میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۲۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 120 بازدید

استقبال روزافزون دانش آموزان لارستان از «موزه مردم شناسی» اوز/ مکانی مناسب برای اردوهای فرهنگی مدارس

استقبال روزافزون دانش آموزان لارستان از «موزه مردم شناسی» اوز/ مکانی مناسب برای اردوهای فرهنگی مدارس

سه شنبه ۱۴ اسفند بیش از ۸۰ نفر از دانش آموزان دبیرستان عمار یاسر  عمادده پایه اول متوسطه به همراه مدیر و معلمین خود آقایان  عبدی، امیری، کاظمی، طاهریان،  فتوت، قهرمانی و خرم نژاد از موزه مردم شناسی اوز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موزه مردم شناسی اوز، در همین روز پس از بازدید دانش آموزان عمادده نوبت به دانش آموزان فیشور رسید.

حدود ۴۰ تن از دانش آموزان دبیرستان مشفق فیشور به همراه مدیر و معلمان خود خانم ها زارعی، یحیی پور و حیدری از موزه مردم شناسی اوز و حمام تاریخی حاج ریس سوداگر بازدید کردند.

در انتها به ابتکار بازدید کنندگان فیشوری، این دانش آموزان برای یکی از همکلاسی هایشان در مکان موزه جشن تولد گرفتند و با بسته های شیرینی که خودشان آماده کرده بودند ‌از همه پذیرایی نمودند.

چهارشنبه ۱۵ اسفند نیز بیش از ۹۰ تن از دانش آموزان  مدرسه راهنمایی حضرت زهرا عمادده پایه هفتم و هشتم و نهم  به همراه مدیر مدرسه خانم فهیمه امینی و خانم مریم پیر مغان و چندتن از اعضای انجمن مدرسه خانم ها پژهان، دوزنده، مداحی و حیدری از موزه مردم شناسی اوز بازدید نمودند.

در این بازدید ها فوزیه براهیمی، طیبه جباری، شهربانو حسینی، محمد رفیع راوند و مهدی صداقت ضمن راهنمایی مربیان ودانش آموزان، توضیحات لازم را به بازدید کنندگان ارائه نمودند.

لازم به ذکر است که علاوه بر این بازدیدکنندگان طی پنج روز گذشته بیش از ۴۵ نفر از دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم مؤسسه حاج عبدالرزاق عمادده و بیش از ۴۰ نفر از دانش آموزان پایه پنجم و ششم کوثر کهنه و بیش از ۴۰ نفر از دانش آموزان پایه ششم قمری گراش از موزه اوز بازدید نمودند.

امید است با فعالیت هایی که موزه مردم شناسی اوز در جهت ایجاد ارتباط بین نسل جدید و نسل قدیم کرده است، توانمندی خود را درکاهش شکاف بین نسل ها نشان دهد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان