میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰۲ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 4 دیدگاه 717 بازدید

از بانیان برنامه «نوروزگاهِ» باغ نشاط در شهرداری لار تقدیر شد

از بانیان برنامه «نوروزگاهِ» باغ نشاط در شهرداری لار تقدیر شد

دوشنبه ۲۰ فروردین ماه از تعدادی از پرسنل شهرداری و همچنین محبوبه وحیدیان، نعمت الله زائر، صمدکامجو، ملک جمشیدالماسی  و فضل الله اخضری اعضای انجمن دوستداران فرهنگ لارستان، تقدیر شد.

به گزارش صحبت نیوز؛ محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، نوازالله شریفی معاون عمرانی شهردار، عبدالله محبی رئیس شورا و عشرت جهاندیده عضو کمسیون فرهنگی شورا، هر کدام ضمن ارج نهادن و تقدیر از زحمات برنامه ریزان، دست اندرکاران، مجریان و هنرمندان این برنامه، که با تلاش همراه با عشق و علاقه، شادی و نشاط را به مردم شهر هدیه کردند، به نقاط قوت و ضعف این برنامه نیز اشاره نمودند.

شایان ذکر است که برنامه های متنوع و شاد نوروزگاه ۹۷ به مدت ۱۰شب در باغ نشاط لار پذیرای تعداد زیادی از همشهریان، مسافرین نوروزی داخلی و خارجی بود و درحاشیه این برنامه، غرفه هایی از صنایع غذایی بومی و هنرهای دستی هنرمندان لارستانی نیز در معرض دید عموم قرار داشت.

نیاز جامعه شهری لار به نشاط اجتماعی، استقبال چشمگیر مردم و درخواستهای مکرر آنان مبنی بر اجرای برنامه های شاد فرهنگی و باتوجه به حضور گروه های مختلف هنری بومی، وجود پتانسیلها و زمینه های لازم در منطقه، می طلبد که مسئولین و متولیان امور فرهنگی، طوری برنامه ریزی کنند که در طول سال به مناسبتهای مختلف، نیز چنین برنامه هایی اجرایی شود.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  باید توبیخشون کرد به خاطر رقصاصه هایی که آوردند که روی سکو برقصند یا آهنگ هایی که برا همه نقاط ایران بود به جز لار و این همه بودجه که از بیت المال و عوارض مردم لار حیف و مال شد

 2. جوادیان گفت:

  2

  0

  بندگان خدا زحمت کشیدن و دستشونم درد نکنه، ولی انصافاً خیلی برای سطح پایینی اجرا شد که بعضی آیتماش اصلا مایه آبروریزی لار بود…
  ایشالله واسه سال های بعد یک برنامه مناسب شان لار انجام بشه…

 3. لاری گفت:

  0

  1

  شما کلا با شادی مردم مشکل دارین و دلتون میخواد همش مردم تو عزا و غم باشند. رقاصه کجا بود؟ چرا یاوه گویی میکنی؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان