میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 آگوست 2019 ساعت 8:12 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند, عناوین اصلی 4 دیدگاه 346 بازدید

از سه طرح عمرانی شهر لار در هفته دولت به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان بهره برداری می شود

از سه طرح عمرانی شهر لار در هفته دولت به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان بهره برداری می شود

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال بمناسبت هفته دولت و به همت و همدلی مسئولین شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، ۳ پروژه عمرانی همچون اجرای روکش آسفالت ۲۰ متری وحدت حد فاصل ورودی شهرک اندیشه تا چهل متری سوم، اجرای دیواره سیل بند جنب پل زینبیه، اجرای دیواره سیل بند رودخانه بروند جنب آب انبار بام بلند افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: برای اجرای این پروژه ها بالغ بر ۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمدرضا قنبرنژاد با بیان اینکه همه دغدغه ما در مجموعه شهرداری آسایش و رفاه مردم است گفت: با این کار نشان می دهیم که در سایه تحریم ها و مشکلات اقتصادی هم می توان کار کرد.

شهردار لار افزود: با تدابیر اندیشیده شده در مجموعه شهرداری لار روزهای پرکاری را در هفته دولت خواهیم داشت و امیدواریم این اقدامات در نهایت منجر به آبادانی شهر شده و رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

وی گفت: شهرداری لار با تمام محدودیت های مالی یکی از بهترین عملکردها را در سطح شهرستان داشته است.

شهردار لار با بیان اینکه امیدواریم شهری در شان شهروندان ساخته شده و زمینه برای خدمت هرچه بیشتر ما در این شهر فراهم باشد، گفت: پروژه های دیگری نیز در حال اجراست که انشاالله این پروژه ها و همچنین پروژه های دیگری که در دستور کار قرار گرفته اند در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

قنبرنژاد ادامه داد: از شهروندان می خواهیم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری کنند.


4 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  به به ! منم دوست دارم در پروژه ها شرکت کنم و خبر تهیه کنم

 2. شهروند گفت:

  2

  0

  واقعا مردیم از این همه کار و تلاش بی وقفه شهرداری لار!!!! بعد از چند سال زمامداری شهرداری لار هنوز ورودی شهر لار از سمت جهرم در زشت ترین حالت ممکن قرار دارد،هنوز پارک شهر در بی ریخت ترین حالت ممکن قرار دارد،هنوز خبری از ترمینال مسافربری نیست،پارک حاشیه و پارک جنگلی از تصدق سر تلاش شهرداری و شورای شهر در بی رونق ترین حالت ممکن قرار دارد انوقت عملکرد شهرداری از بهترین عملکردهای سطح شهرستان است!!!!! تنها راه حل ممکن برای برون رفت از این حالت رکود حاکم بر شهر تعویض شهردار و انتخاب شهرداری پرقدرت و تلاشگر است.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  بی انصافی نکنید واقعا جناب آقای شهردار برای آبادی شهر تلاش میکند واضح وروشن است شکرنعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند والسلام

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شکر نعمت.؟بقیه بودجه های شهرداری کجا میره؟،شهرداری فقط بلده تو شهر خشکی مثل لار درختها رو قلع و قمع کنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان