میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 جولای 2014 ساعت 3:51 ق.ظ سرویس:مطلب شما 6 دیدگاه 1,664 بازدید

اسرائيل و حربه «آنتی سیمیتیسم»

اسرائيل و حربه «آنتی سیمیتیسم»

ريحانه گرامي: اسراییل نه پناه گاه یهودیان جهان که جز سرپوشی بر روی این رژیم نیست. سرمایه داران صهیونیسم و آفرینندگان دولت اسرائیل برای سرکوب کردن تمامی تلاش های استقلال طلبانه و آزادی خواهانه حربه ای چند پهلو درست کرده اند. تیغی نه یک دم بلکه دارای چندین لبه ی بران.

اسرائیل از یک طرف کشوری مذهبی برای جذب یهودیان معتقد جهان و از طرفی کشوری است بر اساس تبعیض نژادی و با بنیادهای سوسیالیستی بنیانگذاران اولیه اش (مزارع اشتراکی آنها هنوز محل جذب و مسخ جوانان معتقد با روحیه مذهبی است) و سرمایه داری لجام گسیخته هم است و این تنها کشوری است در دنیا که چنین است!

حربه آنتی سیمیتیسم   

یهود ستیزی را مسیحیان اروپا به وجود آوردند و به دست هیتلر دادند و بعد به دست موشه دایان و محافل نظامی و مرتجع اسرائیل تا همه را از سر راه بر دارند.

شمشیر بران یهود ستیزی (آنتی سیمیتیسم) بر سر هر کسی است که علیه تجاوزکاری اسرائیل چیزی بگوید. هر کس در هر مقام سیاسی یا منزلت علمی در جهان که باشد بی درنگ به تهمت پاک نشدنی آنتی سیمیتیسم گرفتار خواهد شد. دانشمندان عالمان و فیلسوفان متعددی در دنیا دچار این تهمت شده اند و منکوب شده اند.

باید گفت که این حربه از هر سلاح مهلک اسرائیل مهیب تر عمل می کند. حتی روسای جمهور آمریکا که کمی مستقل تر بوده اند از ترس این بر چسب نتوانسته اند حرفی بزنند. انتخابات در آمریکا و سیاست خارجی امریکا زیر سلطه این حربه می باشد.

مردم مشرق زمین خصوص ایرانیان نه در گذشته و نه اکنون یهود ستیز نبوده اند. بلکه کنار هم زیست می کرده اند. یهود ستیزی همان کوره آدم سوزی صهیونیست هاست که دم به دم مردم و حکومت های مستقل را در آن می افکنند.

صهیونیست ها اصرار دارند در برابر نظریات و استدلال ها ی روشن علیه اشغال فلسطین، افکار عمومی جهان را به این حربه بکشانند و بگویند علیه ما گروهی متعصب و کینه توز هستند نه کسانی دیگر!


6 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  درست است . در اروپا یهودیان لقب موش … را موقعی بر خود داشتند که در ایران شهروند محترم بودند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  البته درباره با این کوره های آدم سوزی اختلاف نظر های زیادی وجود داره طوری که دیگه تقریبا خیلیا براین باور رسیدن که همچین چیزی وجود نداشته ،درباره هولوکاست هم همینطور. هرکس هم اگر دراین باره اظهار نظر بکنه فورا گوشش رو میپیچونن.

 3. سمپادی گفت:

  0

  0

  زیاد رائفی پور گوش دادید ولی در کل ازین جمله خوشم اومد:یهود ستیزی همان کوره آدم سوزی صهیونیست هاست که دم به دم مردم و حکومت های مستقل را در آن می افکنند.

 4. علیرضا گفت:

  0

  0

  طبق چیزایی که من میدونم قوم یهود نفرین شده توسط پیامبرشه و یکی از بهانه های یهودیان برای سکونت در فلستین همون ماجرای زمین مقدس هست که البته خیلی از علماشون هم اینو رد میکنن و میگن که این در به دری عذاب یهودیانه و اونا به این در به دری محکوم شدن و تلاش برای سکونت در فلستین رو خلاف شرعشون میدونن. البته درباره ماجرای کورههای آدم سوزی مدارک و عکس هایی وجود داره ولی اغلب این ماجرا رو خیلی خیلی بزرگتر از اون چیزی که بوده جلوه میدن . در کل متن بسیار مفید و خوبی بود. موفق باشید.

 5. ... گفت:

  0

  0

  الان دقیقا دغدغه ی شما از نوشتن این متن در این برهه ی زمانی چی بود؟؟؟
  خوشحال میشم جوابمو بدین…

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  سال ۸۹ مقاله ای به همین عنوان به مسابقات کشوری خوارزمی ( تحقیق و مقاله و…) ارسال کرده بودم و این نوشته قسمتی از اعتبار فرضیه آن مقاله بود که به جهت ابراز همدردی با وقایع اخیر در اختیار آفتاب قرار گرفت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان