میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 99 بازدید

از اتومبیل رانان برتر جام رمضان لارستان تجلیل شد

از اتومبیل رانان برتر جام رمضان لارستان تجلیل شد

رئیس هیأت موتور سواری و اتوموبیل رانی لارستان گفت: برترین های مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم جام رمضان لارستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

محسن محسن زاده امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر افزود: با حضور مسوولان لارستان از اتومبیل رانان برتر رقابت های اسلالوم جام رمضان لارستان در تالار اجتماعات شورای شهر لار تجلیل شد.

وی تصریح کرد: در پیکارهای اتومبیلرانی اسلالوم جام رمضان لارستان و در کلاس منفی ۱۵۰۰ سی سی، مصیب کاملی عنوان نخست را کسب کرد، محمد کاملی دوم شد و میثم کاملی در جایگاه سوم ایستاد.

رئیس هیأت موتور سواری و اتوموبیل رانی لارستان اذعان داشت: همچنین محمد کاملی، علیرضا بهدادفر و مصیب کاملی عناوین اول تا سوم کلاس مثبت ۱۵۰۰ را از آن خود کردند.

محسن زاده با اشاره به اینکه میثم کاملی، محمد کاملی و مصیب کاملی به ترتیب عناوین اول تا سوم کلاس آزاد این مسابقات را به خود اختصاص دادند، بیان کرد: در کلاس بانوان نیز فاطمه زمانی بر سکوی قهرمانی ایستاد. حدیث حافظ زاده نائب قهرمان شد و هاجر تبار و صدیقه مرادی به صورت مشترک مدال برنز را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: عبدالرضا پهلوان و هاجر تبار به عنوان بااخلاق ترین رانندگان در بخش آقایان و بانوان برگزیده و محمدحسن اقتصادی فرد نیز برترین اتومبیل ران این رقابت ها شد.

رئیس هیأت موتور سواری و اتوموبیل رانی لارستان اضافه کرد: پیکارهای اتوموبیل رانی اسلالوم جام رمضان لارستان با شرکت ۴۰ راننده زن و مرد در چهار کلاس آزاد، بانوان، منفی ۱۵۰۰ و مثبت ۱۵۰۰ سی سی در پیست کارتینگ بوستان ملت شهر لار برگزار شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان