میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 نوامبر 2020 ساعت 4:58 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 385 بازدید

از نخبگان کنکور ۹۹ در روستای «دهفیش» تجلیل شد

از نخبگان کنکور ۹۹ در روستای «دهفیش» تجلیل شد

به گزارش انجمن توسعه آموزش و فرهنگ آرمان، همزمان با هفته وحدت، جشن تجلیل و تقدیر از پذیرفته شدگان کنکور سراسری ، ارشد و دکتری روستای ده‌فیش در سال ۹۹ به همت انجمن توسعه آموزش و فرهنگ آرمان و شورای اسلامی دهفیش  باحضور مسئولین بخش و شهرستان، معتمدین و فرهنگیان دهفیش  در منزل سید سروش افرادی از نخبگان علمی شهرستان شهرستان در دهفیش برگزار شد.

در این مراسم که بدلیل شرایط کرونایی و بصورت محدود صرفا با حضور تعداد اندک مدعوین برگزار شد که کمتر از ۵۰ نفر بودند، ابتدا علی رامبرزین رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان ضمن تبریک به برگزیدگان و خانواده های آنها گزارشی نیز از وضعیت آموزشی و استعداد های موجود روستا ارائه کرد.

در ادامه، ظریف بخشدار  بنارویه نیز ضمن تبریک به دانشجویان و نخبگان علمی روستا خصوصا آقای سید سروش انفرادی سخنانی در خصوصی اهمیت علم و دانش و نیاز منطقه به متخصصان و نخبگان علمی ایراد  همچنین تذکراتی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی درجهت جلوگیری از شیوع بیماری منحوس کرونا ارائه کرد.

سپس دکتر سپاده از مسولین و مشاورین نماینده مجلس و به نمایندگی از سوی دکتر حسین زاده نماینده شهرستانهای لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن ابلاغ پیام تبریک نماینده به اهالی روستا و بخش بنارویه و نخبگان علمی طی سخنانی کوتاه بر استفاده از ظرفیت علمی نخبگان روستایی  تاکید نمودند، سپس با صحبت های علی حقیقی، دبیر انجمن توسعه آموزش و فرهنگ آرمان درباره اهداف انجمن، عملکرد و تبریک به قبولی ها و خانواده های آن‌ها مراسم تجلیل نهایی و اهدای جوایز برگزار گردید.

همچنین در این مراسم دکتر یادگارفرد عضو شورای اسلامی شهر لار و شهرستان لارستان و مشاور نماینده در امور عمران و شهرسازی، بهادر رئیس آموزش و پرورش بنارویه و بامداد بخشدار بیرم حضور داشتند.

تقدیم لوح های تقدیر اهدایی از طرف شورای اسلامی روستا و انجمن آموزشی آرمان، توسط یکی از خیرین پشتیبان امور تحصیل و فرهنگ، مهندس حمید مرادی ( ساکن آمریکا) نیز به هر کدام از پذیرفتگان مبالغ قابل توجهی اهدا شد.

اسامی برگزیدگان:

سید سروش انفرادی، رتبه یک، رشته ژئوفیزیک دانشگاه تهران در مقطع دکتری

هدایا: لوح های اهدایی + یک سکه تمام بهار آزادی (از طرف صندوق ریحانه النبی اهدایی آقایان حاج اسماعیل ملتمسی، حاج رسول منوچهری، حاج اسماعیل جوکار ) + مبلغ ۲۰ میلیون تومان از طرف مهندس حمید مرادی

سجاد بخشنده، رشته مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی تهران

هدایا: لوح های اهدایی + مبلغ سه میلیون تومان توسط مهندس مرادی

محمد رفیعی، رشته بیوتکنولوژی گیاهی، دانشگاه صنعتی اصفهان

هدایا: لوح های اهدایی + مبلغ سه میلیون تومان توسط مهندس مرادی

علی فرجی، رشته فوریت های پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی گراش

هدایا: لوح های اهدایی + مبلغ سه میلیون تومان توسط مهندس مرادی

مهدی امامی، رشته آموزش ابتدایی فرهنگیان شیراز

هدایا: لوح های اهدایی + مبلغ سه میلیون تومان توسط مهندس مرادی


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    6

    0

    اینکه تقدیر شده بسیار عالی و خوب است ولی نکته منفی این گزارش که بسیار نا امید کننده است عدم وجود نام حتی یک دختر در لیست است که ناشی از فرهنگ نادرست برخی از روستا ها در مورد ادامه تحصیل دختران است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان