میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,152 بازدید

از مدیران سه قنادی لار با عنوان کارآفرین برتر تجلیل شد+ عکس

همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک

از مدیران سه قنادی لار با عنوان کارآفرین برتر تجلیل شد+ عکس

همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک، از سه کارآفرین برتر شهرستان لارستان تجلیل شد. به گزارش تنویر، همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک،به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه لارستان و با حضور سرگرد جاهدی فرمانده سپاه ناحیه لارستان، چرخی مسئول بسیج سازندگی این ناحیه و رییس ادارات صنعت، معدن و تجارت، تامین اجتماعی، اداره امور مالیاتی و معاون اداره کار و رفاه اجتماعی از کارآفرینان برتر و نمونه شهرستان لارستان تجلیل شد.

چرخی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لارستان با اعلام این خبر افزود: با پیشنهاد بسیج سازندگی و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره ی کار و رفاه اجتماعی شهرستان لارستان، کارگاه های کوچک اشتغال زا، پایدار و موفق در سطح شهرستان شناسایی و معرفی شدند که  قنادی توکل جنوب با مدیریت آقای رضایی، قنادی فدک با مدیریت آقای عادلی و قنادی رز با مدیریت آقای محبی در لیست برترین های شهرستان بودند که همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک از این کارآفرینان نمونه تجلیل به عمل آمد.
وی در ادامه گفت: از دیگر اهداف این بازدید، شنیدن مشکلات و موانع پیش روی این صنایع بود که پس از مطرح نمودن آنان، قول های مساعدی از سوی مسئولین ذیربط جهت مرتفع نمودن مشکلات داده شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لارستان افزود: با توجه به ظرفیت بسیار خوب شهرستان در صنعت قنادی و حلوای مسقطی مقرر گردید تولید حلوای مسقطی لاری به عنوان یکی از قطب های صنایع تبدیلی لارستان پیشنهاد شود و در این راستا همه امکانات برای شناساندن و تبلیغ این محصول باکیفیت در کشور بسیج خواهند شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان