میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژانویه 2017 ساعت 11:29 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,277 بازدید

«ارتقا» و «احداث ساختمان اداری»، مهم‌ترین خواسته فرماندار برای اداره تعزیرات

در دیدار با مدیر کل تعزیرات استان مطرح شد

«ارتقا» و «احداث ساختمان اداری»، مهم‌ترین خواسته فرماندار لارستان برای اداره تعزیرات

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در دیدار با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس، خواستار ارتقا، تفویض اختیار و احداث ساختمان اداره تعزیرات حکومتی شهرستان لارستان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار، فرماندار لارستان با تأکید بر اینکه باید به رییس اداره تعزیرات لارستان تفویض اختیار بیشتر شود تا وقفه‌ای در روند امور پیش نیاید، افزود: این مهم در این شهرستان به دلیل فاصله بسیار با مرکز استان فارس و وسعت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

????????????????????????????????????

جلیل حسنی از مدیر کل تعزیرات فارس تقاضا کرد به شهرستان بزرگ لارستان تفویض اختیار کند تا به حجم بالای پرونده ها بهتر و روانتر رسیدگی شود .

وی در ادامه با توجه به حجم بالای پرونده های قاچاق کالا در این شهرستان، از آقای مبشری خواست نسبت به ارتقای اداره تعزیرات و همچنین استخدام نیروی انسانی بیشتر و تأمین وسیله نقلیه برای این اداره همت نماید.

فرماندار لارستان تأکید کرد: از اول امسال تاکنون علاوه بر ضبط کالاهای قاچاق، قاچاقچیان کالا نیز به بیش از ۲۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.

معاون استاندار فارس تصریح کرد: اداره تعزیرات حکومتی لارستان در حال حاضر به شهرستان های لارستان، خنج، گراش، مهر و لامرد خدمات ارائه می کند و به پرونده‌های قاچاق کالا، تخلفات صنفی، امور دخانیات و اموری که به شرکت های زیر مجموعه ادارات دولتی مربوط می شود، رسیدگی می کند.

وی همچنین از نداشتن ساختمان اداری تعزیرات حکومتی در شهرستان گله کرد و گفت: اداره تعزیرات لارستان از زمان تأسیسش تاکنون در یک منزل مسکونی به صورت استیجاری مشغول فعالیت است و این موضوع در شأن مردم نمی باشد، لذا از اداره کل می خواهیم که در خصوص ساخت و تجهیز ساختمان اداری تعزیرات حکومتی شهرستان پیگیری نماید.

مبشری مدیر کل تعزیرات استان فارس نیز در سخنانی با بیان اینکه به رغم محدودیت ها شاهد فعالیت های خوبی در تعزیرات هستیم؛ افزود: این فعالیت ها تأثیر خوبی در سالم سازی محیط کسب و کار داشته است.

وی با اشاره به بالا بودن حجم پرونده های کالای قاچاق در لارستان و داشتن رتبه دوم پس از شیراز؛ گفت: ۸۷ درصد کشفیات کالای قاچاق برای پرونده های زیر ۱۰ میلیون تومان است.

مبشری در خصوص ساخت ساختمان اداره تعزیرات حکومتی لارستان هم خاطرنشان کرد: در صورت تأمین زمین از سوی مسئولین ذیربط در شهرستان، این اداره کل، ساخت آن را آغاز خواهد کرد.

در این دیدار همچنین احمدی زاده مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری فارس، مسعود راسخی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان، احمد درویش رییس حراست اداره کل تعزیرات حکومتی استان و زارع رییس اداره تعزیرات حکومتی لارستان نیز حضور داشتند و هر کدام جداگانه به ایراد سخن پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان