میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 ژوئن 2020 ساعت 11:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 258 بازدید

استاندار فارس از مجتمع در حال احداث «علم و فن آوری» لارستان بازدید کرد

استاندار فارس از مجتمع در حال احداث «علم و فن آوری» لارستان بازدید کرد

استاندار فارس و معاون استاندارو فرماندار ویژه لارستان، از مجتمع در حال احداث آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مرکز رشد علم و فن آوری لارستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس به همراه جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندارویژه لارستان، حجت الاسلام موسوی امام جمعه لار، دکتر حسین زاده نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج، گراش و اوز، دکتر رضایی معاون عمرانی وی، بابا خانی مدیر کل روابط عمومی استانداری، نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس و جمشیدی مدیر کل دفتر فنی استانداری،  از مجتمع در حال احداث آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مرکز رشد علم و فن آوری لارستان بازدید کردند.

در این بازدید پس از ارائه توضیحات فرزاد قناعت پور مدیر مرکز رشد علم و فن آوری لارستان، استاندار قول های مساعدی از باب همکاری و مساعدت کامل استان فارس را داد.

همچنین با اعلام منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان مبنی بر افزایش ۶ میلیارد تومان اعتبار از طرف خیر بزرگوار و رسیدن به عدد قابل توجه ۱۴ میلیارد تومان، متمم جدید توافق نامه ( شماره ۳) نیز توسط مقامات امضا شد.

مجموعه ی فوق بزرگترین مجموعه ی تحقیقاتی و مرکز رشد علم و فناوری خیر ساز کشور بوده که با همکاری نیک اندیشان منطقه لارستان و پارک علم و فناوری فارس در حال ساخت و تجهیز است و با بهره برداری از آن علاوه بر منطقه لارستان ظرفیت خدمات دهی به سایر کارآفرینان دانش بنیان و دانش آموختگان دانشگاهی منطقه جنوب فارس و شمال هرمزگان نیز فراهم خواهد شد.

اضافه می گردد این مجتمع در زمینی به مساحت ۳۵۵۰ متر مربع، با زیربنای ۸۰۰ مترمربع در حال احداث می باشد که شامل فضای نمایشگاهی، سالن آمفی تاتر، فضای کار اشتراکی، فضای دفتری و غیره است و ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون برای آن ۷ میلیارد تومان توسط بنیاد نیک اندشان هاشمی هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مجتمع در حال احداث آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مرکز رشد علم و فن آوری لارستان گنجایش حضور بیش از ۳۰ شرکت را دارد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان