میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 فوریه 2020 ساعت 6:12 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 264 بازدید

از مسابقه «سردار دل‌ها» تا سمپوزیوم «مجسمه‌های شهری»

برنامه‌های فرهنگی شهرداری لار در دهه فجر:

از مسابقه «سردار دل ها» تا سمپوزیوم «مجسمه های شهری»

زینب دلام/ آفتاب لارستان: محسن زارع در مورد برنامه های فرهنگی دهه فجر اظهار کرد: قرار است «نمایشگاه هنرهای دستی و تجسمی» با آثار بیش از ۳۰ هنرمند «هنرکده لارستان» و همچنین، «نمایشگاه خوشنویسی» با مشارکت «انجمن خوشنویسان لار» از ۱۷ تا ۲۴ بهمن ماه در هنرسرای شهروند برگزار شود.

وی افزود: «نمایشگاه عکس» نیز با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد لارستان قرار است از ۱۷ الی ۲۴ بهمن ماه در نگارخانه سبز برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار تصریح کرد: ویژه برنامه «روایت انقلاب» در روزهای دهه فجر با حضور نزدیک به ۲۰۰ دانش آموز از مدارس مختلف در فرهنگسرای مرتضوی برگزار خواهد شد. در این برنامه، قرار است به صورت روزانه، هنرمندان پس از انقلاب و آثارشان به دانش آموزان معرفی شوند، فیلم ها و مستندهایی که روایت گر آن روزهاست به نمایش درآیند و پیشکسوتان و فعالان فرهنگی، هنری و مذهبی شهرستان، برای دانش آموزان به ایراد سخن بپردازند.

زارع خاطر نشان کرد: مسابقه «سردار دل ها» نیز به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت در بخش های مختلف نظیر نقاشی، عکاسی، مقاله، شعر و ادبیات داستانی در روزهای این دهه برگزار می شود.

وی اظهار کرد: به مناسبت در پیش بودن این روزهای فرخنده، «گروه موسیقی کودکان» که زیر نظر فرهنگسرای مرتضوی فعالیت می کند قرار است جدیدترین آهنگ های خود را به صورت گروهی اجرا کنند.

مدیر فرهنگسرای مرتضوی لار خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که برای عموم مردم تدارک دیده شده، «سمپوزیوم مجسمه های شهری» است، به این صورت که مردم در پارک های مختلف زیر نظر یک استاد با موادی که در اختیارشان قرار می گیرد مجسمه هایی را طراحی و اجرا می کنند.

محسن زارع اضافه کرد: «کارگاه آموزش سفال گری برای همه» نیز به صورت رایگان در ۱۵ بهمن برگزار می شود.

وی تصریح کرد: فیلم ضد آمریکایی «معاون»، محصول سال ۲۰۱۸، که در ژانر زندگینامه‌ای، کمدی و درام به کارگردانی و نویسندگی «آدام مک‌کی» ساخته شد، قرار است ۲۱ بهمن ماه اکران شده و مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان