میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 مارس 2020 ساعت 5:17 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 23 دیدگاه 681 بازدید

از تعداد رایی که به دست آوردم راضی ام/ حق هر نامزدی است که بیاید حتی اگر یک رای داشته باشد

«میلاد خرمی» در گفت و گو با آفتاب لارستان:

از تعداد رایی که به دست آوردم راضی ام/ حق هر نامزدی است که بیاید حتی اگر یک رای داشته باشد

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، میلاد خرمی در گفت و گو با این رسانه با تشکر از اعضای شورای نگهبان، هیئت اجرایی و هیئت نظارت اظهار کرد: از آن ها برای اینکه این فرصت را به من دادند تا نقش ام را در انتخابات ایفا کنم تشکر می کنم.

وی افزود: چیزی که باعث شد، با وجود همه موانع و ناملایمات، تا پایان انتخابات بمانم بحث مطالبات و خواسته هایی بود که مد نظر داشتم و هنوز هم وجود دارد.

از میزان رایی که به دست آورده ام راضی هستم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: آرای من از آن چیزی که فکر می کردم هم بالاتر بود، از میزان رایی که به دست آورده ام راضی ام؛ در واقع، با توجه به وقت محدودی که داشتم و بستری که در انتخابات وجود داشت، از این نتیجه هم راضی ام و هم خوشحالم.

خواسته هایی مد نظرم بود که بیشتر جنبه معیشتی و اقتصادی داشتند

خرمی تصریح کرد: چیزی که باعث شد تا پایان انتخابات بمانم و پافشاری کنم از روی لجاجت نبود، نامزدهایی که در این عرصه حضور داشتند آدم های شریف، بزرگوار، مجرب تر و توانمندتر بودند اما من خواسته هایی مد نظرم بود که بیشتر جنبه معیشتی و اقتصادی داشتند.

با توجه به تبلیغاتی که انجام دادم بیشتر از این نمی شد انتظار رای داشت

وی در مورد دلایلی که باعث شد این نتیجه را در انتخابات به دست بیاورد گفت: با توجه به تبلیغاتی که انجام دادم بیشتر از این نمی شد انتظار رای داشت.

خیلی روی بحث آرا تمرکز نکردم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ابتدا هم می دانستید که این میزان رای را به دست می آورید و اگر می دانستید باز هم وارد کارزار انتخاباتی می شدید اظهار کرد: خیلی روی بحث آرا تمرکز نکردم یعنی حساب نکردم که حتما اول می شوم یا بین نفرات اول تا پنجم قرار می گیرم یا اگر نفر آخر شوم ممکن است برایم زشت باشد؛ در واقع، از میزان آرایی که به دست آورده ام ناراضی نیستم.

موقعی که نتیجه عدم احراز صلاحیت من آمد، قصد نداشتم که اعتراض بزنم اما پدر مرا تشویق و مجاب کرد که اعتراض کنم

میلاد خرمی در پاسخ به این سوال که چطور توانستید پدر و سایر مخالفان حضورتان در انتخابات را راضی کنید گفت: موقعی که نتیجه عدم احراز صلاحیت من آمد، قصد نداشتم که اعتراض بزنم اما پدر مرا تشویق و مجاب کرد که اعتراض کنم، به شیراز بروم و فرم استشهادی را تهیه کنم.

وی افزود: از زمانی که عدم احراز من آمد، پدر همیشه پشتیبان من بود و نه فقط ایشان بلکه سایر دوستان و همشهری هایم نیز به من کمک کردند.

شاید مخالفت پدرم از سر دلسوزی بوده است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد دلیل مخالفت اولیه پدرش تصریح کرد: شاید این مخالفت از سر دلسوزی بوده است.

احساس کردم که برخی از موضوعات برای من در مقایسه با برخی از نامزدهایی که می شناختم اهمیت بیشتری دارد

خرمی در پاسخ به این سوال که چقدر حاضر بودید که به نفع نامزد دیگری یا به نفع لارستان کنار بروید اظهار کرد: معضلاتی در بحث معیشتی، اقتصادی، ازدواج جوانان و مسکن وجود دارد که برایم مهم است و احساس کردم که این موضوعات برای من در مقایسه با برخی از نامزدهایی که می شناختم اهمیت بیشتری دارد.

اصل انتخابات این است که آرا و صلاحیت های مختلف وارد عرصه شوند

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر به مردم حق می دهید که شما و سایر نامزدهایی که از ابتدا هم پیش بینی می شد رای بالایی به دست نمی آورید را در ایجاد نتایج نهایی انتخابات مقصر بدانند گفت: اصل انتخابات این است که آرا و صلاحیت های مختلف وارد عرصه شوند و باید دست مردم در این زمینه باز باشد و حق آن شخص است که بیاید حتی اگر یک رای داشته باشد.

ما می توانیم!

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فکر نمی کنید با رایی که به دست آوردید سایر جوانان نخبه منطقه را برای نام نویسی در دوره های آینده ناامید کرده باشید تصریح کرد: خیر بلکه کاملا برعکس است چون زمانی که آرا را اعلام کردند و من هم نفر هشتم شدم حتی کسانی که در بازه ی تبلیغات کمتر با من در تماس بودند یا رابطه داشتند در این مدت خیلی بیشتر با من بودند و این موضوع دقیقا همان بحث «ما می توانیم» است.

خودم را نماینده بافت خاصی از مردم نمی دانم بلکه نماینده همه مردم می دانم

میلاد خرمی در پاسخ به این سوال که شما جزو محدود نامزدهای اهل سنت منطقه هستید که از سد تایید صلاحیت ها عبور کرده اید، چقدر توقع داشتید که آرای اهل سنت منطقه را کسب کنید گفت: در درجه اول خودم را نماینده بافت خاصی از مردم نمی دانم بلکه نماینده همه مردم می دانم و تصورم بر این است که کسی که نماینده می شود نماینده همه ی مردم است حتی آن هایی که به وی رای نداده اند.

علت مشارکت کم، وعده ها و قول هایی است که دادند اما عمل نکردند

وی در مورد نرخ پایین مشارکت مردم منطقه و کشور در انتخابات اظهار کرد: علت این مشارکت کم، وعده ها و قول هایی است که دادند اما عمل نکردند.

هزینه تبلیغاتم نزدیک به ۲۰ میلیون تومان شد/ در مورد وام پرسیدم اما چیزی در کار نبود

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد هزینه تبلیغات انتخاباتی و محل تامین آن تصریح کرد: این هزینه ها شخصی بوده و در مورد وام هم پرسیدم اما چیزی در کار نبود؛ در کل، هزینه ی تبلیغاتم نزدیک به ۲۰ میلیون شد.

تا زمانی که مطالبات اقتصادی و معیشتی وجود داشته باشند، چه بر من و چه بر هر کس دیگری تکلیف است که وارد شود

خرمی در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد که در دوره بعد هم به عنوان نامزد از حوزه لارستان وارد انتخابات شوید گفت: تا زمانی که این مطالبات اقتصادی و معیشتی وجود داشته باشند، چه بر من و چه بر هر کس دیگری تکلیف است که وارد شود.

از نماینده منتخب می خواهم که تمرکز بیشتری روی مشکلات بسیاری که در حوزه اقتصادی و معیشتی با آن درگیریم داشته باشد

وی در مورد برنامه کاری اش بعد از انتخابات اظهار کرد: همچون سابق به کارم ادامه می دهم، اگر کاری از دستم ساخته باشد حتما انجام می دهم و از نماینده منتخب می خواهم که تمرکز بیشتری روی مشکلات بسیاری که در حوزه اقتصادی و معیشتی با آن درگیریم داشته باشد و در جهت رفع آن ها اقدام کند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پایان تصریح کرد: از پدر، مادر، خانواده ام، دوستانم، اساتید و بزرگانی که در روستاها و شهرهای اطراف به من کمک کردند و همچنین از مردم شهر خور و روستاها به خاطر همراهی شان تشکر می کنم.


23 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  1

  جوان هستی جویای نام.کارت انتخاباتیت سوخت.سعی کن همیشه درجات ترقی از پایین به بالا شروع کنی. شما برعکس عمل کردی.
  بنظر می رسد حرف شما نسبت به پدرت تناقض دارد.
  شما راست می گویی یا پدرت؟

 2. سعید گفت:

  2

  0

  حالا هر چقدر رای آوردی، شما رو تبدیل کرد به یک مهره سوخته.
  ای کاش انصراف داده بودید و بعدها که تجربه بیشتری به دست آورده بودید با تمام توان وارد می شدید

 3. علی گفت:

  2

  0

  به نظر من سیاست، یک فرد کهنه کار میخواد.
  جوانان باید فعلا کار اجرایی کنند تا خوب تجربه کسب کنند.
  یک جوان نمی تونه یک شبه ره صد ساله را طی کند.

 4. لارستانی گفت:

  2

  0

  واسه شما متاسفم که در بحث انتخابات مصالح جمعی را با یک مسابقه محله اشتباه گرفته ای ، فکر میکنی انتخابات برای دانستن این است که چقدر رای می توانی بدست بیاری . اما در واقعیت شما رای را کسب نکردی ،فقط در خراب کردن رای منطقه ماثر بودی . هنوز زود است در مورد سیاست حرف مستقلی بزنی و بهتر است در جوار پدرتان بزرگوارتان فعلا کسب تجربه کنید تا به مرحله ای وارد شوی که کاملا مستقل بتوانی تصمیم بگیری .

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  بابا نفر هشتممممممممم شدی میفهمی اینو؟؟ میفهمیییی که باعث شکست لار تو انتخابات شدی هم شماهم بقیه که لجاجت به خرج دادن وتا پای جان ایستادن☹️
  دور بعدم همینه بخواین غرورداشته باشین بازهم تهش شکست لاره
  شرکت کردن شما تو انتخابات که تهش برای خودتون نتیجه ای نداره وفقط ضرر رسوندن به لاره چه تاثیر وکمکی میتونه به معیشت و اقتصاد مردم بکنه؟؟؟؟
  یعنییییی شما شرکت کنی هر سری تو انتخابات مشکل معیشت و اقتصاد مردم حل میشه؟؟؟؟؟؟؟
  دست بردارین از اینجور افکاری به خدا خیانته به والله خیانتهههه …

 6. خوری گفت:

  1

  1

  برایشان در هر عرضه ای آرزوی توفیق و پیشرفت داریم.

 7. دلسوز گفت:

  0

  1

  ایشان جوان جسور و باسواد و پر انرژی بود از نزدیک ندیدمش ولی کلیپهاش دیدم در دلسوزی و دغدغه و درک شرایط روز مملکت از خیلی ها جلوتره گرچه تجربه و سابقه کار اجرایی ندارن

 8. سبحان گفت:

  0

  1

  خرمی جان
  مردی بخدا
  دلاوری بخدا
  بنازم شجاعتت

  که مقابل فردی مثل […] پر ادعا ایستادی

 9. ناشناس گفت:

  0

  1

  دلمشغولی شما جای ستایش دارد . خوب است از برنامه های شما و شوق شما استفاده شود . به جوانان بها بدهند

 10. جوان دلسوز گفت:

  0

  1

  مگر تاحالا كه آدم هاي به قول شما سياسي بودند چه كار كردند؟ چرا فرصت را از جوان ها بگيريم؟؟!!

 11. امیر گفت:

  0

  1

  آقا میلاد عزیز جوان لایقی هستید که من تازه شما را شناختم پیروزی شما مانند شعارتان به همبستگی ربط داشت .شما جوان جسوری هستید.ان شاالله در تمام مراحل زندگی شاهد پیشرفت شما باشیم .

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  از نظر بنده لياقتشو داشتي بايد ميدان دست جوونا ميدادن اين پيرپتالاي عشق قدرت
  بازم جاي شكرش باقيه يك جوون از گراش انتخاب شد كه اين پيرمردا خونه نشين بشن

 13. محمد گفت:

  1

  0

  جسارت و شجاعتت ستودنیست

 14. خالد گفت:

  1

  0

  👍🏻👍🏻👍🏻با آرزوی موفقیت و سربلندی روز افزون

 15. هادی گفت:

  0

  0

  پس جوونا کی بیان صحنه . شما فرصت بهشون بدین تا خودشون نشون بدن . جمعیت جوان نماینده جوان میخاد

 16. از خور گفت:

  1

  0

  شما به دنبال مطرح کردن خودت در خور ولار بودی که در اینده بتوانی از امکانات اداری و….. در نزد مقامات محلی استفاده کنی مساله رضایت پدرت واینها هم چندان قابل قبول نیست به نظرم خودت هم میدانستی که رای نمی اورید اما به دنبال انچه بودی فکر کنم رسیدی

 17. لاری اینده نگر گفت:

  0

  0

  ارزو بر جوانان عیب نیست فکر میکنم شما هم به ارزو ومشروطه خودت رسیدی افسوس که ارای مردم لارستان را پراکنده کردید وشد ان چیزی که نباید میشد

 18. لارستانی گله مند گفت:

  1

  0

  شما ها اگر یک دهم ارای فعلی خودتان هم کسب میکردی راضی بودید زیرا قصد وتوان رفتن به مجلس نداشتید اما به هدف شخص خودتان رسیدی ولی بدانید که به شهرستان خودتان لطمه زدید وسبب پراکندگی ارای مردم شدید

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  بهتره درموردپدرت واقعیت رابگویی.بهترنبوددرمصاحبه ات صادقتروروراست سخن میگفتی؟

 20. لارستانی گفت:

  1

  0

  راست نمیگی.هدفت پیشرفت لارنبود.اگرراست میگی ائتلاف میکردی

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  نگوبیداری لارستان بگو بیماری لارستان

 22. قابل توجه جوانان کم تجربه گفت:

  0

  0

  درین شرایط هر نماینده ای باشد چه جوان وچه پیر کاری بیشتر از این که وکلای قبلی انجام دادند نمی تواند انجام دهند اواز دهل شنیدن از دور خوش است برادر ساز وکار دنیا سیاست جدا از اهداف اخلاقی وعاطفی وجوانی و……است

 23. لارستانی های شرافتمند گفت:

  0

  0

  دراین دوره تعدادی افراد پیر وجوان که عموما به دنبال منافع شخصی وقدرت بودند در لارستان برای نمایندگی مجلس مبارزه کردند وتنها چیزی که برای انها مطرح مبود اینده ومصلحت لار ستان بود وبا دوری کردن از اجماع وایتلاف سبب پراکنده شدن ارای مردم مظلوم شهر ستان لار شدند ومیدان را به حریف انتخاباتی دادند ودر نتیجه یک شکست تاریخی نصیب شهر لار شد اری این شد نتیجه فعالین شما پیران وجوانان این دوره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان