میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 اکتبر 2014 ساعت 2:07 ق.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 1,616 بازدید

از ورزشكاران ملي لارستان تجليل شد+ گزارش تصويري

با حضور مديركل ورزش و جوانان فارس

از ورزشكاران ملي لارستان تجليل شد+ گزارش تصويري

سعيد رزاقيان: همایش تجلیل از قهرمانان ملی لارستانی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار لارستان و روسای ادارات شهرستان، ورزشکاران و ورزش دوستان چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ در تالار وحدت شهر لار برگزار شد.

این همایش که قرار بود راس ساعت ۱۸ برگزار شود با ۴۵ دقیقه تاخیر ساعت ۱۸/۴۵ دقیقه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد. در ابتدای این همایش بعد از پخش سرود ملی و نماهنگ، مجری برنامه (زارعی) که از صدا و سیمای مرکز استان فارس اعزام شده بود به دوتن از خیرین ورزش دوست استان اشاره نمود و از ناصر منیری و مسعود راستی تشکر و قدردانی کرد.

11

اولین سخنران این همایش طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بود که ضمن خوش آمد گويي به همه ی مسئولین و ورزشکاران و پیشکسوتان هفته ی تربیت بدنی را به همه ی اهالی ورزش تبریک گفت و در پایان سخنان خود گزارشی مختصر از فعالیت اداره ورزش و جوانان لارستان را در ۶ ماه اول سال جاری بازگو کرد.

سپس مجری برنامه سخنران بعدی این مراسم را علی اکبر نجیب زاده فرماندار فرمانداري ویژه ی لارستان و معاون استاندار معرفی کرد. نجیب زاده سخنان خود را با  خوش آمدگویی به همه ی مسئولین استان و شهرستان و ورزشکاران آغاز کرد و افزود: شور و نشاطی که ورزش در بین مردم به وجود می آورد به هیچ عنوان نمی توان از طریق دیگر وارد جامعه کرد.

بعد از سخنرانی نجیب زاده و پخش یک نماهنگ نوبت به کمانه مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس رسید. وی در ابتدا ضمن تشکر از تمامی حضار یک تشکر ویژه از نماینده ی لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار لارستان و امام جمعه ی شهرستان کرد و افزود همه ی ما خدمتگزار این مردم هستیم و در ورزش کلمه ای به نام رئیس نداریم و همه ما خدمتگزار هستیم برای جامعه ورزش.

وی با اشاره به ورزش لارستان گفت: در لارستان سرانه ی فضای ورزش مطلوب است و جایگاه بدی ندارد و خیرین محترم این شهرستان به این موضوعات خیلی بها داده اند. وي افزود: هر کس که بخواهد در ورزش سرمایه گذاری کند ما تمام امکانات در اختیارش قرار می دهیم و باید ورزش را به سمت خصوصی سازی سوق بدهیم. وی در پایان ضمن تشکر از پیشکسوتان ورزش گفت: اگر ورزش لارستان امروز به اینجا رسیده حاصل تلاش این پیشکوستان است.

برنامه ی بعدی این همایش اجرای سرود کانون امام جعفرصادق (ع) بود و بعد از این سرود تجلیل از قهرمانان ملی، استانی، تیم هندبال بانوان شهید چمران، تیم هندبال برادران شهرداری لار، روسای هیئت ها، نایب رئیسان و دبیران هیئتها صورت گرفت.

در پايان نيز از همه ی خبرنگارانی که در این یک هفته با اداره ی ورزش و جوانان لارستان همکاری کرده بودند با اهدای لوح تقدیری قدردانی شد.

نكته حاشيه اي اين مراسم اما آنجا بود كه کمانه بعد از تجلیل از قهرمانان ملی سالن همایش را سريع ترک کرد. اين در حالی بود که از قبل برای مصاحبه با وی هماهنگی کرده بودیم اما تعدادي از مسئولان و بعضی اطرافیان مدیرکل وی را به بیرون سالن راهنمایی کردند و اجازه انجام مصاحبه ندادند.

عكاس: ابوذر بيغرض

10 12 7 8 9 4 5 6 3 2 01

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان