میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 آوریل 2021 ساعت 6:54 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 162 بازدید

استقبالِ «حسین‌زاده» از قرارداد همکاریِ ایران و چین/ نگاه دنیا از «غرب» به «شرق» رفته است

استقبالِ «حسین‌زاده» از قرارداد همکاریِ ایران و چین/ نگاه دنیا از «غرب» به «شرق» رفته است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم؛ چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، جلسه بررسی و تحلیل شعار سال با حضور مهندس حسین‌زاده نماینده‌ مردم لارستان، خنج، گراش و اوز و اقشار مختلف مردم در حسینیه‌ حضرت ابوالفضل(ع) گراش برگزار شد.
مهندس حسین‌زاده در ابتدا با اشاره به اهمیت موضوع تولید با انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری گفت:«مسئله تولید در انتخاب شعار‌ امسال و سال‌‌های گذشته توسط مقام معظم‌ رهبری همچون سال جهش تولید، اقتصاد مقاومتی و… به روشنی نشان‌‌دهنده اهمیت این موضوع و نیاز نگاه ویژه به این مقوله است.»
وی افزود:«پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب راه برون‌رفت از چالش‌ها و مشکلات کشور است. اگر ما مسئولین گوش جانمان به لبان رهبر عزیزمان باشد، شاهد رخداد چنین مشکلاتی در کشور نخواهیم بود.»
مهندس حسین‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قرارداد ۲۵ ساله‌ ایران و چین گفت: «درحال حاضر مفاد اولیه این تفاهم‌نامه مشخص شده است و برای جزئیات به مجلس خواهد آمد. طی صحبتی که با هیات رئیسه مجلس داشته‌ام، این قرارداد باید به صورت لاتین به مجلس بیاید.»
نماینده‌ی مردم جنوب فارس با بیان اینکه به شخصه این موضوع را مثبت می‌بینم اظهار داشت: «رویکرد عملی این تفاهم‌نامه سبب اتفاقات خوبی در حوزه زیرساخت‌ها، ریل‌سازی، انرژی و… خواهد شد. این موضوع قابل اهمیت است که در حال حاضر نگاه جغرافیای اقتصادی دنیا از غرب به شرق رفته است. می‌توان این تصور را داشت که اقتصاد چین تا چندساله آینده از آمریکا پیشی خواهد گرفت.»
مهندس حسین‌زاده در پایان گفت: «البته بعضاً قضاوت‌ها یک‌طرفه است و منصفانه نیست. این یک قرارداد دوطرفه است. چین هم برای توسعه‌ی جاده ابریشم و دروازه بودن به آفریقا به این قرارداد نیاز دارد. مثل ما که نیاز داریم. درباره جزئیات و چرایی و چگونگی در آینده بحث خواهد شد.»


6 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  1

  یعنی چینی ها دلشون برای تو سوخته که برات سرمایه گذاری کنند !!!!

 2. اختیاری گفت:

  1

  0

  کباب کتف و بال خفاش با ادویه خصوص موجود است، بزودی در تمام کباب فروشی های لارستان بزرگ

 3. اختیاری گفت:

  1

  0

  مگه در حال. حاضر مفاد قرارداد به زبان چینی هست؟
  بعدش مگه نمایندگان محترم مجلس زبان لاتین بلد هستند که بخوان بفهمند چی به چیه ؟؟!

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  چقدر با كلاس!!! بصورت لاتين مياد؟ ما كه متوجه اهميت اين موضوع نشديم حد اقل روساي دفاتر توضيح بدهند! پسر همسايه براش جالب بوده كه بصورت لاتين طرح مياد يا مثلا كلاس كار بالا ميره يا براي نفهميدن عده اي از نمايندگاني كه لاتين نميدونند هست و ايشون لاتين مسلط هستند… خلاصه اهميت ذكر همچون موضوعي قابل درك نيست.!!

 5. سرافراز گفت:

  1

  0

  قرار داد ترکمانچینی.

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  اقای نماینده جوان .!! ببخشید اگر سری به تاریخ کشیده بودی اینچنین سر ذوق اظهار نظر نمی کردی مردمی که یک دستشان از حضور پرتغالی ها در جنوب و دست دیگرشون از حضور انگلیس ها سوخته و هنوز درد این سوختگی از تن مملکت بیرون نرفته حالا نوبت این رسیده که به چینی بگی همشهری !!یادت نره که دوصد من زر به یک موجش نمی ارزد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان