میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 می 2021 ساعت 6:39 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 271 بازدید

از انتظارها برای انتشار لیستِ ائتلاف‌ها و تشکلات تا استقبالِ سردِ نامزدها از نشست‌های تبیینِ اهداف!

تا انتخاباتِ ششم شوراها در لار

از انتظارها برای انتشار لیستِ ائتلاف‌ها و تشکلات تا استقبالِ سردِ نامزدها از نشست‌های تبیینِ اهداف!

انتخاباتِ ششم شوراها و سیزدهمِ ریاست جمهوری ۲۸ همین ماه برگزار می‌شود اما برخلاف دوره‌های پیش هنوز رنگ و بوی شهر انتخاباتی نشده است.

تاکنون ۴۱ نامزد در شهر لار برای ورود به میدانِ انتخابات درحال گرم کردن هستند و خبری از کناره‌گیری نامزدی به نفع دیگران یا تشکیل ائتلافی رسمی از آنها به‌گوش نمی‌رسد.

ازسوی دیگر البته خبر می‌رسد جلسات فشرده تعدادی از نامزدها با یکدیگر ادامه دارد و احتمالا در روزهای نخستِ تبلیغات، لیست‌هایی با عناوین مختلف (که البته با ائتلاف نامزدها متفاوت است) منتشر خواهد شد.

از اردوگاه اصولگرایانِ لار خبر می‌رسد آنها قرار است با یک لیست وارد کارزار انتخابات شوند و در مقابل اصلاح‌طلبان به‌دلیل حضور نامزدهای انگشت‌شمارشان فعلا به تصمیمی برای انتشار لیست نرسیده‌اند.

اما در میانه دو جریانِ سیاسی غالب، یک شورای نوظهور با نام «شورای هماهنگی جوانان لار» متشکل از تعدادی از جوانان فعال هردو طیفِ سیاسی، قرار است طی روزهای آتی ضمن اعلام موجودیت و تبیین شاخص‌های نامزدهای شایسته درنهایت لیست مورد نظر خود را منتشر نماید.

دربین تشکلاتِ مردم‌نهادِ غیرسیاسی نیز نگاه فعالان اجتماعی لارستان به «تشکل لارستان بیدار» است تا ببینند این تشکل همچون دو دوره پیش لیستی در حمایت از نامزدهای نزدیک خود منتشر می‌کند یا مثل دوره پیش ترجیح می‌دهد لیستی حداقل به‌طور رسمی معرفی نکند.

دربین نهادهای فرهنگی قرار است بسیج دانشجوییِ دانشگاه‌های لار طی سلسله برنامه‌هایی باحضور نامزدهای حاضر، ضمن انعکاس دیدگاه‌ و برنامه‌های آنها جلسات مناظره نیز برگزار نماید که طبق اطلاع آفتاب لارستان تاکنون تعداد نامزدهای داوطلب شرکت در این برنامه‌ها به نصف هم نرسیده است!

همچنین برخی شنیده‌های میدانی حاکی از آن است که تعدادی از نامزدها عزم جدی برای ورود به انتخابات ندارند  و حتی قرار نیست ستاد تبیلغاتی دایر نمایند.

با مجموعه مطالبِ انتخاباتی «آفتاب لارستان» در روزهای آینده همراه باشید


3 نظر

 1. لاری وانتخابات گفت:

  0

  0

  در شهر خبری از گرمی انتخابات. نیست بیشتر این سر و صداها از طرف یک گروه کوچکی است. مردم واقعا بی انگیزه. هستند چندان. امید روزنه ای. دیده. نمی شود

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  خواهشا دیگه شورای شهر رو سیاسی کنید..دلیل عقب افتادگی لار همین سياست بازی و سياست کاریست..سیاست بازی مال تهران و مراكز استانه که تمام امکاناتشون مهیاست نه مال لار فلک زده..خواهشا به فکر کار و عمل باشید نه حرف زدن که جز باد هوا چیزج دیگه ای نیست

 3. بستانی گفت:

  0

  0

  با درود وادب
  بین اسامی اولیه نامزدهای شورای شهر نام آقای مهندس منشی را دیدم.آقای مهندس جایگاه ” نقد و تحلیل” که در سایت وزین “آفتاب لارستان” به آن مشغولید، بسیار والاتر از جایگاهی هست که برایش نامزد شدید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان