میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 سپتامبر 2014 ساعت 2:19 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,425 بازدید

از بسيجيان لارستان تجليل شد

به مناسبت روز بسیج کارمند

از بسيجيان لارستان تجليل شد

به مناسبت روز بسیج کارمند از بسیجیان و پایگاه های نمونه حوزه مقاومت بسیج ادارات، اصناف و کارگری لارستان تجلیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت هفته دولت، مراسم گرامی داشت هفته دولت و روز بسیج کارمند با حضور سرهنگ جاوید فرماندهی سپاه ناحیه لارستان و عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، رؤسای ادارات، نهادها و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات، اصناف و کارگری لارستان در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) این شهرستان برگزار گردید.

basijeedarat

در ابتدای این مراسم سرهنگ جاوید فرماندهی سپاه ناحیه لارستان ضمن گرامی داشت هفته دولت و روز بسیج کارمند در سخنانی از حوزه بسیج ادارات، اصناف و کارگری شهرستان به جهت برگزاری این مراسم تشکر کرد.

وی در ادامه پیرامون مسائل جاری منطقه جهان اسلام و بخصوص پیروزی جبهه مقاومت در جنگ غزه و شکست رژیم غاصب صهیونیستی و همه سردمداران و طرفداران آن و در موضوع اهمیت وحدت جهان اسلام در این برهه از زمان نیز مطالبی را بیان کرد.

سرهنگ جاوید پیروزی جبهه مقاومت در جنگ اخیر با رژیم صهیونیستی را حاصل صبر و تلاش مردم و وحدت همه گروه ها دانسته و این پیروزی بزرگ را به همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان تبریک گفت.

سپس مقیمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان هم ضمن گرامی داشت هفته دولت در خصوص اهمیت خدمت و خدمتگزاری در اسلام و الگو و نمونه بودن شهیدان رجایی و باهنر در زمینه خدمت و خدمت رسانی به مردم سخنانی را مطرح کرد.

وی تصریح کرد: کارمندان ادارات، نهادها و ارگانها فرصت را برای ارزیابی نحوه خدمت رسانی به مردم شریف مغتنم بشمارند.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان ادامه داد: اهداف اصلی ومهم دولت شهید رجایی، ایجاد حس تقوا و اخلاص در عمل و خدمت رسانی بوده است که باید سرلوحه دولتمردان و کارمندان قرار گیرد.

در پایان مراسم از ۱۴ نفر از بسیجیان نمونه کارمند پایگاه های مقاومت بسیج ادارات شهرستان با حضور رؤسای ادارات مربوطه با اهدای تندیس و لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.

 همچنین از پایگاه های نمونه بسیج ادارات شهرستان  در سال ۹۲ نیز تقدیر شد.

گفتنی است پایگاه مقاومت شهید سرورزاده اداره کل راه و شهرسازی رتبه اول، پایگاه مقاومت شهید نصیری اداره کل فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان رتبه دوم، پایگاه مقاومت شهدای معاونت سازمان ومدیریت جهاد کشاورزی لارستان رتبه سوم و پایگاه مقاومت شهید سلطانی از اداره گاز رتبه چهارم را کسب کرده بودند.

اضافه می گردد که این مراسم به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات، اصناف و کارگری لارستان با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج ادارات شهرستان برگزار گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان