میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 668 بازدید

از مادر شهید کاظم قائدی تجلیل شد

از مادر شهید کاظم  قائدی تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان، در آستانه میلاد حضرت فاطمه (س)، مسعود راسخی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ، غلامرضا محمدی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران لارستان، عشرت جهاندیده عضو شورای اسلامی شهر لار، نماینده حوزه علمیه علی بن ابیطالب(ع) و صفا فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به همراه جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیج دانشجویی شهید آوینی با خانواده شهید کاظم قائدی دیدار نمودند.

فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان هدف از این دیدار را تکریم و احترام خانواده شهدا عنوان نمود و افزود: مادران شهدا، با الهام از رفتار شایسته حضرت زهرا (س) و ام البنین در مسأله دفاع از حریم ولایت و امامت در دوران جنگ تحمیلی با لبیک به ولی فقیه زمان یعنی امام خمینی (ره) ثابت کردند که در پیشگاه بانوی دو عالم سربلندند.

راسخی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه نیز در این دیدار عنوان نمود: امنیت حاکم بر کشور را مدیون خون شهدا هستیم، افتخاراتی که داریم از برکت خون شهیدان است و سرکشی به خانواده شهدا  را از وظایف خود می دانیم .

سپس ابوالقاسم قائدی برادر شهید و مدرس مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به بیان خاطرات و  وصیت نامه شهید پرداخت و دیدار با قرائت فاتحه و صلوات به روح بلند شهید خاتمه یافت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان