میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 سپتامبر 2014 ساعت 9:00 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 2,580 بازدید

از کشتی گیر لارستانی تیم ملی در لار استقبال شد

 از کشتی گیر لارستانی تیم ملی در لار استقبال شد

روابط عمومي اداره ورزش و جوانان: محمدرضا عسکرپور؛ کشتی گیر نونهال لارستانی پس از بازگشت از اولین مرحله اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در میان مسوولین ورزش لارستان مورد استقبال قرار گرفت.

وی به مدت ۵ روز در اردوی تیم ملی نونهالان کشور که به منظور شرکت در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک و جام المپیکی های کشور باکو آذربایجان در شهرستان پاوه استان کرمانشاه برگزار شد حضور داشت.

IMG_3894

سید مراد محمدی؛ قهرمان جهان و المپیک و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان کشور طی تماس تلفنی با رییس اداره ورزش و جوانان لارستان از وضعیت کنونی محمدضا عسکرپور ابراز رضایت کرد و گفت: محمدرضا کشتی گیری با اخلاق است. استیل بدنی خوبی دارد و در این اردو به خوبی تمرین کرده است. سید مراد محمدی کشتی گیر نونهال لارستانی را باهوش و زیرک دانست و افزود: آینده درخشانی پیش روی محمدرضا خواهد بود. او می تواند با تمرینات منظم در میادین بزرگ آفتخار آفرینی کند. قهرمان جهان و المپیک در مورد حضور محمدرضا عسکرپور در ترکیب تیم ملی ایران بیان داشت: حتما از وجود محمدرضا در رقابتهای بین المللی استفاده خواهم کرد.

دومین مرحله اردوی تیم ملی نونهالان جمهوری اسلامی ایران از ۳۱ شهریور ماه سال جاری به مدت ۱۰ روز با حضور نفرات برتر در تهران برگزار خواهد شد.

IMG_3895 2014-09-05-10.23.49


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  تبریک…چند تفر از مدیران هم به دیدن این جوان رعنای شهرمان بروند باعث دلگرمی این جوان خواهد شد

 2. سيد امين عبدالرحيم زاده گفت:

  0

  0

  باعث افتخار لارستان است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان