میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 آگوست 2014 ساعت 1:54 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 2,248 بازدید

استاندار فارس: «بهزاد مريدي» مديركل ارشاد فارس است

استاندار فارس: «بهزاد مريدي» مديركل ارشاد فارس است

IMAGE635267686093084348خبر پارسی: در حالی که برخی سایت های اصولگرای استان، تغییر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را که خبرگزاری رسمی دولت اعلام کرده بود کذب دانستند و بهزاد مریدی را مدیر کل خودخوانده ارشاد فارس لقب دادند، صبح امروز استاندار فارس با قاطعیت حرف آخر را زد و اعلام کرد: از نظر من بهزاد مدیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است و ابلاغ ایشان هم صادر شده.

به گزارش خبر پارسی این سایت اصولگرا سعی کرده بود نماینده ولی فقیه در استان فارس را مقابل استاندار قرار دهد و اینگونه القا کند که گزینه مورد نظر دولت گزینه امام جمعه شیراز نیست اما حضرت آیت الله ایمانی با هوشمندی پاسخ داده بود: من در عزل و نصب ها دخالت ندارم.

جسارت این سایت بدانجا رسید که مدیر کل مد نظر دولت برای فرهنگ و ارشاد اسلامی را نوعی خلیفه خود خوانده تلقی کرد و مدیر کلی یک دستگاه دولتی را به رهبری جامعه اسلامی تشبیه کرد،مثالی که اگر خبر پارسی مطرح کرده بود،برخی بلافاصله جلسه اضطراری برگزار می کردند و مجوز تجمع علیه تنها سایت حامی دولت می گرفتند!

بد اخلاقی این سایت اصولگرا فقط به این موارد ختم نمی شود بلکه اطلاع رسانی سریع را که جزو وظایف ذاتی رسانه است کودتای فرهنگی نامیدند!!

جالب اینکه چند سطر بعد تغییر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را اقدامی سیاسی برای کنار گذاشتن رقیب از سوی نماینده لارستان تلقی کردند و نوشتند شایسته لاری جای شایسته سالاری!

تمامیت خواهان در گفت و گو با برخی نمایندگان و احزاب همسو هیچ نقشی را برای وزیر و استاندار جهت انتخاب مدیر کل فرهنگ قائل نشدند و می خواستند این گونه القا کنند که مدیر کل فرهنگ و ارشاد را امام جمعه شیراز ،نمایندگان مردم در خانه ملت و احزاب همسو باید تعیین کنند که البته آیت الله ایمانی با هوشمندی اعلام کرد: من در عزل و نصب ها دخالت ندارم .

یکی از نمایندگان اما انتخاب مدیر کل فرهنگ توسط وزارتخانه را تهمت به مردم دانسته بود!سخن عجیبی که از یک نماینده بسیار بعید بود!

در هر حال سخنان امروز استاندار فارس آب پاکی به روی همه مخالفین ریخت و به صراحت اعلام کرد: از نظر من بهزاد مدیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است و ابلاغ ایشان هم صادر شده و من غیر از ایشان کسی را به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نخواهم پذیرفت.

احمدی با بیان اینکه در انتخاب مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با نماینده ولی فقیه در استان رایزنی و مشورت کرده است، خاطرنشان کرد: بعضی ممکن است بخواهند جلوی این حکم را بگیرند اما از نظر بنده مدیرکل جدید هفته آینده رسما معرفی خواهد شد.

استاندار فارس سپس در جمله ای کنایه آمیز به برخی گفته است:البته دل کندن از میز و مسئولیت حتی برای مومن هم سخت است چه رسد برای امثال من که مومن هم محسوب نمی‌شوم!


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرين به اقتدار آقاي استاندار. ديگه برخي […] بدجور داشتن پر رو مي شدن.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  تشکر از استاندار و درود بر دکتر جعفرپور ، نماینده کوشا و دلسوز لارستان

 3. اصولگرا گفت:

  0

  0

  سلام عليكم.
  به عنوان یک اصول گرا حمایت خود رو از دکتر مریدی اعلام می کنم.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ای ول استاندار دمت گرم

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقا این شیرازه خیلی داره روشو زیاد می کنه ها
  امروز تو خبرگزاریهای کشور پخش کرده که استاندار داره به نفع لارستانیها کار می کنه
  اینم لینکش:
  http://khabarpu.com/h.php?t=319-xFA-xNEWS-x59603-xmaxldwolarajxoxaomaxldworajx_n_mxjakw

 6. دلواپس گفت:

  0

  0

  احسنت به همشهریان عزیزم و تبریک به دکتر مریدی

 7. دوست گفت:

  0

  0

  آفرین به استاندار عزیز شهرمان شیراز انتخاب دکتر مریدی را به عنوان مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را به همه دوستداران فرهنگ تبریک و شاد باش می گویم خدارا شکر ادم موقعیت طلبی مثل […] انتخاب نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان