میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 دسامبر 2014 ساعت 12:31 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 1,738 بازدید

از ديوارنگاري شهر تا احداث پارك هنرمندان لار/ همكاري شورا و ارشاد تقويت مي شود

 از ديوارنگاري شهر تا احداث پارك هنرمندان لار/ همكاري شورا و ارشاد تقويت مي شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان شنبه ۶ دی ماه۹۳ در جلسه شوراي اسلامي شهر حضور یافت و درخصوص اهداف و چگونگی تعاملات فرهنگي شهرستان با اعضای شورای شهر به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.
در این نشست که محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار نیز حضور داشت، ابتدا سیدعلی اصغر رفعت حقیقی سرپرست اداره ارشاد بر ضرورت همكاري و تعامل بيشتر مجموعه شورا و مديريت شهري با ادارات فرهنگي تاكيد كرد.

02_3358

ضرورت ساماندهي تبليغات محيطي سطح شهر باهماهنگي و همکاري شوراي شهر، درخواست از شورا براي همكاري جهت ايجاد درآمدهاي پايدار براي اداره ارشاد، بحث سخت افزار اداری، تشكيل انجمن خیرین فرهنگی، انجام پروژه ها و برنامه هاي مشترك فرهنگي هنري در شهر مثل ديوارنگاري و تاسيس نگارخانه و پارك هنرمندان، جشنواره ها، نشست ها و… ازجمله مهمترين موارد مطرح شده بود.
در ادامه جلسه تعدادي از اعضاي شورا از جمله آقایان نامدار، عسكري، موحدی، یگانه، نیک آواز و كامجو نظرات خود درباره فعاليت هاي فرهنگي هنري شهر را مطرح كردند و ضمن اعلام حمايت از برنامه هاي مورد نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بر تقويت تعامل و هماهنگي بين اين اداره و شورا و شهرداري تاكيد نمودند.

01_3352

 

 


1 نظر

  1. 0

    0

    یعنی حالا چطور میشه؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان