میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 مارس 2020 ساعت 12:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 13 دیدگاه 430 بازدید

از همه آنها که در این مدت به من اعتماد کردند و همه منتقدان دلسوز سپاسگزارم

پیام تبریک دکتر جعفرپور به مناسبت سال نو

از همه آنها که در این مدت به من اعتماد کردند و همه منتقدان دلسوز سپاسگزارم

دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سال نو پیام تبریکی نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

در آستانه تحویل سال نو و وداع با سالی که خود سرشار از حوادث عبرت آموز و امتحانات الهی بود، ملت ایران با معضل فراگیر ویروس کرونا رو در رو قرار گرفته که امکان تجمع و دید و بازدید نوروزی را از مردم سلب و تاکنون تعداد قابل توجهی از مردم کشور را قربانی نموده است .

اینجانب بدلیل شرایط عمومی و توصیه های مسئولان بهداشتی کشور متاسفانه توفیق ندارم در دقایق ملکوتی تحویل سال، بسان سالهای گذشته در جمع شما و در کنار مرقد مطهر شهدا حضور پیدا نمایم ولی بدینوسیله از خداوند متعال پایان هرچه زودتر شرایط فعلی و بازگشت اوضاع به شرایط عادی و نعمت با هم بودن مردم را خواهانم.

بعد از گذشت ۸ سال و در ماه های پایانی مسئولیت نمایندگی وظیفه خود می دانم از یکایک مردم شریف حوزه انتخابیه بویژه عزیزانی که با اعتماد خود در دو دوره گذشته توفیق خدمتگزاری را برای این حقیر فراهم نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم و قدردان همکاری مسئولان محترم اجرایی حوزه انتخابیه بویژه فرمانداران محترم باشم.

لازم می دانم مراتب سپاس قلبی خود را از بزرگواری معتمدین ارجمند شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز، روحانیون محترم شیعه و سنی منطقه و نیروهای انقلابی و متعهد ابراز نموده و از آن دسته از منتقدین که دلسوزانه و صرفا به قصد اصلاح و بهبود به بیان ضعف ها اقدام نمودند تشکر نمایم.

بدینوسیله مراتب تبریک صمیمانه خود را به مناسبت سال نو به شما عزیزان تقدیم می نمایم و از خداوند متعال در شروع سال نو برای همه مردم عزیز ایران و مردم شریف حوزه انتخابیه بویژه خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران سالی همراه با سلامتی و توفیق روز افزون و برای رهبر معظم انقلاب سلامتی وطول عمر با برکت آرزومندم.

خدایا چنان کن سرانجام کار / تو خشنود باشی و ما رستگار

جمشید جعفرپور / خدمتگزار مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز


13 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  خوش بحال. شما که. دیگر. مسولیتی. نداری

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  با وجودی که ما رای به شما ندادیم ولی از خدا می خواهیم که سالم و تندرست باشید.
  ای کاش همانطور که خودت دو دوره بخصوص دور اول با اجماع رفتی به مجلس اینبار هم به حرف بعضیا از دوستانت نمی شدی و بخاطر لارستان انصراف می دادی. به هرحال در ذهن تاریخ این از عدم خودگذشگی فراموش نمی شود.

 3. ناشناس گفت:

  1

  1

  ما نیز از تو […]، بخاطر فرصت سوزی، عدم تربیت نیرو و جابجا کردن مدیریت بین حلقه ی نزدیکان و از همه مهمتر سیر نشدن از قدرت

 4. مدینه صابری گفت:

  2

  0

  این سخنان آقای جعفرپور نشان می دهد که ایشان نیز با توجه به شیوع کرونا ویروس، و علی رغم دوری از موظن خود، باز هم حسب همدلی و همزبانی با لارستان بزرگ، دوست دارند در میان مردم دیار شان باشند.این سخنان خود پشتوانه ای اجتماعی است برای ایجاد اعتماد به نفس جمعی و فردی .باشد که ماندگار شود و با حضور پرنگ آقای جعفرپور تثبیت شود

 5. منتقد گفت:

  1

  1

  البته نمیدونم چرا آقای جعفرپور الان یادش اومده از منتقدین دلسوز تشکر کنه، تا دیروز که ازشون شکایت میکرد….
  ۴ سال باید بنشینیم و عقب رفت لارستان رو بواسطه خودخواهی آقای جعفرپور ببینیم…

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  خدا ببخشد هر چه گفتیم نپذیرفتی جناب دکتر خدا نگهدارت مثل گذشته ما ماندیم ومشکلاتمان با این تفاوت که اینبار همه نیروهای بومی را تار ومار کرده غیر بومی جایگزین کردی

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  درود بر بزرگمرد صادق وخالص ، توانمند و مجرب خستگی ناپذیر .شخصیتی مقبول وشناخته شده واهل تعامل وارتباط قوی با مسئولین وتاثیرگذار .شخصیتی عزتمند دکترجعفرپور . خدایارش باد . نام ویاد ، زحمات وتلاشها،عملکردها وخدمات ارزشمند دوران نمایندگی دکترجعفرپور و تمام دلسوزان واقعی وخیرخواهان ،معتمدین ،حامیان وهمراهان ازپیروجوان مرد وزن درسخت ترین شرایط تحریم واوضاع کشوز دراذهان وتاریخ ثبت خواهدشد . خوبان خادمین مردم هیچوقت فراموش نمیشوند .
  همچنین اذهان وتاریخ دو دسته افراد رافراموش نخواهد کرد: ۱.خودخواهانی که بدون درنظر گرفتن اخلاق نمایندگی وسیاست ودوراندیشی رای خراب کن بودند نه خودرای آوردند ونه گذاشتند کارهای نیمه تمام توسط خود دکترجعفرپور به سرانجام برسد وقطعا موجبات تاخیر درادامه توسعه شهرومنطقه شدند .درخلوت خود قطعا به این حقیقت بعداز اتمام انتخابات پی برده اند. اما دیر پی بردند .
  جفا کردند درحق شهرومنطقه . آن هم چه جفایی.
  ۲. منتقدانی که نه ازسردلسوزی وخیرخواهی بلکه باانگیره های جناح بازی وسیاسی کاری منفعت طلبی بعض وکینه وحسادت ولجاجت وعناد ویا ناآگاهی وقدرتشناسی و…. کارشان تخریب وانحراف اذهان مردم درفضای حقیقی ومجازی بودند . اینها می مانند وخودشان و وجدان شان و مردم مواخذه گر وحق الناسی که برگردنشان هست .اینها می مانند وحیف ودریغ وافسوسی که درآینده سراغشان خواهد آمد. اما دیر پی خواهندبرد. اینها هم جفا کردند درحق شهرومنطقه . آن هم چه جفایی.
  امیدواریم ۴سال آینده منتخب مردم با ادامه رویه دکترجعفرپور درحفظ وحدت وخدمت به کل منطقه موجبات رشدوتوسعه کل منطقه رافراهم آورد…..

 8. ناشناس گفت:

  1

  1

  هرچقدر قشنگ حرف بزنی و قشنگ بنویسی . دیگر نمی توانی زشتی انتخاباب را پاک کنی . دوران اسم و رسمی شما در لار به سر رسید .

 9. ناشناس گفت:

  1

  1

  چهار سال بعد مجدد هواداران از ایشان می خواهند که یکبار دیگر امتحان خودرا ازمایش کند و خودش هم البته مایل به ادای دین است و شعارش هم این است که پروژه هایی مثل بندر خشک. قطار.آب از خلیج فارس اوردن. دانشگاه فدهنگیان. جاده دوبانده جهرم لار ولار بندرعباس. منطقه ویژه اقتصادی و ساختمان کتابخانه مرکزی. رادیو. وسینما و استخر سرپوشیده دو اداره کل و اداره راهداری وهمچنین تعویض مسئولین دفتر را محقق می کنم.
  وهمچنین عدم نیروسازی و بجای آن نیروسوزی و جابجایی کسانی که در انتخابات با ایشان نبودن نیز در برنامه خود قرار می دهد.
  و مجدد لارستان را به عقب می راند

 10. دغدغه مند. گفت:

  0

  0

  سلام جناب جعفرپور
  امید که سالی خوش داشته باشید.
  دکتر جان نمی دانم بگویم یا نه
  اما در این ۸ سال هرگز عملکرد مقبولی نداشتید که مایه ی نام نیکتان شود .حسن و عیب فعالیتتان را که در دو کفه ی ترازو می گذاریم اولی به غایت سنگین تر است.در هیچ زمینه ای میراثی ماندگار برای لارستان ، خنج ، گراش و اوز به یادگار نگذاشتید . بر خلاف حرفهایتان عامل حذف و واگرایی شدید و به اشارات فراشهرستانی ، بی توجه به عملکرد به حذف و جابجایی مدیران ناهمسو همت گماشتید.و نتیجه شد آن سان که فردوسی می گوید : ” به جمشید بر تیره گون گشت روز / همی کاست زو فر گیتی فروز ” آری آن فر گیتی فروزی را که روز اول از تایید مردمی داشتید به مرور رو به کاستی نهاد و در دور سوم مردم با آرای خود دست ردی قاطع به سینه تان زدند. دکترجان می دانید این ها اثرات چیست؟ اثرات همان حذفها و تشکیل حلقه ی مشاوران و دفترتان از بین انسانهایی با تفکرات سنتی و تک بعدی. دکتر عزیز میتوانستید این دم آخری ، با اندکی آینده نگری و وسعت دید با کناره گیری از ادامه رقابت ، با این اقدام ارزشمند ، همه ی آن کارنامه ۸ ساله نه چندان پربارتان را تحت الشعاع قرار دهید و در تاریخ لارستان با نیکنامی ماندگار و تبدیل به شخصیتی فرهمند و آراسته به جایگاه ریش سفیدی در دل مردم شوید اما به قول سلمان فارسی
  ” کردید و نکردید ”
  امید که حسین زاده ی جوان ، سنت فراموش شده همدلی و اتحاد بین مردم چهارشهرستان و تبدیل هر چهار شهرستان به ید واحده ی پشتوانه خویش در پیگیری مطالبات مردمی را فراتر از شعار و تظاهر ، رنگ و رویی واقعی و حقیقی بخشد.
  آمین

 11. لارستاني گفت:

  1

  0

  بعضي ها هم به لار و هم به لارستان ظلم كردند و هم به شما جناب دكتر.حالا هم انگشت اشاره به سمت شما دارند. زمان بايد بگذره تا بدانيم. آقاي بروجردي هم اقدامات آنها را تكميل كرد و رفت كه رفففففففففففتتتتتتتتت.

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر نماینده اخلاق مدار و کوشای لارستان.خدا پشت و پناه شما

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان