میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 نوامبر 2014 ساعت 12:07 ق.ظ سرویس:اجتماعی 24 دیدگاه 4,280 بازدید

از سياست هاي دولت روحاني قاطعانه حمايت مي كنيم+ گزارش تصويري

اصلاح طلبان و اعتدال گرايان بيش از ۲۰ شهرستان فارس در لارستان:

از سياست هاي دولت روحاني قاطعانه حمايت مي كنيم

كميته اطلاع رساني مجمع مشورتي توسعه فارس: مسئولان ستادهاي تبليغاتي دكتر حسن روحاني در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۳ پس از فرستادن نامزد مورد حمايت خود به پاستور، بيكار ننشستند و پس از مدتي با عنوان موقت «شوراي هماهنگي حاميان دولت تدبير و اميد» چندين جلسه در استان فارس برگزار كردند. آنها معتقدند دولت يازدهم را نبايد تنها گذاشت و به هر شكل ممكن بايد از رئيس جمهور منتخب مردم و برنامه هايش حمايت كرد. چه پس از ۸ سال دولتمردي محمود احمدي نژاد، اينك همه اصلاح طلبان و اعتدال گرايان كشور و از جمله استان فارس، براي عبور از ميراث احمدي نژاد، كنشگري و دفاع از سياست هاي دولت را نه خواسته كه وظيفه خود تلقي مي كنند.

16

حاميان شناسنامه دار دولت روحاني در فارس به تبع كل كشور حالا نام جديد تشكل خود را «مجمع مشورتي توسعه استان فارس» گذاشته اند تا به «نام» نيز نشان دهند كه ضرورت كنشگري امروز در كشور عبور از سياست ورزي صرف و ورود به مباحث توسعه اي است.

نمايندگان مجمع در بيش از ۲۰ شهرستان به لار رسيدند

مجمع مشورتي توسعه فارس تازه ترين جلسه خود را چهارشنبه ۱۴ آبان امسال در لارستان برگزار كرد. در اين جلسه نمايندگان مجمع در ۲۰ شهرستان فارس حضور داشتند كه شامل شهرستان هاي استهبان، اقليد، ارسنجان، پاسارگاد، زرين دشت، داراب، جهرم، خرمبيد، خنج، فراشبند، فسا، قير، كازرون، كوار، گراش، مرودشت، مهر، لارستان، لامرد و نيريز بود.

غير از جواد جمشيدي به عنوان نماينده مجمع مشورتي توسعه فارس در كشور كه به نوعي نقش مديريت اين جلسات را برعهده دارد، مهمانان ويژه ي اين مجمع رضائيان معاون عمراني استاندار فارس، موسوي مشاور استاندار، هاشمي مديركل دفتر سياسي و كياني مديركل دفتر بازرسي استانداري بودند.

فرماندار لارستان: ايجاد آرامش، دستاورد دولت روحاني در اين مدت كوتاه است

جلسه پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملي با قرائت دو شعر عاشورايي توسط خليل روئينا شاعر آئيني لارستان آغاز شد. علي اكبر نجيب زاده فرماندار فرمانداري ويژه لارستان اولين سخنران جلسه بود. او به عنوان ميزبان اين جلسه در سخناني كوتاه ضمن مقايسه فضاي قبل و بعد ۲۴ خرداد ۹۳ ايجاد آرامش و اعتدال در كشور را دستاورد دولت تدبير و اميد طي همين مدت كوتاه دانست.

پس از فرماندار لارستان نوبت به رضائيان معاون عمراني استاندار رسيد تا ضمن اعلام اين موضوع كه حضورش در لار به دليل ديگري بوده اضافه كرد: امروز مطلع شدم كه جلسه شما در لار است و به دعوت دوستان در جمع شما حاضر شدم. وي تاكيد كرد كه نگاه و رويكردش سياسي نيست و با توجه به پسوند «توسعه» براي اين مجمع به توضيحات مفصلي درباره برنامه ششم توسعه كشور پرداخت و بيم و اميدهاي پيش روي توسعه و عمران كشور را تشريح كرد.

بيم و اميدهاي نمايندگان مجمع

جلسه در نوبت صبح با اظهار نظر تقريبا تمام نمايندگان شهرستان ها ادامه يافت. اكثر مباحث مطرح شده توسط حاميان دولت تدبير و اميد در شهرستان هاي فارس تاكيد بر حمايت از سياست هاي دولت حسن روحاني بود. آنها البته انتقادات زيادي به روند كند ايجاد تغييرات در شهرستان هاي خود داشتند و ادامه اين روند را نگران كننده و باعث دلخوري و نااميدي مردم عنوان كردند. انتقاد به بعضي نمايندگان اصولگراي مجلس به دليل آنچه ممانعت از ايجاد تغييرات مورد نظر مردم خوانده شد، تاكيد بر ايجاد رسانه هاي همسو با دولت در استان فارس براي رقابت با رسانه هاي پرتعداد و پرهياهوي طيف منتقد دولت و لزوم ايجاد ارتباط بيشتر اعضاي مجمع و برگزاري مداوم اينگونه جلسات عمده موارد مطرح شده توسط آنها بود.

گرفتن عكس يادگاري

در جلسه نوبت عصر نيز مهمانان ويژه مجمع به اظهار نظر و پاسخگويي موارد مطرح شده توسط نمايندگان شهرستان ها پرداختند و به ترتيب جواد جمشيدي، سيد محمود موسوي، سيد يحيي هاشمي و دارا كياني مطالب خود را مطرح كردند.

جلسه مجمع مشورتي توسعه استان فارس با گرفتن چند عكس يادگاري در محوطه فرمانداري ويژه لارستان به كار خود پايان داد. بنا به گفته جمشيدي، نماينده اين مجمع در كشور جلسه بعدي كمتر از يك ماه ديگر در شهرستان كازرون برگزار خواهد شد.

19 4 2 1 17 20 5 3 6 7 11 14 13 12 15 18 16 10 8 9

 

 


24 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  عجیب هم قیافه شان به توسعه و تدبیر و همین چیزآ میخوره !!!
  خخخخخخخخخ

 2. جواد گفت:

  0

  0

  خیلی خنده داره که فقط میگن حمایت میکنیم!
  خب از چی حمایت میکنی بشر؟!!!
  میدونی کجاش ارزش حمایت داره اصلا؟

 3. م.م گفت:

  0

  0

  پس از ۸ سال قبضه كردن همه چيز توسط اصولگرايان افراطي در لار اين نمايش قدرت از طرف اعتدال گرايان واقعا لازم بود.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  مخصوصا حضور شهردار و رییس شورای با تدبیر و مقتدر لار ستگ تمام مجلس شده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

 5. حبیب آرین گفت:

  0

  0

  اون لبخند آقای اقتداری عشق است !

 6. یک شهروند گفت:

  0

  0

  سلام جناب رویینا
  یک نصیحت دوستانه واینکه دیگر بیبش از حد شما را در هر جلسه ای میبینیم و شعر خوانی شما را میشنویم کمی به شاعران شهرمان بنگرید حتما کسانی هستند که بتوانند همانند شما بسرایند اما وقدم نمیگذارند هر مجلسی که دعوت شدند لبیک نمیگویند بخدا دلم میسوزد شما بزرگ شاعر لار هستید هر مجلسی در شان شما نیست امیدوارم این نظر دوستانه را مدیر سایت ثبت نماید تا به گوش حضرتعالی برسد
  سپاس شاعر بزرگ

  • يكي از برگزاركنندگان مراسم گفت:

   0

   0

   اتفاقا نقطه قوت برنامه قرائت شعر جناب آقاي روئينا بود. در اين مراسم سعي كرديم بجاي روضه خواني طولاني و مصيبت خواني تكراري دو شعر پرمغز و تفكر برانگيز عاشورايي از جناب روئينا بشنويم. سالن هنگام قرائت اشعار در سكوت محض بود و پس از جلسه تعداد زيادي سراغ جناب آقاي روئينا را مي گرفتند و چند نفري شماره تماس او را گرفتند.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  از خانم ها کسی در جلسه حاضر نبوده؟

 8. زنده باد اعتدال...زنده باد اصلاحات گفت:

  0

  0

  آقاي دكتر هوشنگ جعفرپور ، روي سخنم با شماست.شما در پيشينه خود داراي تفكرات اصلاح طلبانه بوديد و بايد در سطح خود از زحمات آن دوره از شما تشكر كرد،و با وجود رد صلاحيتتان در چند دوره نمايندگي مجلس باز هم شجاعت خود راحفظ كرديد و در سال ۸۸ رييس ستاد آقاي ميرحسين موسوي را برعهده داشتيد حتي يك پا هم عقب نگذاشته و از كانديداي همسو نيز حمايت نكرديد،اما ناگاه چه شد كه در سال ۹۰ از همان ابتدا از دكتر جمشيد جعفرپور حمايت كرديد؟چه شد كه پشت دوستانتان نه ايستاديد؟چه شد كه از كانديداي اصولگراي […] حمايت كرديد؟حتي يك بار هم كه شده مقاله يا انتقادي از جانب شما نسبت به ايشان درج نگرديد؟درست است كه عزيزان و بزرگان شهرمان ايت اللهي و موسوي لاري به اين جمع رسيدند كه كانديداي واحد به مجلس بفرستند اما شما هم از ابتدا به اين جمع بندي رسيده بوديد يا خداي ناكرده مسايل شخصي وخانوادگي را چاشني تصميم تان كرديد؟حال چه شده است كه باز در جمع ياران و دوستان اصلاح طلب ديده مي شويد؟لطفا خط و مشيتان را مشخص كنيد،لطفا […]

  • هوشنگ جعفرپور گفت:

   0

   0

   هزار بار بگفتم كه سرّ عشق بپوشم
   چگونه بر سرم آتش رود و نجوشم؟!
   ضمن تشكر از شما دوست عزيز كه اينچنين حقير را نواختيد بنا را بر حضور در دنياي مجازي و… ندارم. اين دو كلمه نيز از باب اينكه مصداق بيت شعر بالا مي باشم عرض مي كنم. ان شالله كه الكلام يجر الكلام نشود. اما بعد…
   ۱) منهاي ملاحظات ادبي، اي كاش قبل از الصاق هر صفتي به موصوفي آن صف را تعريف مي كرديم كه اصلا چه هست؟ بر اين اساس بهتر بود قبل از ورود ابتدا از اصلاحات و اصلاح طلبي و اصول و اصولگرايي تعريف مشخصي مي داديد تا بدانيم شاخص و معيارمان چيست؟ بنده نگرانم كه مبادا اساس تقسيم بندي شما بر مبناي يك سري شعار و يا مقايسه رفتار مثلا اينجانب با رفتار برخي افراد منتسب به هركدام از اين جناح ها باشد.
   ۲) بنده مشخصا يك اصلاح طلب اصولگرا هستم، از اول بوده ام و خواهم بود.
   ۳) حضور در جريانات مختلف سياسي نيز با همين ديدگاه بوده است. چه زماني كه دو دوره مسئول ستاد انتخاباتي آقاي خاتمي و يك دوره مسئول ستاد آقاي مهندس موسوي در لارستان بوده ام.
   ۴) حمايت از آقاي دكتر جمشيد جعفرپور همانطور كه خود گفته ايد نتيجه يك اجماع همگاني ذيل حمايت روحانيت معظم بود. البته بر اساس وجود ملاك هاي لازم براي يك فرد نماينده، كه اين خود بحث مفصلي را مي طلبد.
   ۵) استمرار حمايت اينجانب نيز بر اساس مشاهده مجموعه عملكرد و تلاش هاي بي وقفه اي است كه نامبرده بدون در نظر گرفتن جناح بندي هاي سياسي براي رشد و توسعه منطقه انجام مي دهد و اين موضوعي است كه هر شخص منصفي بدان گواهي مي دهد.
   ۶) پرسيده ايد كه چرا نسبت به ايشان مقاله اي ننوشته ام و يا انتقادي نكرده ام؟ پاسخ اين است كه آيا شما تاكنون حتي يك مقاله يا انتقادي از طرف اينجانب نسبت به شخص ديگري ديده ايد كه ايشان دومي آن باشد؟!
   ۷) گفته ايد پشت دوستان نياستاده ام. اگر منظور حمايت در جهت استقرار مديران جديد همسو است كه اين كار در موارد متعدد و بر اساس شناخت و توانمندي انجام شده است. البته اينكه اين موضوع در همه جا و به طور صد در صد جواب نداده است بدان اذعان مي كنم و البته به مشكلات كار نيز واقفم.
   ۸) به عنوان يك فرد علاقه مند، براي اينجانب در هر دوره اي رشد و توسعه و پيشرفت منطقه لارستان بزرگ در اولويت درجه يك بوده است و نگاه و گرايش به روساي جمهور، دولت ها، استاندارها، فرمانداران، نمايندگان مردم لارستان در مجلس و… بر اساس ميزان علاقه، توانمندي و تلاش آنها براي ارتقا و بهبودي وضعيت مردم بوده است. بر همين اساس بنده به عنوان يك عضو از هيئتي كه مصرانه براي دعوت از جناب آقاي بروجردي (عليرغم اينكه ايشان شخصيتي به تمام معنا اصولگرا مي باشند) و براي كانديداتوري از لارستان تلاش مي كردند حضور داشتم و به آن فعاليت ها افتخار مي كنم.
   در پايان ضمن احترام مجدد به شما و همه كساني كه ممكن است ارزيابي مشابهي نسبت به شخصيت اينجانب داشته باشند عرض مي كنم موارد فوق مخلص بخشي از پاسخ هايي بود كه به نظرم رسيد بايد ارائه مي شد و توضيح مفصل آنها نه در قالب نوشتار مي تواند بيايد و نه حقير تمايل به اين كارها دارم و اميدوارم به همين بسنده شده و موضوع خاتمه يافته تلقي گردد.
   والعاقبه للمتقين.

  • اعتدال گراي لاري گفت:

   0

   0

   اتفاقا برخلاف فردي كه به دكتر هوشنگ جعفرپور انتقاد كرده من معتقدم ايشان نمونه عيني و نه شعاري يك فرد ميانه رو است كه هميشه مصلحت و نفع لارستان را بر منافع خود و حزب خود ترجيح داده. و شديدا متاسفم كه چنين انسان نازنيني در چند مرحله از ورود به انتخابات به دليل […] شوراي نگهبان محروم شده است كه البته درست تر اين است كه مردم از حضور ايشان محروم شده اند. سند ميانه روي ايشان هم همين است كه هربار كه به زعم شوراي نگبان رد صلاحيت شد هيچ اقدام تندروانه اي نكرد و همچنان به فعاليت خيرخواهانه و دلسوزانه خود ادامه داد.

  • م.م گفت:

   0

   0

   راه و روش اعتدال گرايانه و معقول دكتر هوشنگ جعفرپور مورد تاييد اكثر نيروهاي اعتدال گراي لارستان است. برويد يقه آدم هاي منافق صفت و دو به هم زني را بگيرد كه تعدادشان در لارستان كم هم نيست.

 9. م.ع گفت:

  0

  0

  درودبرآبادگران ایران اسلامی
  خدا را شکر که مردم ما با بصیرت هستند وگرنه یک پراید الان ۸۰میلیون بود وایران بدتر از سوریه وعراق خدا را شکر امار دروغ تمام شددرود برروحانی

  • روح ا... گفت:

   0

   0

   از کلیدی که نشانمان دادند همه چیز معلوم شد . . .
   عزت مردم، شرف مردم و … به کالایی فروختند و در سبد به ملت انداختند .!!!

 10. لارستان گفت:

  0

  0

  جوجه را آخر پاییز میشمارن .زمستان میرود روسباهی به زغال خواهد ماند

 11. یک شهروند کمی چیز دان گفت:

  0

  0

  […]
  شما نه اصولگراونه یک اصلاح طلب هستید بلکه به واقع یک […] هستید که به قول معروف نان […] هنوز دچار الزایمر نشده ایم راستی یک سوال
  چرا شما با ان همه خدمت صادقانه در دانشکده پرستاری لار استعفا دادید یا اخراجتان کردند….
  فقط همین یک سوال را جواب صادقانه بدهید کافیست صادقانه نباشد مواردی هست که باز سوال میکنیم وشما مکلف به پاسخ گویی هستید
  سپاس از مدیر سایت

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما که نه ازدولت روحانی ونه از نماینده خیری ندیدیم چون نماینده ما برای عده ای خاص خوب شده است بقیه مردم هم حقی دارند

 13. یک شهروند گفت:

  0

  0

  منکر بزرگواری واشعار زیبای بزرگ مرد شاعر لار نیستم حرف من چیز دیگری است من میگویم شما که بزرگی وزیبا شعر میسرایی شایسته نیست در هر محفلی باشیدتواضع امری جدا وحفظ غرور هم جداست لطفا خلط مبحث نفرمایید اقایی که خودتان را یکی از برگزارکنندگان معرفی نموده اید.

 14. محمدی گفت:

  0

  0

  باسلام ای کاش دوستانی که مرتب اصول گرایان ر اموردهجمه قرار می دهندانصاف داشتند دردوره اقای دکتراحمدی نژادچنددرصد روسای ادارات اصول گرابودندشهرلارهمیشه جوغالب بااصلاح طلبان بوده است که باید ازاینهاگفت بجای تخریب به فکرخدمت باشنددوستانی که همه مشکلات رابدون تحقیق ومدرک به گردن گروهای رقیب می اندازید قیامتی است خودرابه خاطردیگران جهنمی نکنید

 15. روح الله لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  خودشون آرامش دو سال آخر دولت قبل رو به هم ريختند ، الان که خودشون اومدن بايد هم آرامش داشته باشن . ما منتظر تحقق وعده صدروزه و ادامه داشتن مسکن مهر و سبد کالا هستيم . همچنين منتظر برداشته شدن کامل تحريم ها … خخخخخ

 16. موسی گفت:

  0

  0

  یکی از چیزهایی که برای من جالب بود بعد خواندن نظرات این بود که ظاهرا اصولگرایان لارستان بیشتر از ما اخبار سایت افتاب را پیگیری می کنند 🙂
  فکر می کنم سایت آفتاب الان به برترین رسانه محلی لارستان تبدیل شده
  چه به لحاظ مقدار محتوی و چه طیف گسترده مخاطب

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان