میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 آوریل 2014 ساعت 3:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 4,221 بازدید

استاندار فارس در جويم: ارتقاي جويم به شهرستان مورد بررسي قرار مي گيرد

استاندار فارس در جويم: ارتقاي جويم به شهرستان مورد بررسي قرار مي گيرد

روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: دکتر سیدمحمد احمدی استاندار فارس به اتفاق مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات، مدیرکل رسیدگی به شکایات، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، مدیرکل ستاد بحران، جمعی از مدیران کل استان فارس وارد بخش جویم لارستان شد و مورد استقبال گرم مسئولین و قشرهای مختلف مردم شهر جویم و روستاهای تابعه آن قرار گرفت.

 استاندار فارس در جمع مردم جویم که با حضور دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، بخشدار و قشرهای مختلف مردم شهر جویم برگزار شد؛ اظهار داشت: بنده زمانی  فرماندار لارستان بوده ام و شناخت کافی از منطقه را دارم. لذا خواسته های به حق مردم را پیگیری می نماییم.

IMG_3653

وی گفت: دولت تدبیر و امید خدمتگزار مردم است، لذا بخش به بخش می رویم و تمامی درخواست ها و مشکلات مردم را کارشناسی و در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان آنرا مطرح و برای رفع مشکلات تصمیماتی را اتخاذ می نماییم.

استاندار فارس در خصوص ارتقاي بخش جویم هم گفت: ارتقاي بخش جویم به شهرستان مثل بقیه خواسته های برحق شما مورد بررسی وکارشناسی قرارمی گیرد و به وزارت کشور ارسال و وزارت کشور هم براساس ضوابط تقسیمات کشوری روی آن تصمیم گیری می کند و اگر تا به امروز این مهم انجام نشده است اینجانب مقصر نیستم.

نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: کار دولت تأسیس کارخانه و شرکت نیست بلکه کار دولت فراهم نمودن زیرساخت ها و زمینه هاست ودولت جهت ساخت شهرک های صنعتی، آبرسانی، گازرسانی، برق رسانی، اختصاص تسهیلات وام اشتغال زایی برنامه ریزی و اجرایی می کند لذا خود مردم و سرمایه گذاران عزیز باید بیایند و از این تسهیلات استفاده کنند و بخش جویم را به بخش صنعتی تبدیل کنند و هر کس بخواهد سرمایه گذاری کند به شدت از او حمایت می کنیم.

دکتر احمدی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای تمکن مالی هستند پول هایشان را فقط در بانک ها نگذاراند، بلکه جهت اشتغال و تولید در منطقه خود اقدام کنند تا زمینه اشتغال و رشد و توسعه فراهم شود. دکتر احمدی در خصوص رفع کمبود آب  بخش جویم هم گفت: اجرای طرح های آبخیزداری و احداث سد در منطقه تقریباً‌ خوب است ولی خیلی اثربخش نیست. چرا که بعضی از کشاورزان بی رویه آب ها را هدر می دهند همچنانکه تاکنون آب های زیادی از سفره های زیرزمینی استحصال گردیده که این خود باعث بی آبی در این منطقه شده است.

دکتر سید محمد احمدی خاطرنشان کرد: با توجه به کمی آب در منطقه و با توجه به اینکه اکثر چاه های کشاورزی در حال خشک شدن می باشد، لذا می توانید به سمت صنعت و تولید حرکت کنید و ما نیز از شما حمایت می کنیم و تسهیلات و زیرساخت ها را برایتان فراهم می نماییم، تا بخش جویم به یک منطقه صنعتی و اقتصادی تبدیل شود. چون منطقه ی ما منطقه ای خشک است. استاندار فارس تصریح کرد: با صنعتی شدن این مناطق قطعاً این بخش رشد و توسعه پیدا می کند.

   پیش از او نیز نماینده مردم لارستان، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، بخشدار و رئیس شورای اسلامی جویم نیز مسائل و مشکلات و درخواست های بخش جویم را مطرح کردند که مهمترین آنها عدم شهرک صنعتی، استقلال دانشگاه پیام نور و آزاد، ارتقاي بخش به شهرستان، ارتقاي مرکز درمان بستر جویم به بیمارستان، اجرای طرح های آبخیزداری، گازرسانی، آبرسانی، بهره برداری پست ۶۶ بلغان و غیره بود.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  ینی‏ ‏بازم‏ ‏لار‏ ‏می‏ ‏خواد‏ ‏تیکه‏ ‏تیکه‏ ‏بشه‏ ‏؟‏!‏!
  البته‏ ‏ما‏ ‏که‏ ‏با‏ ‏پیشرفت‏ ‏جویم‏ ‏مخالف‏ ‏نیستیم‏ ‏خیلی‏ ‏هم‏ ‏خوش‏ ‏حال‏ ‏میشیم‏ ‏جویم‏ ‏ارتقا‏ ‏پیدا‏ ‏کنه‏ ‏ولی‏ ‏هیچ‏ ‏توهینی‏ ‏رو‏ ‏به‏ ‏لار‏ ‏نمی‏ ‏پذیریم‏ .

  • علیرضا گفت:

   0

   0

   اخه مگه جویم ارث پدرتونه که شهرستان شدنش رو توهین به لار میدونین. هرچی لار به کل منطقه ظلم کرده بسشه. اگر عدالتی باشه که نباید یه منطقه ۸۰ سال در محرومیت به سر ببره

 2. محمدعلی زارع گفت:

  0

  0

  باعرض سلام
  بخدا شهرستان شدن حق مردم با فرهنگ و اصیل خطه جویم هست متاسفم برای بعضی از مسولین لارستانی که جلوی پیشرفت وشکوفایی یک منطقه رو میگیرن فقط تاسف میخورم
  جویم کهن ترین بخش ایران که نزدیک۸۰ساله بخشه هنوز شهرستان نشده واقعا عجیب نیست.
  مسولین عزیزکمک به این بخش محروم کنیدتاشهرستان بشه
  با امید زندگی میکنیم

 3. سعید تقی زاده شیراز گفت:

  0

  0

  سلام ودرود خدمت جویم دوستان، جویم منطقه بزرگی بوده ،هست وخواهد بود لارستان بزرگ زمانی بزرگ شد که اطرافیانش یعنی بخش های تابع ،بزرگش کردن ،لامرد ،مهر،خنج ،گراش وحالا نوبت گرفتن حق جویم …مردم جویم تک تک پیر و جوان دختر وپسر خانم وآقا خودشون باید پیگیر حقشون باشن و حقشونو میگیرن با یاری امام زمان و پیروی از دستورات رهبر بزرگ .به امید شهرستان شدن …
  خود ،برخیزو بر خود ماتمی گیر که از لاری بخاری بر نخیزه
  در ضمن کمال تشکر و قدردانی از برادر خوبم محمد علی زارع

 4. م.غلامی گفت:

  0

  0

  شهرستان شدن حق جویمه ولی متاسفانه نمیدونم چرا ۸۰ سال از بخش شدنش میگذره ولی هنوز …

 5. علیرضا گفت:

  0

  0

  خطاب به مسعولین شهرستان و استان و… شما که دم از عادل بودن و مسلمون بودن میزنید و میگید که عدل و داد هست…. اغا این کجاش عدالته که مردم یه منطقه ۸۰ سال در محرومیت به سر ببرن؟

 6. 0

  0

  سلام به همشهریان عزیز و دوست داشتنی.
  سلامی دوباره به دوستان دوران کودکی ومدرسه محمد علی وسعید عزیز که هرجا که هستید سالم وموفق وسربلند باشید.
  ۳نکته نظر دارم درمورد جایگاه ومنزلت جویم وراز موفقیت جویم آینده:
  ۱-جویم همراه با یاسوج بخش شد ،حالا روستاهای یاسوج بخش شدن اما جویم هنوز بخشه!خجالت آوره برا مسولان ارشدقبلی استان ولار وبخش جویم که بخاطر کم کاریشان با مردم چقدر شهر جویم ومردم ضربه خوردن.
  ۲-برای بدست آوردن یک چیز بزرگ شهری باید تمام مسولین ومردم یکدل ویک صدابشن ،دودستگی وخودفروشی ورزلیورو باید بزارن کنارتا شهرستانی بدست بیاوریم.
  ۳-براگرفتن حق واون چیزی که میخوای بدست بیاوریم باید خرج کرد،با جیب خالی که شورای شهرنمیتونه شهرستانی بگیره برید نگاه کنید وبپرسید چقدر گراش،مهر،لامرد،خنج خرج کردن تو دولت ومجلس وهمبسته شدن نهادهای دولتی ومردمی وخیرین بخش هاشون تا توانستن شهرستانی بگیرن وحقشون از لار جدابشه!!ماهم بایدهمدل شیم .
  به امید سال های آینده روشن براجویم که شهرستانی(نهادهای خصوصیش)مسجل شه ،که مردم از حق خوری لار آسوده بشن.
  !به امید موفقیت همشهریان!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان