میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2020 ساعت 3:10 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 10 دیدگاه 637 بازدید

اسدی لاری: آمران سقوط هواپیمای اوکراینی باید به سزای عملشان برسند/ مطمئنم تنها یک «اشتباه» علت فاجعه نیست

اسدی لاری: آمران سقوط هواپیمای اوکراینی باید به سزای عملشان برسند/ مطمئنم تنها یک «اشتباه» علت فاجعه نیست

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن اسدی‌لاری معاون همکاری‌های بین‌الملل وزارت‌ بهداشت در مراسم گرامیداشت کشته‌شدگان سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: بنده در این چند وقت از سخن گفتن پرهیز کردم. همه این فرزندان، فرزندان ایران و افتخارآفرینان جامعه ما بودند. خیلی سخت است که تنها درباره دو فرزند خود صحبت کنم و مطمئن هستم که تمام فرزندانی که در این حادثه کشته شدند از فرزانگان این سرزمین بودند.

وی ادامه داد: فرزندانی که جنبه‌های ایمانی، وجودی و علمی آنها برجسته بود. محمد من ۲۳ سال سن داشت و زینب من ۲۱ سالش بود. فرزندانی که شب و روز در حال فعالیت بودند. متاسفانه بسیاری از این فعالیت‌ها را پس از مرگ آنها فهمیدم چون در آن سوی مرز بیشتر قدر انسان‌ها را می‌دانند. از من که یک معلم ساده هستم تا کسان دیگر.

اسدی لاری گفت: به هر حال این حادثه بزرگ و یک فاجعه بود، اتفاق افتاد. خسران آن مبین است و کسی نمی‌تواند آن را پنهان کند. تعداد زیادی از نخبگان کشور را از دست دادیم. هنوز هم معلوم نیست چقدر سرمایه انسانی از دست داده‌ایم. سرمایه انسانی ارزشمندترین سرمایه هر جامعه است. همچنین معلوم نیست چقدر سرمایه مادی از دست داده‌ایم.

مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت‌بهداشت بیان کرد: مطمئن‌ام که این حادثه به‌دلیل یک اشتباه یا فشار دادن یک دکمه نبوده است. حتما عقبه‌هایی دارد و حتما باید تحقیقات قضایی و تجسسی صورت بگیرد. اگرچه همین یک حادثه برای تاریخ کشور کفایت می‌کند اما امیدواریم دیگر تکرار نشود. امیدوارم آمران و عامدان این حادثه مشخص شوند و جزای کارهای خود را ببینند.

شهیدان محمدحسین و زینب اسدی لاری، فرزندان دکتر محمد اسدی لاری


10 نظر

 1. محمدرضا کیانفر گفت:

  1

  2

  محسن اسدی‌لاری پدر محمد۲۳ ساله و زینب۲۱ ساله کشته شدگان هواپیمای مسافری گفت: امیدوارم آمران و عامدان این حادثه مشخص شوند و جزای کارهای خود را ببینند.

  آقای اسدی،
  آمر و عامد […] می‌باشد که مانند همه […]

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  ۱- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
  ۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

 2. لاری گفت:

  1

  1

  اشتباه خواندن این فاجعه اشتباه است

  • ناشناس گفت:

   1

   1

   احتمال کار خود امریکا بودن زیاده. هواپیما، خلبان، و… همه مشکوکند. ولی ما به احترام صحبت سردارای سپاهمون سکوت می کنیم.

  • ناشناس گفت:

   0

   1

   از این گونه اشتباهات زیاد رخ می ده. یه وقت خلبان اشتباه می کنه و سبب سقوط هواپیما می شه. یه وقت کادر فنی فرودگاه اشتباه می کنه و به خاطر نقص فنی هواپیما سقوط می کنه و…
   تصادفات هم به خاطر یک لحظه اشتباه رخ می ده؛ اشتباه خود راننده یا اشتباه راننده روبرو. اجل هرکسی رسیده باشه به نحوی از این دنیا می ره. خدا رحمتشون کنه و به خانوادشون صبر بده

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  روحشا ن شاد شاد

 4. ناشناس گفت:

  2

  1

  همه ملت ایران از این اتفاق ناراحت هستند، اما در هیچ کجای دنیا مشاهده نخواهید کرد که اگر اشتباهی رخ داد مسئولان آن را به گردن بگیرند به غیر از ایران که سردار سلامی و حاجی زاده این اشتباه را به گردن گرفتند و گردن خود را از مو باریک‌تر دانستند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  نباید احساسی صحبت کنیم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان