میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 260 بازدید

ادای احترام به خانواده مرحوم «سعید عالیان» و تجلیل از پرستاران لارستان + عکس

ادای احترام به خانواده مرحوم «سعید عالیان» و تجلیل از پرستاران لارستان+ عکس

به مناسبت فرارسیدن روز پرستار دو برنامه توسط رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان انجام شد که در ادامه می خوانید:

ادای احترام رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان به خانواده پرستار مرحوم سعید عالیان

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان صبح امروز دکتر کریمی به مناسبت درگذشت پرستار ایثارگر و روز پرستار به همراه جمعی از معاونین و پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) و دانشکده با حضور در منزل شخصی عالیان به خانواده عالیان تسلیت گفت و ویژگی های اخلاقی مرحوم که همانا با اخلاق بودن، مهربان و دلسوز بودن بود را ستود و گفت: مرحوم سعید عالیان هر سه این ویژگی ها را که درکمتر کسی یافت می شود را یکجا به همراه داشت و همیشه می توان به عنوان یک پرستار نمونه از وی و به نیکی یاد کرد.

کریمی درادامه ازخداوند متعال طلب مغفرت برای آن مرحوم کرد و حرکت پسندیده و ایثارگرانه خانواده عالیان در خصوص اهدای اعضای بدن فرزندشان را ارج نهاد و افزود: شما با انجام این کار سعیدهایی را به خانواده شان باز گردانده اید که ثمره آن شاد کردن دل خانواده آن بیماران می باشد که باعث می شود با دعای خیرخواهانه خانوادهایی که اعضای بدن فرزند شمارا دریافت نموده اند دنیا و آخرت خود و فرزندتان را تضمین نمایید.

وی در پایان برای آن مرحوم طلب رحمت واسعه الهی نمود و برای خانواده صبر را از خداوند متعال خواستار شد.

گفتنی است در این مراسم به رسم یادبود با اهدای تاج گل و لوح یادبود از خانواده مرحوم عالیان به پاس ایثار و فداکاریشان در زمینه اهدای عضو فرزند برومندشان تجلیل شد.

تجلیل رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان از پرستاران بیمارستان امام رضا(ع)

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، دکتر کریمی رئیس دانشکده به همراه تنی چند از معاونین و مسئولان این دانشکده از پرستاران شاغل در بیمارستان و ستاد دانشکده تجلیل کرد.

وی در این برنامه با حضور در بخش داخلی بیمارستان در مقابل یادمان پرستار این بخش زنده یاد سعید عالیان، با اهداء گل و قرائت فاتحه ای یاد و خاطره این پرستار ایثارگر را گرامی داشت.


1 نظر

  1. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

    4

    0

    Baa ehteram va ekhlaas hamishe az Parastaaraan tajleel kardeh-am, va dar khatereh-am az tebaatatam dar Bandar Lingeh baa aavardan ash’ar Jami va tarjomeh on be Eglisi be in tajleel eshaaeh kardeh-am. Hameh Parastaaraan dar Khor setaayesh-yand. Dr. Saeed Mahmoodian va Virginia Mahmmodian,RN.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان