میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 اکتبر 2014 ساعت 2:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 4,052 بازدید

از کشتی گیر ملی پوش لارستانی تجلیل شد

از کشتی گیر ملی پوش لارستانی تجلیل شد

داود عسکرپور: از محمدرضا عسکرپور؛ کشتی گیر نونهال لارستانی که چندی پیش با درخشش در رقابت های قهرمانی کشور موفق شد به اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران راه یابد با حضور جمعی از مسوولین فرهنگی و ورزشی این شهرستان در محل دبیرستان نمونه دولتی شهید نصیری لار تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هیأت کشتی لارستان، در ابتدای این مراسم رییس تربیت بدنیِ معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان کشتی گیر نونهال لارستانی را ورزشکاری با اخلاق دانست و افزود: کشتی ورزش اول و ملی ایران است و فتح سکوهای قهرمانی کشور و میادین بزرگ بین المللی در این رشته ورزشی بسیار سخت و دشوار خواهد بود. امیر رهگذر خاطر نشان کرد: محمدرضا عسکرپور کشتی گیر شایسته لارستانی و دانش آموز دبیرستان شهید نصیری لار با تلاش و پشتکار فراوان توانست در رقابتهای قهرمانی کشور موفق ظاهر شود و به اردوی تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران راه یابد. وی در پایان سخنانش از تلاشهای اداره ورزش و جوانان، هیأت کشتی و این دانش آموز و ورزشکار موفق دبیرستان شهید نصیری لار تشکر کرد.

IMG_4037

سپس رییس اداره ورزش و جوانان لارستان ضمن تشکر و قدردانی از مسوولین حاضر در این مراسم گفت: خوشبختانه تعامل معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان با اداره ورزش و جوانان این شهرستان بسیار خوب است که همین امر می‌تواند روند پیشرفت ورزش لارستان را سرعت بخشد. محمدحسن طیبی استعداديابي و نخبه پروری در مدارس و همچنین توجه به رده هاي سني پايه را بسيار مهم و اساسي دانست و بیان داشت: در هر رشته‌ ورزشی اولین فاکتور برای استعدادیابی علاقه افراد است و پس از آن باید فاکتورهای دیگر را مدنظر قرار داد که مطمئنم همه شما دانش آموزان در کنار درس خود به ورزش نیز علاقه مند هستید و امیدوارم همچون محمدرضا عسکرپور در میادین بزرگ برای لارستان افتخارآفرین باشید.

در پایان از طرف اداره ورزش و جوانان، تربیت بدنی آموزش و پرورش و هیأت کشتی لارستان هدیه نقدی و لوح تقدیر به محمدرضا عسکرپور اهداء شد.

 IMG_4030 IMG_4033 IMG_4076 IMG_4072 IMG_4079


4 نظر

 1. علي لاري گفت:

  0

  0

  ايول اقاي رهگذر

 2. جمعي از ورزشكاران لارستان گفت:

  0

  0

  بابا مگه چيكار كرده كه اينقدر ازش تعريف و قدرداني ميكنين…فقط يه اردو رفته و تو كشوري هم مقام چندان خوبي نيورده كه…همين كارا ميكنين كه ديگه ورزشكار فكر ميكنه به همه جا رسيده.. دقيقا مثل داداشش كه […]

 3. يه مدير لارستاني گفت:

  0

  0

  با […] راه ييدا كرده تيم ملي . بعدش داوود عسكرپور […] حتي مدال قهرماني هم ازش گرفتن…اينها رو كسي نميدونه […] … فقط متاسفم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان