میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 718 بازدید

از ۲۲ دهیار بخش مرکزی لارستان تجلیل شد

به مناسبت ۱۴ تیر، روز «دهیاری و شهرداری»

از ۲۲ دهیار بخش مرکزی لارستان تجلیل شد

به مناسبت روز دهیاری ها، از دهیاران بخش مرکزی لارستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، به مناسبت روز دهیاری ها و شهرداری ها در مراسمی با حضور علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، ماشاءالله ثمری بخشدار مرکزی لارستان و زاهدی رییس شوای اسلامی این بخش، از دهیاران بخش مرکزی لارستان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم ماشاءالله ثمری بخشدار مرکزی لارستان در سخنانی دهیاران را خادمین پرتلاش مردم در روستاها دانست و اظهار داشت: دهیاران با تلاش شبانه روزی خود در خدمت رسانی به مردم در جهت رفع مشکلات تلاش مجدانه دارند.

وی گفت: دهیاران نبض مدیریت در روستاها هستند که باید با مدیریت اجرایی بالای خود در افزایش توانمندی های روستاها و شناساندن آن به جامعه تلاش کنند.

علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان نیز در این نشست هدف از نامگذاری این روز را آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور دانست.

وی افزود: بحمدالله خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم، به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت، باعث ارتقای سطح زندگی مردم می شوند.

در پایان از طرف بخشداری مرکزی لارستان از ۲۲ دهیار این بخش با لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.


4 نظر

 1. لار دلسوز گفت:

  0

  0

  حیف اون پتوها. یسوال از فرمانداری لار هر پتو کم کمش ۲۰تومان هزینه داشته. ۲۲در ۲۰ میشه ۴۴۰هزار تومان. چرا این ۴۰۰تومان واسه بخش فرهنگی هزینه نکردید.
  مثلا نویسنده برتر لار. یا ورزشکار برتر یا چهره برتر. چرا وقتی یکی میاد میگه کار تحقیقاتی دارم می گویید بودجه نداریم. چطور الان بودجه دارید پتو می خرید و اب میوه و کیک هم ۸۰تومان می شد ۵۲۰تومان.
  پس نمی خواهید کار انجام بشه. […] تاریخ نویسای لار که همش از گذشته می نویسن و اینطور مسائلی بازگو نمی کنن.

  ————————–
  مدیریت: دوست عزیز؛ البته قطعاً فرمانداری یا بخشداری مرکزی در این زمینه میتونن بهتر پاسخ شما رو بدن. اما فقط این رو عرض کنیم که تجلیل از خدمات دهیاران که حقیقتاً بسیاری از اونها با مشکلات و تنگناهای زیادی در روستاها مواجه هستن، کار چندان زیادی نیست و اونها هم مثل هر قشر محترم دیگه یی (از جمله شاعر، نویسنده، فعالان فرهنگی و…) شایسته تقدیر و سپاس هستن

 2. روستایی گفت:

  0

  0

  قابل توجه اوون اقا یا خانمی که از دادن یه پتو به دهیار ناراحته…
  بدبخت دهیارا که شب و روز بدون هیچ چشمداشتی دارن توو روستاهای دور و نزدیک و محروم کار می کنن و منتظر یکسال می مونن که روز دهیار برسه فقط با یه پتوی بیست یا فوقش سی تومانی ازاشون تجلیل بشه و خوشحال بشن..
  هنوز توو روستا کار نکردی که درد دهیار رو بدونی دوست عزیز…موفق باشید

 3. اوزی گفت:

  0

  0

  یعنی دهیار یکسال کار می کنه و منتظر میمونه فرمانداری در روز دهیار یه پتو بهش بده جلل الخالق.
  خب این چه کاریه بگن خیری پیدا میشه یه پتو بخره بهشون بده.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای مدیر اون بنده خدا نگفته تجلیل از زحمت کش کار بدیه.بنظر تیکه انداخته به مسولین لار که هیچ کاری در زمینه فرهنگ اجتماعی نمی کنن. فقط کارشون سخنرانی. بازدید و تجلیل هست.
  ولی نوشته تاریخ نویسای لار چرا از الان نمی نویسن. اخه عزیز دل برادر جان تاریخ چه ربطی به معاصر داره. بعدشم تاریخ لار نوشتن داره. یچیزایی میگین یه چیزایی هم میشنون اینجوریش دیگه ندیده بودیم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان