میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 دسامبر 2016 ساعت 5:23 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,131 بازدید

از خیرین سلامت لارستان و خنج تجلیل می‌شود

photo_2016-12-17_20-24-26از خیرین سلامت لارستان و خنج تجلیل می‌شود

با برگزاری همایش باشکوهی از ۳۰ خیر حوزه سلامت و درمانِ شهرستان‌های لارستان و خنج تجلیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی «مجمع خیرین سلامت لارستان»، دکتر ابوطالب مدرسی مدیر عامل این مجمع در این باره گفت: در روز ششم دی‌ماه طی همایشی که از سوی مجمع در لار برگزار می‌شود، از ۳۰ نفر از خیرین عزیزی که با دانشکده علوم پزشکی لارستان همکاری نزدیک داشته‌اند تجلیل خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه «این بزرگواران به اجر معنوی می‌اندیشند و نه نام و نشان»، رفتار شایسته خیران را سبب ترویج صفات حسنه اخلاقی در جامعه دانست و افزود: بیشتر پروژه‌های حوزه سلامت در لارستان و خنج با همکاری خیرین عزیز کلنگ‌زنی یا افتتاح شده و اگر آنان نبودند قدمی شایسته برای خدمت به مردم برداشته نمی‌شد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لارستان با اشاره به اینکه این نخستین همایش سالانه‌ی «سپاس» است که در شهرستان برپا می‌شود، اظهار امیدواری کرد همه مسئولین به‌ویژه دست‌اندرکاران بهداشت و درمان لارستان کمک کنند تا برنامه‌ای در خور شأن خیرین و نیک‌اندیشان برگزار شود.


3 نظر

 1. اوزی گفت:

  0

  0

  با توجه به. اینکه. در بخش. بزرگ. وفرهنگی. اوز. کلیه. بیمارستانها. ومراکز. بهداشت. ودرمان. ودانشکده. بهداشت. و…….همگی. خیر. ساز. می باشد. اعلا. نمایید که. خیرین. حوزه. سلامت. لارستان. اوز. خنج. که. انصاف. وعدالت. و. سپاس. را. رعایت. نموده. باشید. اوز. گرچه. صبورانه. و مظلومانه. ۶۷. سال است که. در بخش. بودن. در جا. می زند. ولی. در کارهای خیر. از بسیاری. از شهرستانهای فارس. جلوتر ست

 2. علي گفت:

  0

  0

  لطفا از خيرين سلامت گراش هم دعوت كنيد

 3. حميد گفت:

  0

  0

  اگر اين خيرين درمناطق لارستان خنج اوز گراش بيرم بنارويه بريز صحراي باغ وديگر نقاط لار نبودنداز سيستان وبلوچستان بدتر بوديم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان