میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۷ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 736 بازدید

از اورژانس اجتماعی تا مرکز حمایت از دختران بی سرپرست/ پنج طرح خدماتی حوزه بهزیستی با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان در لارستان گشایش یافت

پنج طرح خدماتی حوزه بهزیستی با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان در لارستان گشایش یافت

پنج طرح خدماتی حوزۀ بهزیستی با حضور رئیس بهزیستی کشور، فرماندار ویژه لارستان، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و جمعی از مسئولان و خیرین با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال در لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور دکتر انوشیروان محسنی بندپی رئیس بهزیستی کشور، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر موسوی امام جمعه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، دکتر موسوی مدیر کل بهزیستی استان فارس، مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، موسوی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، آزادی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری فارس، سید حسن آقا آیت اللهی، منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، عباسی فرماندار خنج، حجت الاسلام زندوی امام جمعه بیرم، علیرضا بال افکن رییس بهزیستی، مسئولین، جمعی از خیرین، معتمدین و قشرهای مختلف مردم، پنج طرح خدماتی حوزۀ بهزیستی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال در شهرستان لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این پروژه ها منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی در تشریح این طرح ها گفت: این طرح ها شامل مرکز جامع توانبخشی لارستان واقع در جاده فرودگاه می باشد که در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع با زیربنای ۴۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، توسط خیرین بنیاد نیک اندیشان هاشمی و همکاری بهزیستی احداث شده است.

وی ادامه داد: این مرکز شامل بخش های کار درمانی ذهنی و جسمی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، الکتروتراپی، اتاق معاینه، نمازخانه و غیره می باشد.

اسماعیلی همچنین تصریح کرد: پروژه بعدی مرکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ لارستان است که در مجاورت مرکز جامع توانبخشی در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر مربع با زیربنای ۳۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان احداث و شامل بخش مشاوره، اتاق خط تلفن، مددکار اجتماعی، اتاق نگهداری موقت، پذیرش، مسئول مرکز، اتاق پزشک، روانشناسی، یک دستگاه آمبولانس و غیره می باشد که در این مرکز انجام مداخله در بحران های فردی خانوادگی و اجتماعی انجام می شود.

وی ادامه داد: سومین پروژه افتتاح شده بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان، صندوق حمایت از فرصت های شغلی مددجویان و توانخواهان بهزیستی لارستان در ۱۲ متری گذرنامه می باشد که با زیربنای ۱۲۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۱۶۰ میلیون تومان ساخته شده است که این صندوق نیز تسهیلات قرض الحسنه را به مددجویان و توانخواهان کار آفرین اعطا می کند.

مسئولین در ادامه همچنین موسسه مهر گستر استوار واقع در محله کهویه افتتاح کردند.

این موسسه در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع با زیربنای ۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان توسط حاج رضا علی استوار خیر لارستانی ساخته شده است.

در موسسه مهر گستر استوار دختران بی سرپرست و بدسرپرست ۱۲ تا ۱۸ سال نگهداری می شوند و پذیرش ۲۰ نفر را دارد.

مسئولین در ادامه به بخش اوز سفر کردند و ساختمان اداری نمایندگی بهزیستی بخش اوز را  هم افتتاح کردند.

این ساختمان نیز در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع با زیربنای ۷۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان توسط خیرین موسسه خیریه سلمان فارسی بخش اوز  و اعتبارات دولتی احداث گردیده است.

رییس سازمان بهزیستی کشور در ادامه سفرش به لارستان همچنین از مرکز مشارکت زنان نیکوکار بنی فاطمه، کارگاه خیاطی زنان متعلق به بنیاد نیک اندشان هاشمی و همچنین کارگاه در حال احداث اشتغال زایی پخت و بسته بندی مواد غذایی وابسته به موسسه خیریه کارآفرین باب الحوائج قمر بنی هاشم و کارگاه اشتغال زایی تولید البسه ریحانه نیز بازدید نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان