میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 735 بازدید

اداره ارشاد گراش جشنواره‌های «داستان نویسی» و «خوشنویسی» برگزار می‌کند

با محوریت امام رضا (ع) و در راستای همایش استانی رضوی

اداره ارشاد گراش جشنواره‌های «داستان نویسی» و «خوشنویسی» برگزار می‌کند

در راستای برگزاری سومین همایش استانی رضوی با عنوان «هشتمین آفتاب»، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش دو جشنواره فرهنگی برگزار خواهد کرد.

بر اساس دو فراخوانی که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش منتشر شده، قرار است در مردادماه نخستین جشنواره داستان نویسی رضوی و نیز نخستین جشنواره خوشنویسی رضوی ویژه شهرهای لار، گراش، خنج و اوز برگزار شود.

در جشنواره داستان نویسی که در آن انجمن شاعران و نویسندگان گراش همکاری دارد، آثار ارسالی باید حول محور ۵ حدیث از امام علی و امام رضا (علیهما السلام) باشد؛ اما در جشنواره خوشنویسی که با همکاری انجمن خوشنویسان گراش برگزار خواهد شد، آثار خوشنویسی و خطاطی با موضوع امام رضا (علیه السلام) از شرکت کنندگان پذیرفته می‌شود.

در هر دو جشنواره یاد شده، محدود سنی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته نشده و نویسندگان و هنرمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان تیرماه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش یا مؤسسه فرهنگی هنری «هفت برکه» این شهر (گراش، خیابان امام، ساختمان جابری) بفرستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن روابط عمومی جشنواره: ۰۷۱۵۲۴۴۹۹۷۰ تماس بگیرند و همچنین برای ثبت نام از طریق پیام‌رسان تلگرام با شماره همراه ۰۹۰۳۳۸۷۰۸۳۷ ارتباط برقرار نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان