میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 جولای 2014 ساعت 11:38 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,654 بازدید

استاندار فارس در ضیافت افطاری اصلاح طلبان: رقابت سیاسی، نشاط سیاسی را به دنبال دارد+ گزارش تصویری

استاندار فارس در ضیافت افطاری اصلاح طلبان: رقابت سیاسی، نشاط سیاسی را به دنبال دارد+ گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس: نماینده عالی دولت تدبیر و امید در فارس غلبه بر مشکلات استان را نیاز مند خرد جمعی دانست و بر پافشاری دولت بر حقوق قانونی احزاب تاکید کرد.

دکتر سید محمد احمدی در حاشیه ضیافت افطاری که با حضور نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی  اصلاح طلب فارس برگزار شد، اظهار داشت: برای همفکری و استفاده از توان نیروهای خوش فکر و صاحب تجربه احزاب و گروه های سیاسی محدودیتی قائل نیستیم و معتقدیم این دولت متعلق به تمامی گروه ها و اقشار مختلف است.

استاندار فارس گفت: باید دانست که توسعه سیاسی در کشور و تسهیل مسیر  فعالیت سیاسی احزاب با نوع نگاهی که شخص رییس‌جمهور به این حوزه دارند و در جمع استانداران نیز این موضوع را مورد توجه قرار دادند، نیاز به تلاش زیادی دارد.

IMG-20140725-WA0012

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب هستیم، لازم است تا با اعتماد و تکیه بیشتری به مساله تحزب و کار تشکیلاتی و سازماندهی شده سیاسی در ایران و استان  نگاه کنیم.

دکتر احمدی بر پایبندی خود به وعده هایش از آغاز فعالیت به عنوان استاندار فارس و تحقق مطالبات مردم در انتخابات ریاست جمهوری و نیز ضرورت ایجاد وحدت در استان تاکید و عنوان کرد : باید شرایطی به وجود آورد تا بتوان با بهره مندی از توان نیروهای خلاق و با تجربه، استان فارس را به پیش برد.

رییس شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس افزود : موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی میسر می شود  و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات استان  برداریم.

استاندار فارس تاکید کرد : معتقدم موفقیت‌های کشور،  تأمین منافع ملی و استان فارس با حضور همه تأثیرگذاران عرصه‌های مختلف و مردم در صحنه محقق خواهد شد و دولت نیز تاکنون بر این مبنا وعده داده و حرکت کرده است.

وی بیان اینکه اگر رقابت سیاسی نباشد، نشاط سیاسی و مشارکت و حضور فعال مردم از بین می‌رود و پیشرفتی حاصل نمی‌شود، گفت: جناح های سیاسی  باید بتوانند در رقابتی سالم، شور و نشاط سیاسی و امید به حل مشکلات را به جامعه عرضه کنند.

دکتر احمدی با تاکید بر اینکه مدیریت و اصلاح امور  در استان نیاز به صبر و تحمل دارد، تصریح کرد: باید همه ما آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببریم و بدانیم که مسایل استان بدون اینکه شکیبایی خود را افزایش دهیم ، مرتفع نخواهد شد.

نماینده عالی دولت یازدهم در فارس عنوان کرد : از ابتدای شروع به فعالیت در استان سعی کرده ام  موضوعی را  بدون مشورت با صاحبنظران و گرفتن نظرات متخصصین تصمیم گیری نکنم و تا به امروز در بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هیچ تصمیمی را بدون مشورت اتخاذ نکرده ام.

IMG-20140725-WA0022

استاندار فارس بر لزوم  تحقق مطالبه مردمی که در انتخابات سال گذشته شور و شوق آفریدند، تاکید کرد و افزود: من بر خواست عمومی مردم  اصرار دارم و بر اعاده آن تا جایی که قدرت و توان داریم، ایستادگی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد:  مردم با انتخاب خود گفته اند که  تغییر و تحول می خواهند و  به نظام اعتماد دارند و این مهم در حالی رخ داد که مشکلاتی در سال‌های پیش از آن بوجود آمده بود .

رییس شورای برنامه ریزی استان فارس ضمن تشریح برخی دستاوردهای تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید در یازده ماه گذشته  و بویژه در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی گفت: دولت به هر آنچه که برنامه و شعار داده دست یافته است، به طوری که ما موفق شدیم در عرصه اقتصادی نرخ تورم را با وجود رشد منفی اقتصاد کنترل کنیم و اکنون به رونق و شکستن رکود می‌اندیشیم.

دکتر احمدی تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید را وارث یک قافله شکست خورده  اقتصادی در کشور و فارس دانست اما بازگشت به شرایط آرامش را مهم ارزیابی کرد و گفت : در استان فارس برخی پروژه های روی زمین مانده مانند پتروشیمی ها ، کارخانجات فولاد ، آزاد راه شیراز – اصفهان و… را رونق دوباره داده ایم اما راه دشوار است و  به موفقیت در سایه تدبیر ، امید داریم.

استاندار فارس در پایان خواستار افزایش جلسات هم اندیشی با احزاب و گروه ها در راستای ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات ، به منظور پیشرفت استان شد.

یادآْور می شود در این جلسه برخی از نمایندگان احزاب و گروه های اصلاح طلب استان فارس ضمن بیان دیدگاه های خود در مورد مسائل جاری استان بر حمایت همه جانبه از دولت و همراهی با مدیریت ارشد استان در مراحل مختلف تاکید کردند.

 IMG-20140725-WA0014 IMG-20140725-WA0015 IMG-20140725-WA0016 IMG-20140725-WA0018 IMG-20140725-WA0019 IMG-20140725-WA0021 IMG-20140725-WA0023 IMG-20140725-WA0024 IMG-20140725-WA0025


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  لاری های اصلاح طلب کجا هستند؟

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  هر مفهوم و اصطلاحی رو به دولت قبل نسبت بدید (مثل قافله شکست خورده اقتصادی) بعدا به دولت شما هم نسبت خواهند داد.
  از توصیه های امام علی علیه السلام به مالک اشتر

 3. ماشالله گفت:

  0

  0

  احسنت ناشناس جان.کاملاباهات موافقم.توی این دولت تدبیر وامید بعد گذشت یکسال هنوز یک افتتاح که چه عرض کنم حتی یک کلنگ شروع پروژه و…چیزی به زمین نزده.دولت قبل که چقدر پروژه افتتاح شد.هر دولتی می نشست کاری برای افراد عادی مثل من وشما نمیکردولی دولت قبل لااقل یک مسکن مهری بهمون داد.حق باید گفت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان