میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 ژانویه 2015 ساعت 7:50 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 760 بازدید

ادارات لارستان براي برگزاري مراسم دهه فجر آماده مي شوند

ادارات لارستان براي برگزاري مراسم دهه فجر آماده مي شوند

روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ایام اله دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به ریاست عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان و با حضور جمعی از رؤسای ادارات، نهادها و ارگان های شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان در سخنانی اظهار داشت: به حول و قوه الهی امسال نیز با شکوه تر از سال های قبل مراسم ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سراسر ایران اسلامی و بخصوص در منطقه بزرگ لارستان به کوری چشم دشمنان برگزار خواهد شد.

fajr

وی ادامه داد: دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب،  اسلام و مسلمانان را نشانه گرفته اند و به هر نحو ممکن می خواهند جلو دین اسلام را بگیرند. لذا می بایست همه هوشیار و مواظب باشیم و وحدت خود را حفظ کنیم و ید واحده باشیم که در این صورت دشمن نابود شدنی است.

مقیمی تصریح کرد: در این جلسه رؤسای کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان لارستان و زیرمجموعه های این کمیته نیز مشخص می گردد.

مقیمی بیان کرد: رؤسای کمیته ها هر چه سریعتر جلسات خود را با اعضاء برگزار نمایند و برنامه ها را به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد ارائه نمایند.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان همچنین از تمامی ادارات، ارگان ها و سازمان ها و تشکل های شهرستان خواست که تلاش خود را برای برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه ها و انتقال پیام واقعی انقلاب اسلامی به نسل جوان و امروزی بکار گیرند.

در ادامه حاضرین در جلسه به بیان پیشنهادات برنامه های فرهنگی، هنری، مذهبی و قرآنی در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در منطقه لارستان بزرگ پرداختند.

درپایان این جلسه دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به مسئولیت روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، کمیته بسیج و ایثارگران به مسئولیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، کمتیه فرهنگی و هنری به مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، کمیته روستایی و عشایری به مسئولیت مدیریت جهادکشاورزی لارستان، کمیته فرهنگیان و دانش آموزی به مسئولیت مدیریت آموزش و پرورش لارستان، کمیته فضاسازی و تزیینات شهری به مسئولیت شهرداری لار، کمیته روحانیون و طلاب به مسئولیت مدیریت حوزه علمیه امام علی ابن ابیطالب (ع) لارستان، کمیته اصناف، کارگری و کارفرمایی به مسئولیت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان، کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی به مسئولیت دفتر خبری لارستان، کمیته ورزش و جوانان به مسئولیت اداره ورزش و جوانان لارستان، کمیته کودک و نوجوان به مسئولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لارستان، کمیته دانشجویی به مسئولیت آموزشکده فنی و حرفه ای پسران لارستان، کمیته حمل و نقل به مسئولیت سازمان حمل و نقل درون شهری لارستان، کمیته بانوان به مسئولیت امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان، کمیته هماهنگی با بخشداران و دهیاران به مسئولیت بخشدار مرکزی لارستان، کمیته شوراها به مسئولیت ریاست شورای اسلامی شهرستان لارستان و کمیته پیگیری، نظارت و ارزشیابی به مسئولیت فرمانداری ویژه لارستان معرفی شدند.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان