میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 سپتامبر 2014 ساعت 10:45 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,950 بازدید

اداره آبفا شهری عمادده افتتاح شد

با حضور مديرعامل آبفا شهري فارس

اداره آبفا شهری عمادده افتتاح شد

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: مراسم افتتاح اداره آبفا شهری عمادده با حضور قلندری مدیر عامل آبفا شهری استان فارس و ملکوتی معاون سازمان و تنی چند از مسئولین ستادی اداره آبفای استان فارس، مسئولین ادارات آبفا روستایی لارستان، خنج، بیرم و نیز با حضور محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ، سید احمد قتالی امام جمعه، اعضاء شورای شهر عمادده و تعدادی از معتمدین محلی در محل سالن مدرسه عمار یاسر عمادده برگزار گردید.

03_0293

در این مراسم ابتدا فتوت رئیس شورای شهر عمادده پیرامون مسائل و مشکلات آبفا مطالبی بیان و از بخشدار، امام جمعه و شهردار و خیرین و همه دست اندرکارانی که در راه اندازی این اداره تلاش نموده اند و نیز از هیئت امنای آن که تا کنون همکاری نموده اند تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه مراسم سید احمد قتالی در خصوص مسائل و مشکلات آبرسانی شهر عمادده مطالبی بیان و از همه کسانی که در این چند ساله برای اداره امور آب شهر تلاش نموده اند همچنین خیرینی که در راه اندازی این اداره کمک مالی نموده اند خصوصا احمد شاکری تشکر نموده و از مسئولین شهر در خصوص راه اندازی این اداره قدردانی نمود.

سپس  محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و آرزوی شفای عاجل رهبر معظم انقلاب ظهار داشت: از اول انتصابم در این سمت و ورودم به شهر دغدغه رفع مشکل آب منطقه خصوصا شهر عمادده داشته ام که با رایزنی هایی که با معاونت محترم استاندار و فرماندار لارستان داشته ام و نیز در سفر استاندار محترم فارس به بخش در خصوص استقرار این اداره موضوع مطرح گردیده و موافقت این عزیزان اخذ و در استقرار این اداره همکاری و مساعدت نمودند و خدا را شکر می کنيم.

07_0261

وي افزود: هم اکنون این مهم با حضور مهندس قلندری در عمادده به ثمر نشسته است که از فرماندار لارستان و استاندار محترم فراس تشکر می کنم. حزني در ادامه به مشکلات آب شهر و وجود پرتی زیاد آب و هدر رفتن آن سخنانی ایراد و تقاضای بررسی و رفع مشکل نموده و همچنین از قلندری درخواست نمود ضمن تلاش بر تکمیل کادر اداره سعی گردد از نیروهای بومی برای این اداره استفاده و جوانان منطقه را بکار گیرند.

او همچنين به قبوض آب بها اشاره و اظهار داشت با توجه به اینکه حدود ۶ ماه قبض آب در شهر صادر نگردیده ترتیبی اتخاذ گردد به مردم فشار مضاعف وارد نگردد و قبضها یکجا صادر نگردد.

بخشدار صحرای باغ در خاتمه سخنان خود از اسکندری شهردار عمادده و شورای شهر عمادده که تا کنون بار رفع مشکلات آب شهر را بدوش کشیده اند و نیز کلیه دست اندرکاران راه اندازی اداره و خیرین صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

در خاتمه جلسه مدیر عامل آبفای استان ضمن تشکر از مردم و مسئولین شهر در استقبال از وی در خصوص کمبود آب در کشور و نیز خشکسالی و هدر رفتن آب و ایجاد فرهنگ استفاده بهینه از آب شرب مطالبی بیان و در خاتمه عطوفت را به عنوان رئیس اداره آبفای شهر عمادده معرفی و از خجسته رئیس آبفا بیرم که در راه اندازی این اداره تلاش و همکاری نموده بود تشکر و قدردانی نمود. قلندری همچنين در حین افتتاح اداره اظهار داشت: تعویض شبکه فرسوده آبرسانی شهر عمادده را در اولویت کاری خود قرار داده است.

در پايان مراسم، اداره آبفا بدست مهندس قلندری افتتاح گردید. شایان ذکر است در این مراسم سید احمد قتالی امام جمعه و عضو هیئت امناي سابق آبفا در تامین هزینه حفر یک حلقه چاه آهکی در جاده گاوبست و انتقال آن به شهر و شبکه گذاری آن با همکاری اداره آبفا شهری قول مساعد دادند.

05_0315 01_0258 02_0265


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان