میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 می 2015 ساعت 11:52 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,240 بازدید

ادارات لارستان براي برگزاري مراسم سالگرد ارتحال امام خميني و آيت الله آيت اللهي آماده مي شوند

ادارات لارستان براي برگزاري مراسم سالگرد ارتحال امام خميني و آيت الله آيت اللهي آماده مي شوند

جلسه ستاد بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در لارستان به ریاست علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی فرمانداری و تمامی اعضاي ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

New-Imaeege

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در این جلسه  ابتدا نجیب زاده در سخنانی اظهار داشت: امام خمینی (ره) از ابتدا تا انتهای عمر پربرکتش، دست از ساده زیستی نکشید و مسلما یکی از ارزشهای باقی مانده و آرمانی از آن امام عزیز، ساده زیستی  و بی توجهی ایشان به امور دنیوی بود.

وی ادامه داد: ارزش، عزت، استقلال و هر آنچه که ما امروز داریم و به آن افتخار می کنیم، متأثر از اقدام الهی حضرت امام خمینی (ره) بوده و ایشان بر گردن تمامی امت های بیدار اسلامی و به ویژه مردم ایران حق دارند و لازم است در جهت ادای دین برنامه های امسال با شکوهتر از سال قبل برگزار گردد و ادارات و نهادهای دولتی نیز همگام با قشرهای مختلف مردم حداکثر همراهی در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی و بخصوص دربحث اعزام کاروان به مرقد حضرت امام خمینی (ره)  داشته باشند.

در ادامه معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان هم خواستار همکاری و هماهنگی کلیه ادارات و سازمان های دولتی با ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در لارستان گردید.

در ادامه این جلسه کمیته های ستاد بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) درلارستان بصورت جداگانه برنامه های اجرایی خود را اعلام کردند.

اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، هنری و علمی شامل برگزاری مراسم سخنرانی و عزاداری در روز ۱۴ خرداد، پخش کلیپ و فیلم از امام خمینی(ره)، برگزاری شب شعر، برپایی چندین ایستگاه صلواتی، برپایی نمایشگاه کتاب، محفل انس با قران، اعزام زائرین، برگزاری دعای کمیل و ندبه، برگزاری مسابقه وصیت نامه حضرت امام(ره)، تهیه پوستر مناسب مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و توزیع آن در سطح شهرستان ازاهم برنامه های ستاد بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) درلارستان بود.

گفتنی است در این جلسه همچنین در خصوص اجرای برنامه های سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و گرامیداشت سومین سالگرد ارتحال ملکوتی زعیم عالیقدر حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی (ره) نیز بحث و تبادل نظر شد.

گلباران قبر مطهر حضرت آقا، برگزاری شب شعر، رونمایی از کتاب، گسترش موزه آثار ارشمند آقا و مراسم سخنرانی و عزاداری در روز نوزدهم خرداد ماه از اهم برنامه های اجرایی گرامیداشت سومین سالگرد حضرت آقا بود.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان