میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 ژوئن 2015 ساعت 7:39 ب.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 1,550 بازدید

استاندار فارس استعفا كرد

10-shahrak-mohr41برخي خبرگزاري ها خبر دادند:

استاندار فارس استعفا كرد

استعفاي استاندار فارس، خبري است كه از ساعتي پيش چند خبرگزاري در خروجي خود قرار داده اند.

ايلنا در اين رابطه به نقل از سيد محمد احمدي نوشته است: برای حضور در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا دادم.

وی با در جواب به اين پرسش كه آیا استعفای شما مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفته است، اظهار کرد: من استعفای خود را اعلام و از پذیرش یا رد آن اطلاعی ندارم.

احمدی در پاسخ به این پرسش نيز که آیا آقای کدخداپور که گفته می‌شود برای سرپرستی موقت استانداری معرفی شده، در محل استانداری حاضر شده ‌است، گفت:‌ بحث آقای کدخداپور برای سرپرستی استانداری منتفی شده است.

هم زمان كانون خبر ايران نيز در اين باره و به نقل از آنچه منبع آگاه خوانده نوشته است:

استاندار فارس به دلیل پاره ای مشکلات با وجود اصرار وزیر کشور برای ادامه کار باز تاکید بر استعفا نموده است.

وي احتمال عدم پذیرش استعفای استاندار فارس از سوی وزیر کشور را دور از انتظار ندانست و گفت: درصورت عدم پذیرش استعفای وی وبا توجه به تاکید بزرگان و دلسوزان استان مبنی بر ادامه فعالیت احمدی در استانداری فارس احتمال بازگشت احمدی به استانداری وجود دارد.

اين منبع آگاه همچنین از برکناری معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس در چند روز گذشته خبر داد و با تائید این خبر اظهارداشت: احد جمالی با حفظ سمت از امروز به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس رسما آغاز به کار نمود.

وی هم چنین از استعفای زهرا مریدی سرپرست روابط عمومی استانداری فارس خبرداد و افزود: او نیز دیگر در استانداری فارس حضور نخواهد داشت.

این منبع آگاه ادامه داد: استاندار فارس پیش از استعفا با صدور ابلاغی، نصیر زارع مدیرکل حوزه استاندار فارس را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس منصوب کرده است.

گفتنی با تشدید اختلافات میان استاندار فارس و برخی از اعضای ستاد انتخاباتی روحانی شایعات برای برکناری و استعفای استاندار فارس قوت گرفت و سر انجام استاندار فارس ساعتی قبل استعفای خود را به وزیر کشور اعلام کرد.


1 نظر

  1. فاطمه گفت:

    0

    0

    ای کاش این جناب, برای لار کاری هم انجام داده بود.
    تو این مدت استانداری ایشون, آبی که برای ما لاریها گرم نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان