میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 432 بازدید

از موفقیت و قهرمانی چند ورزشکار تا برنامه‌های گسترده ورزشی در هفته دولت

چند خبر ورزشی از شهرستان گراش

از موفقیت و قهرمانی چند ورزشکار تا برنامه‌های گسترده ورزشی در هفته دولت

طی چند هفته گذشته، چندین ورزشکار و تیم از شهرستان گراش موفقیت‌های چشمگیری کسب کردند و تعدادی هم جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گراش؛ حمزه حسینی کوهنورد گراشی موفق شد برای اولین بار به قله پنج هزار و ۶۱۰ متری دماوند صعود کند.

دماوند قله ای در شمال ایران است که بلندترین کوه ایران، خاورمیانه و بلندترین قلهٔ آتشفشانی آسیا به شمار می آید.

  درخشش دو اسکیت باز گراشی در رقابت های لیگ برتر کشور

سوسن باختر از شهرستان گراش موفق شد در ترکیب تیم هزمرگان مدال طلای بخش ۳۰۰۰ متر امدادی رقابت های اسکیت لیگ برتر دختران نوجوان کشور را کسب کند و بر سکوی نخست قرار گیرد.

همچنین حسین حسینی دیگر اسکیت‌باز نوجوان گراشی در بخش سرعت مسابقات جایزه بزرگ استان البرز در رقابت با ۲۲ اسکیت‌ باز از استان های تهران، گیلان، البرز و فارس به دو مقام چهارمی در ۵۰۰ متر و فینال ۱۰۰۰ متر و یک مقام دومی در سمی‌فینال ۱۰۰۰ متر دست یابد و نظر مربی تیم ملی را به خود جلب کند.

مجید باقری و دانیال حسینی به ترتیب مربی و سرپرستِ حسین حسینی در این دوره از مسابقات بودند.

  صعود دو تنیس باز نونهال گراشی به جمع ۱۶ نفر برتر کشور

جواد دیباچی از گراش مدال طلای رقابت های تنیس قهرمانی زیر ۱۰ سال استان فارس را از آن خود کرد و در ترکیب تیم فارس به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام شد. وی در رقابت های قهرمانی تنیس زیر ۱۰ سال کشور که به میزبانی شهرکرد برگزار شد موفق شد به جمع ۱۶ تنیس باز برتر کشور راه یابد.

همچنین علی دیباچی دیگر تنیس باز گراشی نیز موفق شد در پیکارهای تنیس زیر ۱۲ سال کشور با دو پیروزی و یک شکست به جمع ۱۶ نفر برتر تنیس ایران صعود کرد.

  ورزشکار گراشی به رقابت های جهانی پرورش اندام اعزام می شود

اسماعيل فروزان از گراش پس از درخشش در رقابت‌های پرورش اندام قهرمانی کشور جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کرد. این ورزشکار گراشی صاحب چندین مدال‌ رنگارنگ از رقابت‌های کشوری و استانی است و مدال نقره مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا را در کارنامه افتخارات خود دارد.

مسابقات جهانی پرورش اندام مهر ماه ۹۶ در مغولستان برگزار می‌شود.

  افتخارآفرینی پینگ پنگ بازان گراشی در رقابت های قهرمانی استان فارس و کشور

علیرضا سبزواری از گراش نفر اول اردوی استعدادیابی تنیس روی میز کشور شد. این طرح استعدادیابی با برپایی سه مرحله اردو و مسابقه در استان های قم، قزوین و کردستان برگزار شد.

همچنین محمدحسن سبزواری نونهال گراشی موفق شد مدال طلای رقابت های تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان استان فارس را از آن خود کند.

این دوره از پیکارها با حضور ۱۳۸ شرکت کننده از شهرستان های استان فارس در شیراز برگزار شد.

محمدمهدی آخوندی از گراش در اولین حضور خود در رده سنی جوانان، نشان نقره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی استان فارس که با حضور ۱۵۸ بازیکن برگزار شد را بر گردن آویخت و به پیکارهای کشوری راه یافت.

امیرعلی یحیایی بازیکن هفت ساله گراش در ترکیب تیم منتخب استان فارس به دومین جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز و مسابقات قهرمانی نونهالان زير ۱۰ سال کشور اعزام شد.

همچنین حمیدرضا موغلی از گراش نیز مربیگری تیم خردسالان فارس در این رقابت‌ها را بر عهده داشت.

دومین جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز و مسابقات قهرمانی نونهالان زير ۱۰ سال کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد.

سال گذشته علیرضا سبزواری از گراش موفق شد یک طلا و یک برنز از جشنواره استعدادیابی کشور را از آن خود کند.

  سه فوتبالیست گراشی در آستانه حضور در تیم ملی زیر ۱۴ سال

سه فوتبالیست گراشی در مرحله اول تست حضور در اردوی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشور موفق ظاهر شدند. بهنام استوار، حامد شیرشمسی و مسعود فتوحی سه بازیکن مدرسه فوتبال خلیج فارس شهرستان گراش با قبولی در مرحله اول تست حضور در اردوی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشور به مرحله بعد راه یافتند.

محسن افشار مربی رسمی فدراسیون فوتبال و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت در ورزش به عنوان مربی، هدایت بازیکنان مدرسه فوتبال خلیج فارس شهرستان گراش را بر عهده دارد و ابوذر عباسی سرپرست این مدرسه فوتبال است.

  كسب سه مدال رنگارنگ توسط ورزشكاران گراش در رقابت هاي پرس سينه قهرماني كشور

سه ورزشكار از گراش موفق به كسب يك مدال طلا و دو نقره از رقابت هاي پرس سينه قهرماني باشگاه هاي كشور شدند.

در اين دوره از مسابقات، سعید صادقیان در وزن ۶۷.۵ کیلوگرم رده سني جوانان مقام اول را از آن خود كرد. حسن حجازي در وزن ۶۰ کیلوگرم نوجوانان نقره گرفت و علی فرجی در وزن ۶۷.۵ کیلوگرم رده بزرگسالان بر سكوي دوم ايستاد.

رقابت های پرس سینه باشگاه های کشور به میزبانی شهرستان مباركه استان اصفهان برگزار شد.

  درخشش سوارکاران گراشی در مسابقات قهرمانی استان و کشور

مرتضی پورشمسی از شهرستان گراش با مربيگري مجتبی پورشمسی در مسابقات پرش با اسب جام نوروز آباد تهران که یکی از مسابقات مهم جدول فدراسیون سواركاري است موفق شد عنوان نايب قهرماني رده سني جوانان را از آن خود كند.

این دوره از مسابقات با حضور بيش از ٣٠٠ سواركار از استان های مختلف کشور در رده هاي سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در باشگاه سواركاري نوروزآباد تهران برگزار شد.

همچنین در هفتمين رويداد پرش با اسب هيات سواركارى استان فارس، مجتبي پورشمسي از شهرستان گراش عنوان نخست مسابقات پرش با اسب قهرماني بزرگسالان را از آن خود كرد.

در هشتمین رويداد پرش با اسب هيات سواركارى استان فارس نیز مجتبى پورشمسى و مرتضی پورشمسی هر دو از شهرستان گراش به ترتیب مدال طلا و نقره رده سنی بزرگسالان و جوانان را کسب کردند و در نهمین رويداد پرش با اسب هيات سواركارى استان فارس، مرتضی پورشمسی از گراش بر سکوی نخست رده سنی آزاد (بالای ۱۶ سال) و بزرگسالان ایستاد و مجتبی پورشمسی نیز در جایگاه دوم رده سنی بزرگسالان قرار گرفت.

همچنین جعفر دانشور از گراش مدال برنز مسافت ۸۰ کیلومتر مسابقات سواركاري رشته استقامت استان كهگيلويه و بويراحمد را بدست آورد و مجوز ورود به پیکارهای ۱۰۰ کیلومتر را از آن خود کرد. شقایق لطفی ديگر نماينده گراش نیز از سوارکاران موفق مسافت ۸۰ کیلومتر بود که مجوز ورود به رقابت های ۱۰۰ کیلومتر را کسب کرد.

حسین متین، محسن حسن زاده و عبدالرضا صادقیان هر سه از گراش به عنوان داور این مسابقات حضور داشتند.

اولین دوره مسابقات سواری رشته استقامت استان كهگيلويه و بويراحمد در مسافت هاي ٤٠، ٦٠ و ٨٠ کیلومتر با حضور ۲۵ سوارکار از استان هاي فارس و کهگیلویه وبويراحمد در یاسوج برگزار شد.

  کاراته کار گراشی صاحب مدال برنز رقابت قهرمانی کشور

کاراته کار گراشی نشان برنز رقابت های کیوکوشین کاراته (سبک های آزاد) را از آن خود کرد و به اردوی تیم ملی دعوت شد.

مسابقات کیوکوشن کاراته قهرمانی کشور به میزبانی تهران برگزار شد و محمد یادگاری از گراش موفق شد پس از کاراته کاران شهر ری و اصفهان بر سکوی سوم قرار گیرد. این ورزشکار گراشی در وزن ۶۰- کیلوگرم رده سنی بزرگسال با رقبای خود مبارزه کرد.

بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته دولت

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: همزمان با آغاز هفته دولت، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در شهرستان گراش تدارک دیده شده است که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش به نقل از خبرگزاری فارس، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته با هیات های ورزشی و شورای ورزشی بخش های تابعه شهرستان گراش، بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دولت در این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: کشتی، دوچرخه سواری بانوان، کونگ فو، ژیمناستیک، مسابقه طناب کشی کارکنان ادارات شهرستان گراش، تیراندازی با کمان، تنیس روی میز، کاراته، ورزش های پهلوانی و زورخانه ای، تکواندو، تقدیر از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، فوتبال، تنیس، اسکیت، بدمینتون، شطرنج، هندبال بانوان، همایش کوهنوردی خانواده های کارکنان اداره ورزش و جوانان گراش، افتتاح دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بخش ارد، همایش پرواز خلبانان پاراگلایدر در سایت پروازی گراش، تجلیل از بانوان دوچرخه سوار، دیدار با خانواده شهدا، حضور در گلزار شهدا و تجديد بيعت با آرمانهاي رهبر كبير انقلاب اسلامي و شهيدان از جمله برنامه هایی است که در گراش و بخش های تابعه این شهرستان برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش هفته دولت را بهترین فرصت برای اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی به مردم دانست و افزود: در این زمینه دستگاه ها و سازمان ها می توانند با شیوه های مناسب، عملکرد و فعالیت های خود را به مردم منعکس کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان