میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 461 بازدید

از خیران عرصه «ورزش» در لارستان تجلیل شد

از خیران عرصه «ورزش» در لارستان تجلیل شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم، مدیر کل ورزش و جوانان، نائب رییس فدراسیون فوتبال و بزرگان فوتبال کشور از خیرین عرصه ورزش در لارستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی خطاب به بزرگان فوتبال کشور گفت: لارستان اولین خواستگاه حکومت اسلامی به رهبریت حضرت آیت الله سید عبدالحسین لاری(ره) در دوران مشروطیت است. کما اینکه همچنان بعد از صدها سال نام و یاد و خاطره این عالم جلیل القدر و فعالیت های فرزندان و نوادگان ایشان، محور وحدت و هماهنگی و همدلی در این منطقه است.

حسنی ادامه داد: شهرستان لارستان وسیع ترین شهرستان استان فارس با جمعیتی حدود ۲۲۰ هزار نفر است که ترکیبی از اهل تشیع و تسنن را تشکیل داده اند که خدا را شکر سالیان سال است که برادروار و با همدلی و همراهی ها در کنار هم زندگی می کنند.

وی تصریح کرد: لارستان علی رغم ناملایمات جغرافیایی، اما دارای انسانهای با فرهنگ غنی، نیکوکار، خیراندیش و انسانهای نوع دوست است که در کشور و حتی خارج از کشور،  نام و اقدامات آنها آوازه ای بلند مرتبه دارد.

معاون استاندار فارس اظهار کرد: ما اعتقادمان بر این است که آنچه از لارستان گفته می شود صرفاً معطوف به توانمندی اقتصادی نمی شود، شاید خیرین و معتمدین این منطقه بیش از آنکه متکی بر توانمندی اقتصادی باشند متکی بر همت و همچنین  دارای غنای فرهنگی بالایی هستند که باعث شده است با ترکیبی از سرمایه و غنای دینی و فرهنگی، انسانهایی را بسازد که امروزه می بینیم باعث پیشرفت شهر و دیار خود  شده اند و این بزرگ مردان افتخار این منطقه اند.

حسنی تاکید کرد: خیرین عزیز لارستانی بسیاری از زیر ساخت های اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، آموزشی، بهداشتی و درمانی و غیره را در شهرستان خود رقم زده اند و امروزه شهرستان ما در بسیاری از زمینه ها دولت را بکار وا داشته اند و با تعریف پروژه های مشترک، کارگاه سازندگی را در شهرستان ایجاد کرده اند.

وی ضمن سپاس از خیرین لارستانی خاطر نشان کرد: امیدواریم بیش از پیش با همدلی و هماهنگی هم بتوانیم رونق و توسعه و پیشرفت بیش از پیش را در کشور رقم بزنیم.

فرماندار ویژه لارستان  همچنین از وحید جعفری مدیر عامل شرکت آل اشپورت، که زمینه ی حضور  بزرگان فوتبال کشور را به لارستان فراهم کردند، تقدیر و تشکر کرد.

پیش از این نیز دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج، گراش در مجلس شورای اسلامی، محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه از خیرین عرصه ورزش در شهرستان، با  لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تجلیل شد.

گفتنی است در این مراسم همچنین، کامیاب مدیر کل ورزش و جونانان استان فارس، مسعود راسخی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، علی کفاشیان نائب رییس فدراسیون فوتبال، وحید جعفری مدیر شرکت آل اشپورت در خاورمیانه، علی فتح الله زاده، سردار عزیز محمدی، سید هادی آیت اللهی، حمید استیلی، رضا شاهرودی، محمود کلهر، نادر فریادشیران، غلامحسین پیروانی، صالح خلیل آزاد، محمدحسین میثاقی و جمع زیادی از اصحاب رسانه و سردبیران خبرگزاری ها، مجریان و گزارشگران  شبکه ورزش و برنامه تلویزیونی پرمخاطب ۹۰ و جمع کثیری از ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان لارستان حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان