میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 آوریل 2015 ساعت 5:35 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,428 بازدید

از شما مي خواهم با اخلاق نيكو با مردم برخورد كنيد

فرماندار لارستان در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی:

از شما مي خواهم با اخلاق نيكو با مردم برخورد كنيد

علی اکبرنجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان درسخنانی اظهار داشت: به حمدا… امنیت قابل قبولی در منطقه لارستان با تعامل و همدلی اعضاي شورای تامین شهرستان و البته همکاری و تلاش مضاعف نیروی انتظامی بدست آمده است و از این بابت بایستی شکرگزار خداوند باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان ؛ وی که درجمع فرماندهی وپرسنل فرماندهی انتظامی لارستان در محل فرمانداری سخن می گفت، ضمن تبریک سال جدید، خاطرنشان کرد: امنیت مهمترین مقوله در یک جامعه هست که می بایست به آن توجه ویژه شود چراکه در سایه امنیت هست که یک جامعه رشد و توسعه پیدا می کند و مردم نیز در رفاه وآسایش هستند.

najja

وی افزود: خدارا شکر هرجایی که خدمت کرده ام، یک ارتباط صمیمی و خوبی را با برادران نیروی انتظامی داشته وخواهم داشت. البته در جریان تمامی مسائل و مشکلات پرسنل خدوم نیروی انتظامی هم هستم.

معاون استاندار با بیان اینکه کار در نیروی انتظامی کاری سخت و طاقت فرسایی است افزود: هرکاری که برای این مردم نجیب و قانونمند انجام دهیم باز هم کم است لذا از همه ی پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی می خواهم که با رأفت و مهربانی و بایک اخلاق نیکو و پسندیده بامردم برخورد کنند و نام نیکی را برای خود به یادگار بگذارند. البته مردم نیز بایستی قانون را رعایت کنند.

وی ادامه داد: بنده از شما برادران نیروی انتظامی در سال ۹۳ رضایت دارم چرا که درعرصه های مختلف ازجمله کشفیات موادمخدر، مبارزه باقاچاق کالا و سوخت، کنترل ترافیک در جاده، نظم وامنیت در جامعه خوب عمل کرده اید واین را ما به عینه شاهد بودیم و من بعد نیز بایستی تلاشتان را مضاعف نمایید.

پیش از این نیز سرهنگ خلیفه فرمانده انتظامی لارستان هم ضمن تبریک سال نو، گزارشی  از عملكرد این فرماندهی را درطول سال ۹۳ و ایام نوروز ارائه کرد.

درپایان نیز از طرف سردار گودرزی فرماندهی انتظامی استان فارس به جهت تلاش و کوشش علی اکبرنجیب زاده معاون استاندار و فرماندارویژه لارستان به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 


1 نظر

 1. م گفت:

  0

  0

  کدام امنیت؟ کدام اخلاق نیکو؟
  آقای نجیب زاده اگر با نیروی انتظامی ارتباط صمیمی داشتید که باید میدانستید که نیروی انتظامی ۲۴ ساعت شبانه روز در سال ۹۳ در روستای هرمود صحرای باغ در وسط روستا بین دو مدرسه ایست و بازرسی میزاره و تیراندازی میکنه. شما به این کار میگید امنیت و اخلاق نیکو؟!!!!! ما به این کار ایحاد رعب و وحشت و بداخلاقی میگیم. جان مردم برایتان مهم نیست. آیا میدانید نیروی انتظامی در این منطقه به چند ماشین بیگناه تیراندازی کرده و خساراتی به ملشین مردم وارد کرده و سرنشینان را تا سرحد مرگ ترسانده است؟ مگر حکم ایجاد رعب و وحشت در جامعه […] نیست؟ پس چرا شما دارید تشکر میکنید؟ آقای نجیب زاده آیا میدانید نیروی انتظامی که از عملکردش ابراز رضایت میکنید در سال ۹۳ آقای […] و تاکنون هیچ جواب قانع کننده ای در این رابطه به مردم منطقه صحرای باغ داده نشده است؟ آقای نجیب زاده آیا میدانید نیروی انتظامی چند بار در روستاها در کوچه و محل مسکونی اقدام به تیراندازی رگباری کرده است؟ نه نمیدانید چون اصلا هیچ ارتباطی با مردم بیصدا و مظلوم ندارید و گویا نیروی انتظامی لارستان نیز چیزی به نام بازرسی ندارد. اینکه صحرای باغ هستیم دلیل نمیشه به سوی ما تیراندازی بکنید و ما را گناهکار و مجرم بدانید. ما هم شهروند این شهرستان و کشور هستیم و انتظار احترام داریم.
  کشفیات مواد مخدرتان در شهرستان لارستان بیش از حد بوده ولی خداوکیلی به این سوال جواب بدید که چقدر مانع توزیع مواد مخدر در بخش صحرای باغ شده اید؟ چه تعداد از معتادان این بخش کم شده است؟ با چند نفر از فروشندگان شیشه و هرویین در بخش صحرای باغ برخورد کرده اید؟
  گویا پخش مواد در منطقه آزاد اما ترانزیت مواد از منطقه ممنوع میباشد. لطفا جواب بدهید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان