میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 می 2014 ساعت 5:12 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 9 دیدگاه 1,754 بازدید

استانداري كه خود را لارستاني معرفي مي كند به چند مدير لارستاني اعتماد كرده است؟!

استانداري كه خود را لارستاني معرفي مي كند به چند مدير لارستاني اعتماد كرده است؟!

ahmadi«من كه متهم هستم هرچه[مدير استاني] هست از لارستان آورده ام. من از مُهر، لامرد، گراش و هرجا بگذارم مي گويند لارستاني است ديگر. به هر حال من فكر مي كنم مديران لارستاني در مجموعه مديريت استاني كم نيستند.»

اين گفته سيد محمد احمدي، استاندار فارس در سفر چند ماه قبلش به لارستان و در پاسخ به پرسش خبرنگار «صحبت نو» است. او پيش از اين نيز در سفر غير رسمي خود به اين شهرستان به اينكه «لارستاني» خطاب مي شود اظهار خوشحالي كرد و اين نسبت را مايه افتخار خود دانست.

او همچنين در همين مصاحبه نه به تلويح كه به تصريح از واگذاري اختيارات بيشتر به معاونت هاي موجود ادارات كل لارستان خبر داد و از ارتقاي بعضي ادارات لارستان به اداره كل دفاع و آن را منطقي و مسبوق به سابقه عنوان كرد.

تمام اينها نشان مي دهد آقاي استاندار حسابي هواي لارستاني ها را دارد. حداقل ديگران كه اينگونه برداشت مي كنند! حتي به قول خود استاندار، او مرتب متهم به «لارستان گرايي» مي شود!

اما آيا واقعيت نيز همين موضوع را تاييد مي كند؟! از وعده هاي آقاي استاندار چون از زمان مطرح كردن آنها زياد نگذشته مي گذريم و قضاوت را به آينده موكول مي كنيم اما در ادامه به گفته او در مورد مديران لارستانيِ استان بيشتر مي پردازيم.

بر هيچكس پوشيده نيست كه در عزل و نصب هاي استاني گروه ها و جريانات زيادي به سهم خواهي مي پردازند. چه جريانات موافق و چه آنها كه حتي با اصل آمدن دكتر احمدي مخالف بودند! از طرفي آقاي استاندار حضور و تعداد مديران لارستاني را در مجموعه مديريتي خود كم نمي دانند و احتمالا با همين پيش فرض، به اضافه كردن مدير لارستاني در مجموعه مديريت استان تمايلي ندارند!

اما به راستي چه تعداد از مديران استاني متعلق به لارستانند؟! اگر مديران لامردي و مُهري كه به گفته آقاي استاندار خيلي ها آنها را به درست، لارستاني مي دانند، از حساب و كتاب لارستاني ها جدا كنيم، چند نفر مي مانند؟! اصلا آقاي استاندار بفرمايند غير از تعداد ناچيزي مدير لارستاني كه از قبل و بعضي از آنها بيش از يك دهه در پست هاي استاني بودند با آمدن دولت تدبير و اميد حتي يك مدير لارستاني به مجموعه اين استان اضافه شده است؟!

آقاي استاندار، مردمِ به قولِ خود شما نجيبِ لارستان هيچگاه سهم خواهي نكرده و نمي كنند اما حق بدهيد وقتي بدخواهان ديروز شما بدون واهمه از اطلاق نسبت هاي «حزب باد» و «سهم خواه» به خود، شما و معاونان شما را تحت فشار مي گذارند و احتمالا به نتيجه دلخواه خود نيز مي رسند! اين سوال شفاف از شما پرسيده شود كه: آيا مديرانِ لارستاني مورد اعتماد استاندارِ لارستاني نيستند؟!

 


9 نظر

 1. mohammad گفت:

  0

  0

  ما كه كلا از اين استاندار نااميد شده ايم.

 2. X گفت:

  0

  0

  نویسنده محترم توجه داشته باشید که دولت تدبیر و امید نیامده تا با گماشتن یک مدیر لارستانی زمینه ورود دیگر لارستانی ها را در عرصه مدیریت کشور فراهم نماید.مهم شایسته سالاری است.اگر واقعا” شخصی شایستگی گرفتن پستی را دارد مهم نیست که لارستانی باشد یا نه.البته در لارستان هم مدیراق لایق زیاد داریم.انشاالله شایستگی لازم را در گرفتن پستهای مهم داشته باشند.

  • نگارنده گفت:

   0

   0

   بدون شك هر انتصابي بايد با پيش شرط بلامنازع «شايسته سالاري» باشد. اما مراد از اين نوشته آن است كه نشان دهد ادعاي استفاده از لارستاني ها در مجموعه مديريتي استان تا چه حد درست است.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه دروغ و سیاست زدگی به قدری رواج یافته که امیدی به به دولت امید نیست.آقای نماینده نباید کوتاه بیاید.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایشان حساب لار را از لارستان جدا کرده. لاری نباشه هر جایی باشه

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  استاندار محترم کاش به جای سیاسی کاری در دولت راستگویان کمی صادق می بودید.

 6. مرتضي گفت:

  0

  0

  بدون شك لارستاني ها قابل اعتمادترين انسان هايي هستند كه استاندار مي تواند در استان پيدا كند. اما همانطور كه نويسنده هم اشاره كرده لارستاني ها هيچگاه براي كسب منصب چانه زني نمي كنند و سهمي نمي خواهند و اين دقيقا نقطه مقابل روحيه لامردي هاست.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  عملكرد احمدي در استان فارس هيچ نزديكي به مرام و رويه دكتر روحاني ندارد. من كه فكر مي كنم رئيس جمهور بايد تمام استانداران غير همسو با خود را عوض كند. آقاي استاندار فارس بايد از سرنوشت فرماندار بروجرد درس بگيرند.

 8. غزل گفت:

  0

  0

  آقای استاندار لاری الاصل
  خواهش میکنم به لاری و لارستانی بر اساس شایسته سالاری بها بدهید.
  کوه به کوه نمیرسه ولی آدم به آدم میرسه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان