میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 ژوئن 2019 ساعت 6:25 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 127 بازدید

اختصاص تجهیزات آموزشی به کانون مساجد روستاهای محروم جنوب فارس

اختصاص تجهیزات آموزشی به کانون مساجد روستاهای محروم جنوب فارس

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس خبر از اجرایی شدن «طرح فاضل» در راستای تأمین تجهیزات آموزشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاها و مناطق محروم جنوب فارس در عید فطر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر و به پاس خدمات ارزشمند خانواده محترم و نیک‌اندیش راستی‌لاری، طرح فاضل در ۲ فاز تجهیز و آموزش در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاها و مناطق محروم تحت پوشش ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس رقم خورد.

وی ادامه داد: در فاز نخست این طرح که به یاد مرحوم فاضل راستی‌لاری اجرا می‌شود جهت تجهیز سیستم آموزشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال تجهیزات آموزشی از طریق جذب بودجه دولتی و در ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس تهیه و توزیع شد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس افزود: در گام اول طرح فاضل، این دبیرخانه اقدام به تجهیز اقلام آموزشی حداقل ۳۰ کانون روستایی خواهد کرد تا در تابستان ۹۸ با اعزام اساتید و مربیان در این کانون فرهنگی هنری فاز دوم طرح اجرایی شود.

اخوت خاطرنشان کرد: طرح فاضل، طرحی گسترده و ملی است که بر پایه آموزش قرآن و عترت در فضای مجازی توسط نخبگان و اساتید محترم و عضو هیأت علمی دانشگاه لارستان طراحی شده و در آینده‌ای نزدیک از آن رونمایی و جهت اجرا در سراسر کشور به ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ارسال خواهد شد. لذا این ستاد با هماهنگی کانون‌های مساجد و با نظر هیأت اندیشه‌ورز خود تصمیم گرفت گام اول طرح فاضل را به‌صورت مستقیم با تجهیز و ایجاد کلاس‌های آموزشی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاهای محروم تحت پوشش خود آغاز کند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان