میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 آوریل 2019 ساعت 7:15 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 4 دیدگاه 559 بازدید

از پیگیری برای توسعه جاده لار – بندرعباس تا بهره‌گیری از توانمندی‌های لارستانی‌های هرمزگان

دیدار نماینده مردم بندرعباس با اعضای بیت آیت الله آیت اللهی

از پیگیری برای توسعه جاده لار – بندرعباس تا بهره‌گیری از توانمندی‌های لارستانی‌های هرمزگان

آفتاب لارستان: در یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان، دکتر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس با آقایان سید حسن و سید حسین آیت اللهی و دیگر اعضای بیت آیت اللهی دیدار کرد.

همزمان با عید مبعث پیامبر رحمت (ص) و در آخرین روزهای تعطیل سال نو، نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاورانش با حضور در خانه قدیمی آیت الله آیت اللهی با فرزندان و اعضای بیت ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که شهردار لار، امام جمعه و رییس شورای شهر خور و جمعی از معتمدین لارستان نیز حضور داشتند، احمد مرادی با تبریک سال نو و عید سعید مبعث، از حضور در لارستان و دیدار با خاندان بزرگ آیت اللهی ابراز خرسندی کرد و گفت: دو منطقه هرمزگان و لارستان بزرگ همواره مراوده و ارتباط نزدیک داشته‌اند و این ارتباط و دوستی، منشأ اثرهای فراوانی بوده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن تمجید از علما، بزرگان و خیرین لارستان، به حضور اصناف خوشنامِ این منطقه در بندرعباس و دیگر شهرهای هرمزگان اشاره کرد و افزود: اقدامات خوب و مؤثری که این افراد در هرمزگان انجام داده‌اند زبانزد است و حتی سبب رونق و پیشرفت برخی مناطق این استان شده است.

وی با اشاره به برخی پیگیری‌های خود برای موضوع راه- اعم از راه‌های اصلی و روستایی- و رونق اقتصادی و تجاری بندرعباس، از رایزنی و تلاش برای دوبانده شدنِ بخشی دیگر از جاده لارستان- بندرعباس خبر داد و تأکید کرد: با راهنمایی‌های شما خاندان سیادت، بزرگان و دیگر مسئولان لارستان می‌توانیم گام‌های بهتری برای نزدیکی فرهنگی و اقتصادی دو منطقه و رونق اشتغال و صنعت برداریم.

در این دیدار صمیمانه چند تن از حاضران از جمله سید حسین آیت اللهی، منصور محتاجی (مدیر عامل مجمع خیرین سلامت) و محمدرضا نراقی (رییس اتاق اصناف لارستان) نظرها و خواسته‌های خود را در حضور نماینده بندرعباس بیان کردند. توسعه راه‌های ارتباطی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف لارستانی‌های مقیم هرمزگان، تقویت تعامل میان اصناف و صنعت‌گران منطقه و لزوم ارتباط بیشتر نمایندگان دو شهرستان از مسائلی بود که حاضران در جلسه مطرح کردند.

در پایان یک جلد کتاب نفیس «جذبه موسوی» از سوی حجت الاسلام سید حسن آیت اللهی به نماینده بندرعباس اهدا شد.

 


4 نظر

 1. چنگیز گفت:

  1

  0

  بارک الله

 2. چنگیز گفت:

  1

  0

  آفرین…جمع با صفایی است

 3. خلور زيبا گفت:

  1

  0

  نماينده اسبق بستک خدمات ارزنده اي را براي لارستان به ارمغان اوردند منجمله ارتقاي فرودگاه ،دفتر نمايندگي امورخارجه و …و قائدتا اينگونه خدمات براي رفاه حال مردم بخش هاي زيادي از استان هرمزگان ميباشد ،تقاضاي اينجانب از جناب مرادي پيگيري افزايش پروازهاي خارجي و داخلي اين فرودگاه و دو بانده شدن هر چه سريعتر جاده لار بندر که مردم منطقه از اين مسير بصورت روزانه استفاده مي نمايند و همچنين تاسيس اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي لارستان که مصوبه کشوري دارد و نقش بسزايي در اصلاح و بهسازي جاده هاي لارستان به هرمزگان دارد و صدور مجوز بندرخشک و منطقه ويژه اقتصادي لارستان باتوجه به همجواري لار با بنادر شهيد رجايي و باهنر است

 4. خنجی گفت:

  0

  0

  خنج هم پیشکش همه لار و لارو ولار

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان