نمایشی مانند تاتر و سینما و … وچه هنرهای تجسمی مانند نقاشی وو پیکر تراشی و یا هنر موسیقی و حتی شاعران و ادیبان و نویسندگان خلاصه اینکه شما خاطره ی خوبی در ذهن نسل های بعد برجای نمی گذارید و مردم از شما به نیکی یاد نخواهند کرد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   قطعا وادادگی در مقابل شیطان و ذلت در برابر دشمن با فطرت مخالف است…

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   انگار این شیطان بزرگ فقط برای مردم شیطان بزرگه اما برای خود آقایان و آقازاده ها که خودشون و بچه هاشون گرین کارت امریکا دارن و یا اون جنابی که تابستون به بهانه ی تبلیغ اسلام تشریف میبرن سوئد ،امریکا شیطان بزرگ نیست

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  سیاستمداران این کشور یا اصلاحطلب هستند یا اصولگرا ا گر به گفته ی شما هر دو خیانت کرده باشند پس ثمره ی انقلاب از نظر شما چه بوده ؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   کی این حرف رو زده؟!!
   در هر دو جناح انسان های خوب هستند و البته نفوذی و خیانت کار هم هستند
   اینجاست که نسبت به افراد بصیرت لازم است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   یعنی کسی که مثل شما به دیگران تهمت فتنه گری بزنه بصیرت داره ؟

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  مي گويند مسيح مرده زنده مي كرد. باورتان بيايد.
  سارتر نمايش نامه اي دارد به نام دست هاي الوده
  داستايفسكي رماني دارد به نام جنايت و مكافات
  دومي به سومي مربوط است.
  ياللعجب

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اما وجه اشتراک این مطالب شما اینه که : من خیلی با سوادم
   از همه بیشتر حالیمه
   میدونم داستایوفسکی و سارتر چه کتاب هایی نوشتن
   همه ی عالم و آدم بی سوادن جز خودم

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  کامنت می گویند مسیح… جه قدر مطلب دارد

 10. محسن گفت:

  0

  0

  من با هیچکدوم از جملات یکطرفه نگرانه و نامتعادل این مقاله کار ندارم، ولی اون جمله آخری که میخواهید ترامپ رو اونقدر بزرگ و خطرناک کنید خیلی جالب بود برام، اولا آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه دوما بزرگتر از ترامپ هم کاری نتونستند بکنند، سوما این آبی که شما میخواهید ازش ماهی بگیری با بزرگنمایی ترامپ خیلی وقته سراب شده، فکر راهکار دیگه باشید برای ترسوندن ملت، البته من از سیاست های بعضی طرفداران احمدی نژاد خوشم نمیاد ولی این کار شما توهین به شعور ملت بصیر ایرانه، گفتم ملت بصیر ایران نه تعدادی دولتمرد و مجلسی و … که فکر منافع شخصی خودشون هستند در هر شرایطی، نه ترامپ غلطی میکنه نه تیغش که دیگه کُند شده، پس متاسفم برای شما، امیدوارم نظر من منتشر بشه

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  هر سه تا قسمت ان یادداشت ایهام داشت و اوردن نام ان دوتا کتاب هم همچنین است .
  نویسنده انشاله مطلب را گرفته اگر شما برداشتت ان بوده که یاداشت نویس می خواسته اطلاعات بدهد . به سوادتان مربوط است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان