میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2019 ساعت 6:44 ق.ظ سرویس:آفتاب, برگزیده ها 3 دیدگاه 1,315 بازدید

از مجموعه شعر تازه «فتحیه قناعت پیشه» در لار رونمایی شد+ عکس

از مجموعه شعر تازه «فتحیه قناعت پیشه» در لار رونمایی شد+ عکس

همایشی با عنوان «مادران امروز، مادران فردا» به همت کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر لار و همکاری دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه لارستان، به مناسبت بزرگداشت روز زن باحضور جمعی از بانوان فعال درحوزه های مختلف هنری، فرهنگی، اجتماعی، رسانه، ورزشی، مذهبی، مؤسسات مردم نهاد خیریه و… از مرکز شهر، بخشها و روستاهای مختلف لارستان در سالن شورای شهر لار برگزار شد.

به گزارش عشرت جهاندیده عضو شورای اسلامی شهر لار، در این همایش همچنین همسر امام جمعه، همسر فرماندار، همسر شهردار، مشاور مدیرآموزش و پرورش و فرمانده بسیج خواهران نیز حضور داشتند.

گفتنی است علیپور، معاون سیاسی امنیتی فرماندار و گوهرتاج باقریه مشاور فرماندار در امور بانوان، طی سخنان کوتاهی این روز را به بانوان حاضر در همایش تبریک گفتند سپس عشرت جهاندیده مسئول کمسیون بانوان شورای شهرلار ضمن معرفی «فتحیه قناعت پیشه» شاعر لارستانی ساکن شیراز از وی برای ارائه توضیحاتی درباره مجموعه شعر تازه اش با نام «۳۹» دعوت کرد.

قناعت پیشه با بیان معرفی خود، گفت: دلیل نامگذاری این مجموعه در صفحه ۳۳ مجموعه شعر مشخص و مربوط به زلزله ویرانگر سال ۱۳۳۹ در لار است.

وی در ادامه دو قطعه شعر از این مجموعه را قرائت کرد که مورد توجه حاضرین قرارگرفت.

در ادامه برنامه نیز علی پور معاون فرماندار، بیژنی رئیس شورای شهر لار، مقیمی رئیس شورای شهرستان لارستان، زارع رئیس بنیاد لارشناسی، قناعت پور رئیس مرکز رشد واحدهای فناور لارستان، روئینا و مفتوحی از اعضای انجمن ادبی آفتاب که به این برنامه دعوت شده بودند، باقریه مشاور فرماندار در امور بانوان و نمایندگان انجمن شعر آفتاب از این کتاب شعر رونمایی کردند و بیژنی رئیس شورا در این فاصله، از زحمات برگزارکنندگان این همایش تشکر کرد و به نقش سازنده و فعالیت های زنان درحوزه های مختلف اجتماعی اشاره نمود.

در پایان نیز، با اهدای لوح تقدیر از طرف فرمانداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر، اداره ارشاد، اداره کتابخانه عمومی، ازاین شاعر لاری ساکن شیراز تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است این همایش که ساعت ۹صبح دوشنبه ۱۳ اسفند۹۷ در سالن اجتماعات شورای شهر لار شروع شده بود و با اجرای چندین برنامه هنری ورزشی، مولودی خوانی، مسابقه، اهدای هدایا و لوح تقدیر به بانوان همراه بود پس از سه ساعت خاتمه یافت.

لازم به ذکر است کلیه برنامه های هنری، ورزشی این همایش توسط بانوان و پس از خروج مسئولین مرد از سالن، به اجرا درآمد.

عکس ها: ریحانه دوست کامی


3 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  فقط خانم فروغ هاشمی از اوز

 2. بانو گفت:

  0

  0

  مراسم بی نظم و ترتیبی بود.‌ ای کاش مراسم های بعدی کمی منظم تر برگزار بشه

 3. محمود رضا برامکه گفت:

  0

  0

  سلام
  کتاب ۳۹ یکی از اتفاق های خوب این روزهای ادبیات فارس هست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان