میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 13 دیدگاه 470 بازدید

از توسعه جاده ها و رونق راه آهن تا منطقه ويژه اقتصادی و چمن مصنوعی ورزشگاه ها/ وعده های «جعفرپور» در برنامه «با نمایندگان» سیمای فارس

از توسعه جاده ها و رونق راه آهن تا منطقه ويژه اقتصادی و چمن مصنوعی ورزشگاه ها/ وعده های «جعفرپور» در برنامه «با نمایندگان» سیمای فارس

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در برنامه اخیر «با نمایندگان» سیمای فارس سخن گفت.

به گزارش میلاد لارستان وی در این برنامه در اظهاراتی به بیان فعالیت های اخیر صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد وگفت: در حوزه انتخابیه لارستان خنج و گراش مسائل زیرساختی مهمی در دست پیگیری است که از مهمترین آنها موضوع راهسازی در منطقه است.

وی گفت: باند دوم شیراز-جهرم-لار-بندرعباس به صورت جدی در حال پیگیری است که با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی باند دوم مسیر جهرم به لار و تخصیص بودجه به آن به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی در حوزه راه آهن نیز به رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه اشاره نموده و افزود: به صورت مقدمانی ایستگاه زاد محمود تجهیز و امکان توقف قطارها ایجاد شده و طبق پیگیری صورت گرفته و موافقت مسئولان ذیربط مقرر شده که در خود ایستگاه زادمحمود، بلیط قطار به سایر نقاط کشور فروخته شود که این مهم تخفیف قابل توجهی را برای مسافرینی که از آن مبدا حرکت می کنند (در قطارهای ۶ و۴ تخته) در بر خواهد داشت که به زودی این موضوع و سازو کار خرید بلیط و… به اطلاع مردم خواهد رسید.

جعفرپور در ادامه به حوزه انتقال خون اشاره نموده و افزود: طی روزهای آتی شاهد افتتاح پایگاه انتقال خون لارستان خواهیم بود که یکی از مراکز مهم و مجهز جنوب فارس می باشد و در تلاشیم که این پایگاه به عنوان مرکز صدور پلاسما به کشورهای حاشیه خلیج فارس مبدل شود. وی گفت: این مرکز به کمک خیرین ساخته شده و دولت و مسئولین سازمان انتقال خون نیز تجهیز آن را تقبل نموده اند.

عضو مجمع نمایندگان فارس گریزی به منطقه ویژه اقتصادی نیز زده و بیان داشت:‌ منطقه ویژه اقتصادی لارستان جزو ۱۳ شهرستانی بود که مورد تایید دولت بوده و در مجلس نیز تایید شد ولی افزوده شدن تعداد مناطق ویژه مورد اعتراض شورای نگهبان قرار گرفت. این موضوع در کمیسیون اقتصادی در حال پیگیری است که پس از رفع ایرادات شورای نگهبان جهت تایید مجدد موضوع به صحن علنی مجلس خواهد آمد. در کنار موارد فوق اما فعالیت های منطقه ای در حال انجام بوده در تلاشیم تا زمین اختصاصی به منطقه ویژه را تحویل بگریم. همچنین فعالیتهای جلب سرمایه گذار نیز در این خصوص در حال پیگیری است.

در خصوص مباحث فرهنگی و ورزشی نیز جعفرپور از ادامه برنامه نصب چمن های مصنوعی برای تعداد قابل توجهی از ورزشگاه های منطقه طبق برنامه مصوب وزارتخانه ورزش و جوانان اشاره نموده و گفت: امیدواریم در آینده نه چندان دور این زمین های چمن نیز مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم وظیفه اصلی خود را که وضع قانون است به خوبی پیگیری نموده و در ادامه به مشکلات منطقه ای نیز بپردازیم اظهار امیداوری نمود که بتوان با موضع گیری های به جا و صحیح منافع ملی  کشور را تامین نمود.


13 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  4

  به امید موفقیت شان در خدمت به مردم. مردم خدمت های حقیقی را لمس می کنند. به امید تحقق آنها

  • ناشناس گفت:

   3

   0

   مردم تا الان هیچی لمس نکردن تو لار
   برید از نزدیک پیشرفت های بقیه شهرها مثل لامرد و جهرم و … رو ببنید تا خوب خدمت های حقیقی را لمس کنید!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   چشم. الان میریم

 2. عصر بیداری گفت:

  3

  1

  خلاصه صحبت ها این است: لاف و گزاف.جاده لار تا بندرعباس از قبل از دوره دوم نمایندگی آقای جعفرپور شروع شد حدود ۱۵ کیلومتر و تا کنون به بهره برداری نرسیده.حداقل از مردم خجالت بکشیم.

 3. حسن گفت:

  3

  0

  ایستگاه راه آهن زاهد محمود و ساختمانها و سالن انتظار که بیش از ۱۵ سال پیش توسط دکتر کشفی پیگیری و به سرانجام رسید ، اتصال زاهد محمود به راه آهن کشوری (شمال _جنوب)هم حدود بیست سال پیش انجام شد ، در دو دوره ی نمایندگی آقای جعفرپور فقط یک آبنما ساخته شده که انتظار میرفت در این دو دوره نمایندگی ایشان حداقل لار را به راه آهن سراسری وصل کنند /.

 4. ابوذر.... گفت:

  3

  0

  اقاي جعفرپور اگر هر سال پيگير احداث ۲۰کيلومتر بزرگراه لار جهرم و لار بندر بوديد الان اين جاده پر ترافيک مرگ به بزرگراه تبديل شده بود ،اگر بصورت مجدانه پيگير دانشگاه فرهنگيان بوديد تا الان دانشگاه فرهنگيان تاسيس شده بود،اگر پيگير راه اهن بوديد حداقل راه اهن انتني لار زاهدمحمود به سرانجام رسيده بود ،از دوره اول جنابعالي بحث منطقه ويژه اقتصادي مطرح بوده تا الان و معلوم نيست اخر سر، چه شد ،در زمان جنابعالي شاهد حذف اداره کل راه و شهرسازي بوديم که مردم هوشيار بودند و فريب اقدامات را نخوردند البته به شهر جيرفت علاوه بر اداره کل راه و شهرسازي ،اداره کل راهداري همانند ساير استانها داده شد اي کاش پيگيري در اين زمينه داشتيد.مصوبه دو اداره کل صنعت و معدن و جهاد که معلوم نيست به کجا رسيد و دهها پيگيري ديگر شما که نه سر دارد و نه ته

 5. زارع گفت:

  1

  2

  ان شاالله موفق باشند.انصافا در حال تلاش هستند.حیف و صد حیف که دکتر جعفرپور به دوران بی پولی دولت برخورد کرد.باید نمایندگانی را مواخذه کرد که در دوران وجود پول و سرمایه در کشور کاری از پیش نبردند.خدا قوت جناب جعفرپور.با وجود همه تخریب ها کارهای خوبی از پیش رفته و اخلاص و دست پاکی شما و اطرافیان به این کارها برکت خواهد داد.

  • لاری گفت:

   2

   0

   چگونه است جناب زارع که بقیه شهرها به پولی نخورده است… اقای جعفرپور دو دوره نماینده شهر بودن …. ۸ سال زمان کمی برای انجام پروژه های بزرگ نیست ولی چرا پروژه بزرگی دیده نمیشود ….اینکه فقط یک نماینده پیگیری کند کافی نیست
   در دوره ایشون متاسفانه لار از جنبه های مختلف به خاطر دخالت های بی دلیل ایشان و اطرافیانشان در حوزه های مختلف دچار عقب افتادگی زیادی نسبت به بقیه شهرها شده است….

 6. اميد گفت:

  1

  0

  نماينده محترم شهريور ماه اعلام کرديد بزودي پرواز لار عمان ايجاد ميشود و همچنين پروازهاي خارجي افزايش پيدا خواهد کرد ،در مورد پرواز لار تهران و بلعکس هم در حال پيگيري هستيم جهت افزايش پروازها،لطفا توضيح دهيد چه شد

 7. خير لارستاني گفت:

  2

  0

  جناب اقاي دکتر جعفرپور بنده چند وقت پيش به جنابعالي پيرامون ارتقاي دانشکده به دانشگاه علوم پزشکي لارستان صحبت کردم ،با توجه به کمکهاي ويژه خيرين منطقه به بخش سلامت و نگاه ويژه دولت به اين منطقه و همچنين تحت پوشش داشتن چندين بيمارستان و شهرستانهاي خنج و لارستان و در بخش انتقال خون تحت پوشش قرار داشتن چندين شهرستان زيرمجموعه ي لارستان ،جنابعالي گفتيد اصلا برنامه ارتقاي دانشکده به دانشگاه علوم.پزشکي منتفي شده پس چرا دانشگاه علوم پزشکي ايرانشهر در اين چند روزه تشکيل شده …لطفا بجاي حرف عمل کنيد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   چرا خبر ارتقای دانشکده به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در سایت اطلاع رسانی نمیکنید ، قضیه چه هست

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفر پورمرد عمل

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان