میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 399 بازدید

استقبال شهروندان لاری از ورزش «پینگ پنگ» چشمگیر است/ به زودی بزرگترین خانه پینگ پنگ جنوب کشور در لار افتتاح می شود

گفت و گو با محسن قربان، مسئول هیئت پینگ پنگ لارستان:

استقبال شهروندان لاری از ورزش «پینگ پنگ» چشمگیر است/ به زودی بزرگترین خانه پینگ پنگ جنوب کشور در لار افتتاح می شود

آفتاب لارستان: محسن قربان مسئول جوان هیئت پینگ پنگ لارستان است که از سال ۱۳۹۵ که مسئولیت این هیئت را پذیرفته توانسته است غیر از کسب برخی عناوین و موفقیت ها تعداد قابل توجهی از شهروندان را به این ورزش مهیج جذب کند بطوری که اینک بیش از ۲۰۰ عضو فعال در این هیئت ثبت نام شده اند.

این هیئت همچنین در سال های اخیر اقدامات زیادی از جمله دعوت از مربیان کره شمالی در لارستان، برگزاری اردوی تیم ملی و مسابقات جایزه بزرگ باحضور بازیکنان بزرگ کشور در این اردو و… انجام داده است.

وی که متولد سال ۱۳۷۱ و دانشجوی رشته حسابداری است سابقه ورزش پینگ پنگ در لارستان را به سال های دور می داند.

قربان در پاسخ به این پرسش آفتاب لارستان که جایگاه ورزش پینگ پنگ در لارستان در مقایسه با دیگر ورزش ها همچنین در مقایسه با دیگر شهرها چطور است گفت: طی این مدت در استان فارس توانسته ایم از جایگاه هفتم به سوم ارتقا یابیم و این نشان از پیشرفت و رشد این رشته ورزشی در لارستان است.

وی همچنین در مورد کمبودها و مشکلات این هیئت ورزشی گفت: در حوزه ورزش با توجه به کمبود سرانه و بودجه های ورزشی اکثر رشته ها از مشکلات مالی برخوردارند اما با توجه به جذب اسپانسر های قوی این رشته توانسته خود را تا حدودی از این مسئله جدا کند اما در حال حاضر بدلیل استقبال هنرجویان از این رشته با کمبود فضای مناسب در شان ورزشکاران لارستان برخورداریم که با پیگیری های مکرر جناب طیبی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و دکتر جعفرپور نماینده محترم مردم لارستان، خنج و گراش و اعضای محترم هیئت رئیسه تنیس روی میز و لطف بزرگ خیرین این مشکل با ساخت بزرگترین خانه پینگ‌پنگ جنوب کشور در لارستان رو به اتمام است.

این ورزشکار جوان درباره خانه در حال ساخت پینگ پنگ لارستان توضیحات بیشتری داد و گفت: خانه پینگ پونگ لارستان به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع واقع در استادیوم شهید دانشیار در حال ساخت است که شامل سالن خوابگاه، حمام، سرویس بهداشتی، رخت کن، دفتر و اتاق کنفراس و همچنین اتاق بدنسازی می باشد. بانیان خیر آن نیز حاج صادق محسنی، خانواده محترم بازیکنان، اداره راه و شهرسازی، اداره ورزش و جوانان و شهرداری لارستان هستند که تاکنون مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان در آن هزینه شده و تا اتمام کار نیز مبلغ یک میلیارد تومان برآورد هزینه شده است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    1

    خرج بی خود کاش این خیر محترم پولشو خرج این همه بدبخت بیچاره میکرد تا یه خانه پینگ پنگ برای عده ای که هر روز برن خوش گزرونی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان