میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 871 بازدید

از «حبیب مفتوحی» شاعر آئینی و انقلابی لار تجلیل شد

از «حبیب مفتوحی» شاعر آئینی و انقلابی لار تجلیل شد

شب گذشته طی آیینی از سال ها تلاش و کوشش حبیب مفتوحی، شاعر پیشکسوت سرودهای انقلابی و نوحه های مذهبی در لارستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان آیین شب شعر و خاطره والفجر، با حضور مدیر حوزه علمیه امام علی ابن ابیطالب(ع)، معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان و جمعی دیگر از مسئولین، طلاب و شعرای شهرستان لار در سالن اجتماعات حوزه علمیه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم سه تن از طلاب این حوزه به دو شکل صوت و ترتیل به قرائت سوره فجر و شعر مذهبی با مضمون تقارن انقلاب با ایام فاطمیه پرداختند. پس از آن منصور پدرام از شعرای برجسته شهرستان، دقایقی را به قرائت اشعار انقلابی خود اختصاص داد. سپس حجت الاسلام جعفری از اساتید حوزه، به نقل خاطرات خود و حضور در مراسم استقبال از ورود امام خمینی(ره) در دوازده بهمن ۵۷ پرداخت.

در انتهای مراسم، حبیب مفتوحی شاعر پیشکسوت لاری سرودهای انقلابی و شعرهای آیینی، به قرائت شعر خود به گویش محلی پرداخت که مورد استقبال جمع حاضر قرار گرفت و پس از آن با اهدای لوح تقدیر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد لارشناسی و حوزه علمیه امام علی ابن ابیطالب(ع)، از سال ها تلاش و کوشش وی در بسط هنر ارزشی و آیینی تجلیل به عمل آمد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان