میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 فوریه 2015 ساعت 4:20 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,165 بازدید

از لحاظ فضاي آموزشي در كشور حرف اول را مي زنيم

رئيس دانشگاه آزاد لارستان در ديدار با رئيس حوزه علميه:

از لحاظ فضاي آموزشي در كشور حرف اول را مي زنيم

مهدي يزداني/ آنا: به مناسبت ايام ا.. دهه فجر انقلاب اسلامي، رئيس و هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي لارستان با حضور در حوزه علميه لارستان با حجت الاسلام والمسلمين سيد علي اكبر موسوي رئيس آن حوزه ديدار نمودند.

به گزارش خبر نگار آنا از لارستان، در اين نشست رئيس حوزه علميه لارستان با بيان مطالب فوق افزود: انصافا از ارائه گزارش عملكرد شما لذت بردم و خدمات ارزنده اين واحد به اين شهر جاي تقدير و تشكر فراوان دارد.

IMG_001-(1)

وي با بيان نقل قولي از حضرت آيت ا… آيت الهي امام جمعه فقيد شهر لار گفت: ايشان زماني كه از واحد لارستان و امكانات آن مجموعه بازديد نمودند، تا هفته ها به مسئولين و همه سفارش مي كردند كه برويد و اين مجموعه را از نزديك ببينيد كه چه فعاليت هايي درآن صورت گرفته است.

حجت الاسلام موسوي خاطر نشان كرد: مديريت صحيح رياست واحد، همدلي و همكاري شما كاركنان در دانشگاه آزاد اسلامي لارستان موجب اين همه افتخار گرديده است و شما هر جا كه باشيد موجب خير و بركت هستيد و همه ما به وجودتان افتخار مي كنيم كه به كار علمي و فرهنگي مشغول هستيد و اين يك هنر است.

رئيس حوزه علميه شهر لار در خصوص رشته هاي تحصيلات تكميلي اظهار داشت: حق هم همين بود كه اين تعداد رشته در مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا به اين واحد داده شود و اميدوارم كه در آينده منشاء خدمات ارزنده اي براي اين شهر گردد.

رئيس حوزه علميه ضمن همه گير دانستن منفعت دانشگاه آزاد اسلامي در كل كشور، اظهار داشت: اين واحد هم از اين امر مستثني نيست و من از مديريت و كارهاي شما كه صالحات و باقيات هست تشكر مي كنم و براي شما آرزوي سلامتي و سعادت دارم.

در ابتداي اين ديدار اسعد زاهدي رئيس دانشگاه با بيان گزارشي از عملكرد اين واحد، گفت:  اين مجموعه با حداقل امكانات در سال ۱۳۶۶ با سه رشته تحصيلي و ۱۸۲ دانشجو شروع به كار نمود و اين در حالي بود كه هيچ گونه امكانات آموزشي و رفاهي وجود نداشت.

زاهدي ادامه داد: امروز كه من در خدمت شما هستم دانشگاه آزاد اسلامي لارستان با ۵۰ رشته تحصيلي در مقاطع كارداني و كارشناسي و ۲۴ رشته در مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا در اين واحد وجود دارد. كه اين تركيب رشته در مقاطع تحصيلات تكميلي باعث گرديده كه واحد لارستان، نسبت به واحد هاي همجوار با رشد مناسبي از دانشجو روبرو باشد.

رئيس واحد اظهار داشت: در حال حاضر ۹۰۰ دانشجو در مقاطع تحصيلات تكميلي در دانشگاه مشغول به تحصيل هستند و اميدواريم كه در سال هاي آتي به رشد ۲۲۰۰ دانشجو در اين مقاطع برسيم كه اين تعداد دانشجو ارشد مي تواند در رشد و آباداني لارستان سهيم باشد.

رئيس واحد لارستان ادامه داد: يكي از بزرگترين واحدهايي هستيم كه ۶ مركز اقماري را در زير مجموعه خود داريم و انصافا از لحاظ كمي و كيفي واحد لارستان در سطح مطلوبي از لحاظ امكانات رفاهي و آموزشي برخوردار است و حتي به جرات مي توانيم بگوييم كه از لحاظ فضاهاي آموزشي در كل كشور حرف اول را مي زنيم.

زاهدي گفت: علاقه من به ساخت و ساز و توجه به الگوهاي معماري سازه در دانشكده هاي معتبر جهان باعث گرديده كه نماهاي اين واحد بسيار متفاوت از دانشگاه هاي كشور باشد.

وي تصريح نمود: اين مجموعه با ۱۰۷ پرسنل و ۹۰ عضو هيات علمي  كه ۲۰ نفر از آنها در حال ادامه تحصيل يا ماموريت مي باشند، مشغول به فعاليت است.

زاهدي در بخش ديگري از سخنان خود به كارهاي فرهنگي صورت گرفته در دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: خاك سپاري دو شهيد جاويد الاثر در محيط دانشگاه، برگزاري مسابقه مناديان عشق ويژه موذنين دانشجو كه به ابتكار اين واحد صورت پذيرفته است، جشنواره تئاتر مذهبي، مراسم پرفيض شب هاي قدر با حضور گسترده دانشجويان، مراسم شبي با قران و اجراي گروه بزرگ تواشيح دانشجويان در اين مراسم، برگزاري مسابقات قرآن و عترت كه همه ساله با شكوه خاص و با حضور گسترده دانشگاهيان واحد برگزار مي گردد به همراه فعاليت هاي مذهبي ديگر، نشان از توجه به مقوله فرهنگي در اين دانشگاه است.

رئيس واحد در بخش پاياني سخنان خود تصريح نمود: تمامي اين فعاليت ها به لطف همت همكارانم در محيطي يك دست و هماهنگ در اين دانشگاه صورت پذيرفته است كه همه ما مرهون و مديون دو عالم فقيد همچون حضرت آيت ا… آيت الهي وحضرت آيت ا… سيد مجتبي موسوي لاري و همچنين روحانيت معظم و دانشمند فرزانه حضرت آيت ا… نسابه و ساير روحانيون بزرگ اين شهر هستيم.

رئيس واحد در خاتمه گفت: ما به ايراني و اسلامي بودن خود افتخار مي كنيم و افتخار بزرگ ما اين است كه درسايه مقام عظماي ولايت كه شخصيتي بي بديل هستند انجام وظيفه مي نماييم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان