میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 جولای 2014 ساعت 11:15 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,352 بازدید

اخطار مديركل راه و شهرسازي لارستان به زمين خواران اراضي دولتي و ملي

 اخطار مديركل راه و شهرسازي لارستان به زمين خواران اراضي دولتي و ملي

مدیر کل  راه وشهرسازي لارستان به كليه متصرفان و زمين خواران اراضي دولتي و ملي اخطار داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، داریوش نصر مدیر کل عنوان داشت: متصرفان بايد بدانند در صورت هر گونه اقدامي مبني بر تصرف اراضي دولتي و ملي با برخورد جدي ماموران حفاظت از اراضي اين اداره كل مواجه خواهند شد.

وی افزود: این اداره کل پس از انفکاک و تفکیک از بخش املاک و مسکن از سازمان مسکن و شهر سازی وقت فارس و تشکیل ساختار حوزه املاک و حقوقی، با ثبت کلیه اطلاعات اراضی حوزه استحفاظی و با تلاش و پیگیری بعمل آمده ضمن جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی آنها را شناسایی نموده و نسبت به خلع ید و قلع و قمع کلیه ساخت و ساز های غیر قانونی و اعاده وضع به حالت سابق اقدام می نماید.

مهندس نصر خاطر نشان کرد: در همین راستا از بدو سال جاری تاکنون میزان ۱۵ هکتار از اراضی  تصرفی واقع در شهر های گله دار ، خنج و لار شناسایی و به حالت سابق برگشته است.
مدیر کل راه و شهر سازی لارستان ادامه داد: این اداره کل آماده دریافت کلیه گزارشات تصرف اراضی ملی به منظور حفظ و حراست هر چه بهتر و به موقع می باشد و از مردم خواست تا گزارشات را با شماره تماس                ۱۵۶۰-۲۲۶۱۱۶۰-۰۷۸۱ مدیریت املاک و حقوقی- اداره شناسایی و حفاظت از اراضی در میان بگذارند و یا به شماره پیامک ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱  روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی لارستان پیامک کنند.

IMG_2637

 

 

 

 

 


3 نظر

 1. فضول خان گفت:

  0

  0

  شما که لالایی بلدین چرا خوابتون نمی گیره؟ این همه زمین خوار با کمک یک سری نهادهای مثلا […] زمینهای پشت اداره راه و ترابری لار ( نه اداره کل ) رو […] و به قیمت خوبی هم به خلق ا… […]، امثال […] و سایر همدستاش. چرا این دست و اون دست میکنید؟

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سخت بگیرید وحرفی که می زنید عملی کنید

 3. فضول خان.دوم گفت:

  0

  0

  بابا اینها همش فیلمه برای من وشما بپیچونن.وگرنه کی به کیه.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان