میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶ ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 974 بازدید

«ارتش» اکنون در قله افتخار و پایداری ایستاده است

رییس شورای شهرستان لارستان در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین‌ماه:

ارتش اکنون در قله افتخار و پایداری ایستاده است

به مناسبت ۲۹ فروردین روز «ارتش جمهوری اسلامی»، یعقوب موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان در پیامی، ضمن گرامیداشت یاد شهدای این نیرو در ۸ سال دفاع مقدس، این روز را تبریک گفته است. در پیام وی آمده است:

ارتش اساس و ركن استقلال يك كشور است.         امام خمینی (ره)

ارتش، در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی نشان داد که رکن رکینی برای دفاع از مرزها و استقلال کشور است.     مقام معظم رهبری

نیروهای مسلح در یک کشور همواره نگاهبان مرزهای سیاسی، عقیدتی و فرهنگی آن مرز و بوم، و ضامن استقلال آن بوده و هستند. در کشور عزیز اسلامی‌مان ایران هم به‌ویژه پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و عبور از سال‌های سیاه ظلم و استبداد و سلطه بیگانه، نیروهای مسلح زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحت فرماندهی ولایت فقیه، هم به خودکفایی نظامی رسیده‌اند و هم با چنگ زدن به ریسمان «ایمان» و «وحدت»، در اوج آمادگی و صلابت قرار دارند. در این میان ارتش جمهوری اسلامی ایران هم با سابقه‌ای دیرین و درخشان در پشتیبانی از ملت و مرزهای کشور در همه برهه‌ها و در شرایط گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، اینک در قله‌ی افتخار و پایداری ایستاده است. نیروهای سه‌گانه ارتش با گذراندن شرایط سخت و طاقت‌فرسای ۸ سال دفاع مقدس، از آزمایش‌های دشوار سربلند خارج شده و ضمن تقدیم شهدای عزیز و پرشمار به این نظام و انقلاب اسلامی، دین خود را ادا کرده و اکنون هم با کمک نیروهای زبده، متعهد و کاردان، در اوج اقتدار نظامی و تسلیحاتی قرار دارند.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم ضمن نثار سلام و درود به روح همه شهیدان گلگون‌کفن این سرزمین اسلامی به‌ویژه شهدای عزیز ارتش، این روز را صمیمانه تبریک گفته و برای همه جان‌برکفان این نیروی نظامی مقتدر و حافظ امنیت و صلح منطقه‌ای و جهانی آرزوی سلامتی، سربلندی و کسب افتخارات روزافزون زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و ارشادات فرمانده معظم کل قوا داشته باشم.

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان