میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 234 بازدید

از خیر و کتابدار بیمارستان امام رضا(ع) تجلیل شد+ عکس

از خیر و کتابدار بیمارستان امام رضا(ع) تجلیل شد+ عکس

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان از کتابخانه بیمارستان امام رضا(ع) لار بازدید و از دست اندرکاران و کتابدار آن تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، با حضور دکتر یگانه، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان، علی پور معاون فرماندار، معتمدیان رئیس اداره کتابخانه های لارستان و چندی از مسئولان شهرستان از برخی از کتاب‌خانه های شهر لار از جمله کتابخانه باغ نشاط، بیمارستان امام رضا(ع) و کتابخانه دانشگاه آزاد لار بازدید به عمل آمد.

دکتر یگانه در جمع خیر و مسئولان کتابخانه مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)، با تبریک این هفته به کتابدار و مسئولان این بخش، با اهدای هدایا و لوح سپاس از تلاش آنان قدردانی کرد.

در این برنامه از طرف ریاست مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)، با اهدای تندیس و لوح سپاس از همت حاج یونس راستی لاری خیر کتابخانه بیمارستان و همچنین سرکارخانم اخوت، کتابدار بیمارستان تقدیر شد.

گفتنی است کتابخانه بیمارستان امام رضا(ع) لار، با ۲هزار جلد کتاب با همت خیر حاج یونس راستی لاری به یاد مرحوم فاضل راستی راه اندازی شده و به همت خیر چند جلد کتاب به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال نیز مجددا خریداری شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان