میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 نوامبر 2019 ساعت 4:01 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 238 بازدید

اختصاص بیش از ۳۶ میلیارد تومان اعتبار توازن استانی به لارستان/ ۲۱ درصد بیش از سال گذشته

اختصاص بیش از ۳۶ میلیارد تومان اعتبار توازن استانی به لارستان/ ۲۱ درصد بیش از سال گذشته

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با بیان این مطلب گفت: بیش از ۳۶ میلیارد تومان از محل  اعتبارات توازن استانی، به لارستان اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: امسال افزون بر ۳۶ میلیارد تومان اعتبار استانی از محل اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، برای اجرای پروژه های نیمه تمام این شهرستان اختصاص یافته که در۱۴ فصل و ۲۶ برنامه هزینه می شود.

وی بیان کرد: اولویت مهم هزینه کرد اعتبارات عمرانی شهرستان لارستان، مربوط به تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام سنوات گذشته است.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: این اعتبارات در سرفصل های راه، آب و فاضلاب، منابع آب، آموزش و پرورش، ورزش و تفریحات، رسانه، بهداشت، کشاورزی و منابع طبیعی، میراث فرهنگی، فنی و حرفه ای، صنعت و معدن، فرهنگ و هنر، دین و مذهب و توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری هزینه می شود.

معاون استاندار فارس بیان کرد: براساس مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان، این اعتبارات، برای اتمام ۱۰۲ پروژه ی نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر به عنوان یکی از سیاست های مهم دولت، توزیع می گردد.

حسنی خاطر نشان کرد: امسال میزان اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای این شهرستان، ۲۱ در صد نسبت به سال گذشته رشد داشته است، البته باید توزیع اعتبارات، به ویژه اعتبارات توازن منطقه‌ای به صورت ویژه برای این منطقه پهناور لحاظ شود.

وی از مدیران شهرستان خواست که برای خدمت رسانی شایسته به مردم و جذب اعتبارات بیشتر و برای اجرای طرح ها و برنامه های مختلف با مدیران کل خود مذاکره کنند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش بر نظارت مستمر بر پروژه های عمرانی توسط دستگاه های اجرایی و اعلام پیشرفت فیزیکی آن به دفتر فنی فرمانداری و تلاش در جهت جذب این اعتبارات تاکید نمود.

در ادامه مهندس آرش افشاری کارشناس معین شهرستان هم به ارائه گزارشی در خصوص نحوه توزیع سرفصل های اعتباری سال ۱۳۹۸ پرداخت.

وی گفت: اعتبارات در قالب الزامات خاص و پیشنهادی شورای توسعه و برنامه ریزی استان توزیع گردیده است.

در پایان این جلسه احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان نیز پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات استانی قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در سال ۱۳۹۸ شهرستان لارستان را قرائت کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان